Един може би наивен въпрос

  • 7 708
  • 212
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 985
Да вярвам,ама ако съдя по себе си в някой друг живот... Mr. Green

# 196
  • Мнения: 1 615
Umbra е казала нещо изключително вярно още на 1-ва стр.: "Верността може и да не е критерий за любов, но със сигурност е за уважение. И принципи. Бе морал, ако щете. Или пък воля за вярност. Както човек си го чувства."
Когато става дума наистина за цял живот, тези неща са от значение. От голямо значение...

# 197
  • Мнения: 153
Който иска намира начин, който неиска - причина...

# 198
# 199
  • Мнения: 23 402
мисля че не е възможно.
Верността предполага много повече от това да не се търкаляш из чаршафите с някого.


Peace

# 200
  • Мнения: 3 268
Искам да споделя с вас един мой любим стих на поетесата Маргарита Петкова,пък вие го разбирайте както искате:
...Той ме целуна нежно.
Припърха дъхът му по устните ми.
Случи се неизбежното,
небрежно до днес пропускано.
...
Слънце нехайно просветна.
...
Той ме целуна.Нежно.
Под покрива на небето.
Бягайки от неизбежното
връхлетях право в ръцете му.

# 201
  • Мнения: 730
Теоретично е възможно,практически-също,но трудно изпълнимо.Тоест-рядко срещано,но не невъзможно.

# 202
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Звучи красиво. Но - не, не вярвам.
Не е въпросът точно във физическата вярност - вярвам, че човек може да остане физически верен на партньора си цял живот. Не вярвам обаче, че ще му се иска - в това е тънката разлика Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 095
ЗАвиси колко дълга е вечността за двамата ?! Wink

# 204
  • Мнения: 4 792
Какви сте неромантични Crossing Arms Срамота ooooh!

# 205
  • Мнения: 1 095
Ами живота е виновен за това да не сме романтични, какво да се прави !
А едно време , ееееех, каква романтика имаше,но тогава бях на 16  Joy

# 206
  • Мнения: 3 268
Кас,защо си махна снимката?Много си хубава,я пак да я върнеш!

# 207
  • Мнения: 851
Съжалявам, че и аз ще се присъединя към неромантичните, но не вярвам! Много са причините. За мен основната е, че човек твърде много се променя през живота си и в различните етапи му идват много различни акъли, които водят след себе си и различни потребности. И в един момент ти се приисква пак да почувстваш онова пърхане в корема, когато видиш някой по който си увлечен. А това вече не се случва когато видиш мъжа ти. Ти го обичаш, уважаваш, не можеш без него, но онова усещане...то си отива много бързо. И ако ти се прииска отново да се почувстваш луда, влюбена и безотговорна няма нищо да те спре! Това разбира се е само един възможен случай, а те попринцип са много.

# 208
  • Мнения: 1 426
Разбира се, че е възможно!
Я, виж, Ромео и Жулиета!
К'во да им гледам на Ромео и Жулиета! Да бяха поживяли заедно 30 години, тогава да им го видя!

# 209
  • Мнения: 985
Разбира се, че е възможно!
Я, виж, Ромео и Жулиета!
К'во да им гледам на Ромео и Жулиета! Да бяха поживяли заедно 30 години, тогава да им го видя!
те и 10 години стигат Laughing

Общи условия

Активация на акаунт