водоустойчиви памперси?

  • 3 375
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Морето е идеалното време за да почине детето от памперси. За какво са?
То в нормални условия дупетата им се запарват, вие представяте ли си на плажа какво е???
newsm10

# 16
  • Мнения: 215
Да, има такива. Онзи ден в едно магазинче в Надежда ги видях и много се зачудих  newsm78, но има! Мисля че бяха 10-12 лв за 5 бр. Но марката не я помня, защото не обърнах внимание.

# 17
  • Мнения: 6 164
Аз мисля гол да го пусна да се плацика - да си почива дупето, да диша, пък и ще се учим на добри обноски Sunglasses

Момчетата по пишки става, но при момичетата е различно, те трябва да се пазят повече.

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Момчетата по пишки става, но при момичетата е различно, те трябва да се пазят повече.[/color]
Peace

# 19
  • Мнения: 215
Момчетата по пишки става, но при момичетата е различно, те трябва да се пазят повече.[/color]
Peace

Хехе, а на момченцата какво - панделка ли да им вържем на пишлетата?!  Laughing

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Момчетата по пишки става, но при момичетата е различно, те трябва да се пазят повече.[/color]
Peace

Хехе, а на момченцата какво - панделка ли да им вържем на пишлетата?!  Laughing

Звънчета  Grinning

# 21
  • Мнения: 215
Момчетата по пишки става, но при момичетата е различно, те трябва да се пазят повече.[/color]
Peace

Хехе, а на момченцата какво - панделка ли да им вържем на пишлетата?!  Laughing

Звънчета  Grinning

 smile3501

# 22
  • Мнения: 27 524
Little swimmer на Huggies  Peace

# 23
  • Мнения: 6 029
и ще оставите децата си голи да си пишкат и акат където им падне - гадост.

# 24
  • Мнения: 215
и ще оставите децата си голи да си пишкат и акат където им падне - гадост.


Закичете ги с торбички под дупетата (като при конете) , та да се събират актата! Хихи
И после снимки да ни покажете hahaha

# 25
  • Мнения: 27 524
Я, по-добре не ги пускайте сред цивилизацията такива разтурени и изхождащи се  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 6 029
ама стига бе хора, дори и бебешки лайната са си лайна???? ми аз пък не ща да ги настъпвам по плажа!

# 27
  • Мнения: 27 524
Разбира се, и аз така мисля. Затова му слагам Хюджис, и аз не искам да газя в тях  Stop

# 28
  • Мнения: 1 098
Аз видях такива памперси в Пигис Хаус Peace

# 29
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Huggies имат памперси за плуване които не се надуват.
ето линк да ги видите:
http://www.mothercare.com/gp/search/ref=sr/026-3711780-1094039?f … YwCFRAFEgodrQf8tg

Вили

Общи условия

Активация на акаунт