Клуб - А сега на къде? Вход - 30+

  • 28 416
  • 894
  •   1
Отговори
# 855
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Съкровище, доста сме в клуба Hug

# 856
  • Мнения: 11 607
Да питам...дали е от цифричката с плюсчето...

В магазин съм...жена ме заприказва, говорим си с нея,а аз не мога да се сетя откъде я познавам....Продължаваме да се засичаме в магазина,разменяме усмивки,а аз ровя из паметта си откъде я познавам и дали евентуално пък тя не се е препознала в мен...Да не се сетя 5 мин....И в един момент - о, сетих се! Не се е препознала, вярно се познаваме....

Та обяснете ми...Това,че 5 мин. не мога да се сетя откъде познавам жената(а сме се запознали преди малко повече от 1 месец),от това,че съм част от клуб 30+ ли е?

# 857
  • Майничка
  • Мнения: 12 695
....Та обяснете ми...Това,че 5 мин. не мога да се сетя откъде познавам жената(а сме се запознали преди малко повече от 1 месец),от това,че съм част от клуб 30+ ли е?

Не ще да е от ЕГН-то, а от многото социални контакти Laughing.

# 858
  • София
  • Мнения: 8 348
или е генетика
на мен ми се случва постоянно

# 859
  • Мнения: 4 806
няма общо с ЕГН ... и аз от тия - ако се притеснявах всеки път, когато не се сещам за име или за за познанство, трябваше да си отворя тема 90+ .... не по - малко ...

та, как върви времето?
да си поговорим за него
май усещам сериозно забързване
всяко лято идва все по - бързо от предходното
и още по - бързо си отива

става малко неприятно
ако гледаш пясъчен часовник - уж тече с еднаква скорост, но докато е пълен става бавно, като вземе да намалява пясъка - имаш усещането, че тече по - бързо ...

# 860
  • Мнения: 1 006
Мда, и аз вече внимаам какво си пожелавам Sad

Тази странна особеност на пясъчните часовници съм я забелязала отдавна...., даже и направих труда да засичам Embarassed Rolling Eyes Shocked Mr. Green с друг часовник hahaha Joy hahaha

сигурно е било от егн-то тогава Mr. Green

Бързо ми се изнизват дните, месеците, годините, гледам си детето и не мога да повярвам, че това е моето бебе Thinking - то ходи само в тоалетната вече Mr. Green А аз сякаш не съм усетила как и кога са се случили тези неща newsm78

и понякога се опитвам да стисна миговете и прекрасните моменти в шепичка, от страх, че ще мине време и ще забравя........

такива ми ти работи, абе - хубаво е да си на 30+ - хем бързо се случват нещата, хем имаш време да се огледаш  около себе си Thinking Peace

# 861
  • Мнения: 7 132
Цоцич, нищо общо с ЕГН-то. От малка (още когато бях на 20+ Crazy) съм свикнала първо да отговарям на поздравите, пък после ако се сетя откъде идва познанството, добре.  Simple Smile

# 862
  • София
  • Мнения: 8 348
Съкровище, ти си добре. Моето бебе вече се кани да прави секс. Обади се като ме стигнеш.
Като опреш до купуване на презервативи за децата си, тогава си вече възрастен. Независимо от годините.

# 863
  • Мнения: 1 006
Съкровище, ти си добре. Моето бебе вече се кани да прави секс. Обади се като ме стигнеш.
Като опреш до купуване на презервативи за децата си, тогава си вече възрастен. Независимо от годините.


 newsm10




 202uu

# 864
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Съкровищница, нашето време е далече. Едно от предимствата на късното ми майчинство Joy

# 865
  • София
  • Мнения: 900
Божкеееееееееее,
след вчера и все още днес  Wink
Си казвам
Ка стареем - така улавеем  Joy Joy Joy
37 ли  Mr. Green,
майкоууууууууууууууууууууу
пай сееееееееееееееееее  Wink

# 866
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз съм в клуба, ако ме приемете, разбира се!
Но.... като хитра хитруша имам 4 год. хлапе и си пия бирата с младите / 23г. / майки.
Но , не се давам, няма и да се дам. Peace

# 867
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами, след някоя и друга година ще си разпределяме със сина ми заведенията.
Няма да започна да си седя вкъщи я.
Просто ще наблегна на предварителната организация.

# 868
  • Мнения: 2 768
Ехооу, набори! Grinning

Ко става, отпуските май са в пълна сила!

Аз подивях малко на мечтаното бяло парти. С негър не спах, ама се снимах  hahaha Много ме хареса младежа, и както ме беше изгубил мъж ми, аха да ми излезе късметя  Crazy.




Тревица пробвах, ама неефективно - нямам навици на пушач, та само изхабих матриала  Embarassed

Туй от моите Амстердамски приключения, досущ в стила на темата 30+  Mr. Green

# 869
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Лелей, Ета, изглеждаш перфектно за годините си Mr. Green
Шегувам се, страхотна снимка!

Общи условия

Активация на акаунт