Карлово и Сопот - 7

  • 21 876
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 166
Ох, а при теб са и двама юнаците - представям си каква е веселба!

# 241
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
бимбе айде утре на разходка за да ида да взема на малкия акта за раждане.

# 242
  • Мнения: 844
Ако идвате до общината ми се обадете за да ви видя за бързо.

# 243
  • Мнения: 3 360
Айдееее,пак заформихте срещичка без мен HugПриятно кафенце тогава  bouquet

# 244
  • Мнения: 844
Ами ние сме болни пак ...... и съм в къщи, а навън е ад.

# 245
  • Мнения: 844
Днес никой няма на линия, жега е .......  #Crazy

# 246
  • Мнения: 1 232
Днес никой няма на линия, жега е .......  #Crazy
направо не се живее ,аз си пийвам тука една студена биричка,Кат какво сте болни в тая жега,нашата как се позакрепи откак не ходи на градина Simple Smile
Тутке ,утре ако нямате работа да пийнем по едно сутрешно кафе а Grinning  bouquet

# 247
  • Мнения: 844
Ами нашите спастични бронхити пак, в четвъртък вечер доста свиркаше с гърдички и баща му го заведе в Евромед, защото до сутринта не знаех как ще е. Някаква докторка доста обстойно го прегледала, та  чак се престарала, била му две ампули урбазон и му дала направление за бърза помощ за кислородно обдишване. Там пък казали детето не е за кислород ама ако искате да го приемем в болница. В петък го водя на Цончева, понеже нашия доктор го няма и  го замества друг доктор / ама май не е педиатър/ който нищо не видя освен на езика едни мехурчета които го озадачиха и ни даде направление за педиатър. След което тръгнах да търся Маринова / м/у другото не знаех че тя работи вече с направление в "Омега"/ но тя си тръгнала и така два дена разкатавки. Д - р Цончева каза че детето не било за урбазон и тем подобни ...имал лек спазъм който даже почти не се чувал / ей това й харесвам на нея слуша децата обстойно и ги кара да кашлят по няколко пъти , докато ги преслушва/ леко зачервено гърло и тези мехурчета на езика всеки си ги имал т.е. това са тези брадавички по езика.
Ееее аз книга написах. Хайде стига съм ви занимавала с нашите премеждия.

# 248
  • Мнения: 1 232
уф много неприятно.Аз от Цончева също съм много доволна,антибиотик изписва  в много краен случай,а евромед не стъпваме щото там си знаем купуваш суметролима и няма защо да ходиш,ама като му се наложи среднощ  на човек какво да прави Rolling EyesА какво е "омега" някаква частан помощ ли пак,нещо съм назаднала Simple Smile.И да оздравявате бързо  bouquet

# 249
  • Мнения: 844
"Омега" е точно до болницата на Отонов клиниката, има и акушер - гинеколог - д-р Минев има вече там график с направление и още доктори имаше но не съм гледала само Маринова ме интересуваше и до нейния график  беше Минев затова го видях.

# 250
  • Мнения: 1 232
"Омега" е точно до болницата на Отонов клиниката, има и акушер - гинеколог - д-р Минев има вече там график с направление и още доктори имаше но не съм гледала само Маринова ме интересуваше и до нейния график  беше Минев затова го видях.
аааааааааа ясно ще ти бъда благодарна за графика на маринова Hug,не сме и ползвали услугите до сега ама то човек знае ли кога ще му се наложи, Hug

# 251
  • Мнения: 844
Ами тя е най - добрата по принцип, до сега само частно работеше но сега с направления е добре. За графика незнам май се променя, защото аз си мислех че е един за сега, но майка като водила детенце се оказало че има дати ....... така че незнам, на място може би.

# 252
  • Мнения: 1 232
Ами тя е най - добрата по принцип, до сега само частно работеше но сега с направления е добре. За графика незнам май се променя, защото аз си мислех че е един за сега, но майка като водила детенце се оказало че има дати ....... така че незнам, на място може би.
ок мерси другатаседмица ще водим твоята адашка на ортопед та ще погледна.Абе да знам за всеки случай щото като я няма Ламбова или Цончева и в чудо се виждам,абе по-рядко да се налага да ходим при тях пък... Hug

# 253
  • Мнения: 143
Привет!  Simple Smile Жегите наистина са непоносими.  ooooh! И за нас май няма да има моренце тази година. Е, отчетохме се де, къде има една дума топнахме си дупетата. Заинтригувахте ме - значи д-р Маринова и д-р Минев работят в Омега. Радвам се, че работят със здравната каса.
 Кат Кат, дано децата да се оправят и да не се налага да лежат в болницата. Явно при тях е хронично, казвала си че от бебета са така. Ох, много неприятно е така... Confused
Днес се престрашихме да идем на разходка и плаж на Чифлика, но бебока ни скрои номер, та не успяхме. Ако знаете какъв хлад, прекрасно беше, но Бобо не устиска, не може да пътува по завоите, повръща. Провали ни се разходката.... Къде разпускате в тия жеги?
 

# 254
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
Къде разпускате в тия жеги?
 
вкъщи пред климатика Grinning

Общи условия

Активация на акаунт