Карлово и Сопот - 7

  • 21 901
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 360
Момичета, спешно имам нужда от помощ! Къде в Карлово продават пожарогасители и аптечки за кола? Щото в събота заминаваме за моренце, а си нямаме аптечка и пожарогасител! Confused
Провери и на Токията-там сигурно има...А къде отивате на море?Ей,браво,браво-как искам и аз Cry......

# 226
  • Мнения: 844
Туттинце къде си бе мила, как е работата, и на мен ми се ходи ама незнам как ще да е при нас .... с тези пътувания.

# 227
  • Мнения: 1 232
Момичета, спешно имам нужда от помощ! Къде в Карлово продават пожарогасители и аптечки за кола? Щото в събота заминаваме за моренце, а си нямаме аптечка и пожарогасител! Confused
Провери и на Токията-там сигурно има...А къде отивате на море?Ей,браво,браво-как искам и аз Cry......
Tiredще го гледам през крив макарон Mr. Green

# 228
  • Мнения: 3 166
Намерихме си! Simple Smile От магазина на Арабския мост, който е до книжарницата! Казвам това, ако някой друг си търси!

На моренцето ще се радваме в Поморие.
Бимбе, Тути, ако знаете как силно искам тази година и аз да не можех да отида на море! Да имах причината да остана тук... но я няма.  Cry

# 229
  • Мнения: 844
Светле, пак ли ще ходите в Поморие където бяхте миналата година?

# 230
  • Мнения: 3 166
Каткат, да, пак там ще ходим! В същата квартира - хареса ни! А и цената е супер!

# 231
  • Мнения: 1 232
елииииииии губиш се бре,да не би съня а ти е малко а,айде кога ще излизамесъс зетя Grinning

# 232
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
ревем вече от колики и нямам време да седна на компа айде днес  на обредния дом към 10часа,пиши ако си съгласна.

# 233
  • Мнения: 3 360
Добро утро !Ставайте вече LaughingПразник е днес-такова оживление цари в града от ранни зори..... LaughingНаправо не е за изпускане!
Бимбичко,Ели вие май недоспивате напоследък-ах тия мъници...Колики,жеги...Все по нощите пишете...Кат,ти на работа ли си?Само с теб май се пишем работни-другите де моренце,де почивка...А Микки къде е ? newsm78
Желая ви страхотен ден!  bouquet

# 234
  • на пистата
  • Мнения: 5 885
станали сме,наспивам се бе ама става тогава да яде и на мен после не ми се спи и затава пиша.днес ще пропуснем разходката,че ми е едно мързеливо.

# 235
  • Мнения: 3 360
Eй,пазете бебоците,че тая жега страшна бе Close.../само да имахме море наблизоооо Whistling Sad

# 236
  • Мнения: 844
Здравейте, днес почиваме ...уж....та аз близнаците гледам защото нещо кашлици пак ни нападнаха, общо взето джипито не сме го виждали от 4 месеца, но днес ще го посетим. Еми аз такава глупост направих излизахме на център, фризьор ит.н. и като се затръшкаха за памук , балони и какво ли още не .... аз понеже предпочетох да е нещо поне за ядене им купих памук ами какъв ти доктор целите уста са им в розов цвят... какво ще види доктора ....нищо естествено..... и сега пием води жабурим се ...дано до дове4ера да се изчисти.
Ах, ...морето ама нема  Wink

# 237
  • Мнения: 1 232
малейййййй ква разходка бе хора днес излизахме в 8 не се седеше направо

# 238
  • Мнения: 3 166
.Кат,ти на работа ли си?Само с теб май се пишем работни-другите де моренце,де почивка...

Аааа, и аз съм работна бе. Само за една седмица ще отсъствам от работа. А откровено казано на морето не успявам да си почина. Последното, което остава е време за сън. Ама нейсе!

# 239
  • Мнения: 844
Светле и аз съм така освен че самия климат не ми действа добре и децата си искат тяхното ....... за това като ми кажат хайде на моренце ...... само измънквам нещо и дотам, ходи ми се но не си почивам. Само балкана ме зарежда положително и там си отпочивам най - добре.

Общи условия

Активация на акаунт