Отговори
# 255
  • Мнения: 1 269
Добро утро

Къде се загубихте вси4ки,да не се изпарихте от жегите Confused
Надявам се,4е сте добре,просто ви е хванала липсата.
В момента имам двама младежа  Laughing да ми поправят климатика,щях да изпукаме снощи без климатик в спалните. Close
В4ера не ми беше ден.90 процента ще раждам с операция и това ме навежда на 1001 мисли,страх и тревога,как ще се справят с децата когато съм в болницата поне 5 дена SadБебката е напре4но с корем4ето надолу,имало опасност при спукване на водите да изпадне пъпната връв,така,4е пълна по4ивка(е да де ама как да си пренебрегна де4ицата и да ги заклю4а в нас  Cry) ПО4вам прегледи на 4есто,до 2 седмици не се ли обърне ще ми насро4ат секцио по-рано.Докито ми спомена,4е от както е в дубаи,аз съм вторият и слу4аи,на 2 нормални раждания и третото секцио.После кажете ми не съм ли карък Laughing
Иншала да е жива и здрава,пък ще се оправим,мисля да извикам някои от Бг,4е яко ме тресе шубето Tired

Камел4о поздрави на моренцето  Heart Eyes
Свеар молим се за вас. PraynigИнашала да се оправи малкият и още по-големи коли да кара Praynig
Веси голям сладур4о тоз Тарек Hug Как ще се разделите с тати не знам.Аз като гледам мъжо,за месец и полудява.Децата го търсят постоянно,закъснее ли от работа задължително му звънят по тел Laughing
Марси и Дима се о4ове4и,но някои зарадва ли се на брат и и става като дива котка,4ак ми става неудобно.
Дани стискам палци вси4ко ще  е на ред Praynig

  bouquet  bouquet

# 256
Svear, нека Бог да е с вас и трансплантацията да мине добре. Аз не съм наясно точно какво му е на малкия, но ще се моля за вас и от все сърце ви пожелавам детето да се оправи. Сигурна съм, че ще се справите.
Дани, и на теб не ти е лесно сигурно с тоя аборт. А вие 100% ли сте решили, че не искате друго дете? Каквото и да решиш ти пожелавам успех. Аз съм на хапчета вече няколко години и съм много доволна. На мен те ми се струват по добър избор от спирала, но аз никога не съм си слагала спирала. За да не забравяш да ги пиеш, може да си нагласяш аларма да ти звъни всеки ден по едно и също време, когато ти е удобно.
Ноя наистина не се е включвала от доста време. Дано всичко да е наред с нейното детенце, че нали беше болно.
Малко мрачно започваме днес, но пожелавам на всички късмет и по ведро настроение. Целувки на всички мами!

# 257
  • Мнения: 3 804
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133299&photo=3
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133299&photo=4 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133299&photo=5

добро утро на всички,от много скитане не ми остава време да се разпиша
Дани дано да мине безболезнено,аз съм ве4е  с 3та спирала и не съм имала проблеми
Суеар инша алла след трансплантацията ще почерпиш виртуално за хубава новина
Миленка даяна и тя беше напре4но и високо горе водата беше доло в понеделник трябваше да влезна за секцио тя в 4етвъртък се обърна
ноя как е атли дано да се е оправил Praynig Praynig
сами ве4е е добре много бързо и леко изкара зау6ката,аз днес пак ще митлосвам но на близки разтояния 4е ще правя компоти

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 09:14 от dtti

# 258
  • Мнения: 3 463
Добро утро и от нас,

Благодаря на всички за пожеланията за Атли. Heart Eyes  На инжекции  е от вчера, но през нощта пак изгаряше. Дилън и той е болен от вчера и аз се влача на опашката. Embarassed

svear, направени са му всички изследвания, лекарката му е много добра в това отношение, има ушна и очна инфекция, гърдите му са чисти, въпреки кашлицата. Надявам се инжекциите да го вдигнат на крака, много е отслабнал, но поне пие вода. На теб ти желая всичко да мине успешно и детенцето ти да оздравее напълно. Praynig

Дани, съчувствам ти, контрата е винаги у жената. Моето становище по въпроса  за контрацепцията. Прекомерната употреба на хапчета крие риск от рак на гърдата, колкото и да е недоказан и с годините да се променят становищата от едната крайност в другата, напоследък зачестиха пак статиите в уважавани медицински списания, че все пак връзка има. Освен това, не се препоръчват след 35 години и в комбинация и с други фактори като тютюнопушене, списъкът на нежеланите странични ефекти набъбва много бързо. Спиралите, някои се толерират добре, други получават проблеми като сраствания, но са само 98% сигурни. На майка ми, която е гинеколог, за една седмица веднъж й дойдоха 2-та процента бременни. Спасение е, ако имаш цикъл точен като часовник, тогава след елементарни изчисления е лесно. За такива, които са категорични, че не искат повече деца има вазектомия за мъжете, доколкото съм чела е безболезнена и кратка амбулаторна интервенция, освен това процесът е обратим, ако изведнъж им се прииска много да имат дете. За стерилизацията на жените изобщо не ми се коментира, след всичко, през което една жена преминава през целия си живот.

dtti, радвам се, че всичко е минало вече и Сами е здрава.  bouquet

Сватето  Heart Eyes Hug и Катето  Heart Eyes Hug ,   love001за непрестанното внимание, разглезихте ме и ще си берете плодовете. Twisted Evil Heart Eyes Не че и аз не ви глезотя много. Twisted Evil

Миме, писах ти със закъснение. Wink

Миленче, има още време да се обърне, не мисля, че си карък. Laughing

Веси, радвам се, че ще се съберете най-после с таткото. Heart Eyes

Дидонче, и тук е така с целуването. Преди още да мога да реагирам се спускат кък тях като торпедо и докато премигна са изчезнали под ръкавите на нечия абая. Laughing Като бяха в количка, положението беше още по-зле. Ежедневните пощипвания по бузките не ги броим. Heart Eyes

Марси, аз минавам на експресната  hahaha, виж я никак не е зле и пак има от любимите ни яйца. Mr. Green

 Heart Eyes и  Hug на всички и последно, но не по-значение на Любиту, Галето, Пепито, на Катето сестричката, Креми, Камелчо, Ани, Сноу, Амал и който съм пропуснала. Wink

Стана като Оскарите, така ми се пада като не съм писала. Twisted Evil




Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 11:35 от Noia

# 259
  • Мнения: 3 463


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФОУАД, ЛЮБИМИЯ МИ СВАТ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ВСЕ ТАКА ДОБРЕ ДА ГЛЕЗИ СВАТЕТО!   love001 newsm51

Ели, слизай бързо от тортата, целият ми труд ще отиде на вятъра! То бива, бива, ама .... Joy Twisted Evil Heart Eyes

# 260
  • Мнения: 468
Хай, момичета. smile3525

На Пепи Чачева, макар че не знам нищо за нея и аз желая бебче. smile3504

Svear, мила мама, зано всичко да е наред с детенце и да завърши благополучно. Браво на духа, който имаш!!!newsm17

Vessy
, много е сладък твоя Тарик, наистина голяма мъка е да се разделят близки хора. Няма ли начин и ти да идеш при таткото? Иначе в Търново как е, хубав град, тази година го посетих поне 6 пъти. smile3521

Mln, стикаме палци да се обърне бебчето ако може, знаеш ли какво е? Няма де те боли предполгам, по разкази на други мами, после е малко гадно защото ще трябва да си почиваш. Има ли кой да ти помогне в първите дни? newsm09

dtti, Даяна е сладурка бе, виж как е знаела кога точно да се обръне. newsm03

Ноя, честит празник на Фуад, макар че и него незнам кой е.
 smile3506
Малкият ще се оправи скоро, нали? Така растат децата, няма начин да минат без болести, ако не е в началото, то по късно, но така си изграждат имунитет. Както казваш хубаво е, че пие вода, за да не се обезводни.  А какво е това вазектомия, че не съм медицинско лице все пак...Не че ще накарам мъжа, ама ми е интересно, пък и колко мъже биха се съгласили на подобно нещо?

Snow, вчера изтърпях пред блока цели два часа като преди това ходихме на кафе.  newsm44 Днес тук е слънчево, слава богу, поне времето да не ми разваля настроението.

# 261
  • Мнения: 3 463


Ноя, честит празник на Фуад, макар че и него незнам кой е.
 smile3506


Съпругът на elip, която пък ми е сватя  smile3521 и която, както се вижда от аватара и тортата е огън и жупел, не се посвени и на тортата да посегне. Twisted Evil

# 262
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
за фуад на елито, 4естит  рожден ден, порасва ли или подмладява?  bouquet  bouquet  bouquet
да ви се похваля линда си мие без  пла4  главата, досега такъв терор ни е било, 4е аз направо остарявах, докато се изкъпе!
айде после пак, отивам в потилнята, дано не се  скина от жегата! ooooh!
ноя, по-бързо да оздравее мале4ко! Praynig Hug
после пак, лек ден!  bouquet

# 263
  • Мнения: 1 184
Съпругът на elip, която пък ми е сватя  smile3521 и която, както се вижда от аватара и тортата е огън и жупел, не се посвени и на тортата да посегне. Twisted Evil
Ами тези форми как се поддържат без тортички, мила  Twisted Evil  Joy /а и торта-огън си избрала  Mr. Green/. Мерси много за пожеланията от името на мъжа ми Hug /целувките друг път  Mr. Green/. А за разглезването - малко ти е  Twisted Evil.
Марси, подмладява  Joy, но не казва с колко.
Веси, и аз да ти кажа, че адашчето ни е голям сладур, а и мама също  Hug. Дано поне татито ви да постои повечко, че да се разтъжите.
svearPraynig всичко да мине наред.
За предпазването от забременяване съм съгласна с Ноя, но искам и нещо друго да спомена. След раждането на Тито се посъветвах с моя доки за спиралата и той беше напълно против. Каза, че особено при нашия климат се получавали много възпаления и не всеки организъм ги понася. И освен това не е 100% сигурно /както Ноя е написала/. Но все пак това си е личен избор.

# 264
  • Мнения: 1 269
4естит рожден ден на половинката ти Ели   bouquet  bouquet
Да е жив и здрав и все така да те глези и слуша Laughing Много любов и разбирателство Hug

# 265
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Ели, честит ти рожденник!! Да ти е жив и здрав, много да те слуша и глези, да ви обича и тримата!!!
  Twisted Evil
Миленкаааа, дано всичко е наред и бебка да се обърне, айде не остана .... Hug дано не се оправдаят страховете ти за секциото!!! Praynig
Нояя, ще се глезим взаимно, какво да правим... Heart Eyes

А иначе, аз съм изпаднала в огрООООООмна дупка и всичко ми е тъпо!!!
Ели ти така ли си? Казват, че месец преди рождения си ден, човек изпадал в такава дупка??!!

Любето, Мимето, Галето да не протестирате, защо не пишете???

# 266
  • Мнения: 341
Ели,да ти е жив и здрав рожденика!Много да си помагате,да сте все така щастливи и дома Ви да е изпълнен с много радост!!!



Катенце,тук съм вече Heart Eyes.Тези дни изпълнявах задълженията си на леля и нямах много време за форума.
Ноичка ,не съм забравила за хорцето с теб,но сега ти щадя силите.Като се излекуваш съвсем Hug ще те чакам,че в края на този месец съм сватбарка и не ми се ще да се излагам и после като дойде ред за гледане на видеото да клепам на фъндъци.
Миленка, стискам палци бебка да те изненада и да се обърне  Hug

# 267
  • Мнения: 560
newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59     

Ели да ти е жив,здрав,прав и корав рожденика!Само да ви радва!Още 100години да празнува и вие с него! Нойче,дано да се оправи Атли!  Praynig Хайде,много ни липсваш!  Hug Свеар,успех !Дано Бог да е с вас!  Praynig Миленка,аз в 8мес.пътувах до България и правих преглед,на който се установи,че Алекс е със седалищно разположение.Бях се примирила и точно 3дни ,след като се върнахме в Тунис той се обърна.Не се притеснявай,имаш още време! fingerscrossedДеси,много са ти хубави момите!  smile3501 Как ще ги опазите!  smile3521 Марси, smile3501 на Линда!Ние сме на др.крайност.Такава жаба е! #Crazy

# 268
  • Мнения: 560
Кате,я да излизаш веднага от там! smile3513 Какви са тези дупки,та те са цели ями?Я какви нокти имаш!Ще се катериш и ще излезеш!  Hug Няма да се отчайваш!  Naughty Горе главата!

# 269
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Мани, мани дидонче... почти съм на дъното.... Sad драпам нагоре ама не ще още...

Общи условия

Активация на акаунт