Кога започнахте да пазарувате за бебето?

  • 5 567
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 302
започнах да купувам в 8мия месец малко по малко нещата.може спокойно да почнеш да купуваш най-необходимите неща,защото после става наистина трудно.

# 16
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
по добре си накупи всичко предварително,после ще ти е по-лесно пък и едва ли ще ти хареса това което са ти купили другите.леко и безпроблемно раждане!!!  ylinfant  ylinfant

# 17
  • Мнения: 22 436
Аз започнах още преди месец, а последните седмица и половина доста неща купих.
Това със суеверията са ми пълни глупости, така че изобщо не слушам баби и т.н., да си приказват каквото искат.
Не мога да си представя, че в деветият месец с големият корем ще тръгна да пазарувам, да се блъскам в разни магазинчета и да ми мрънка на главата някаква си продавачка.
Така че когато ти си прецениш, тогава.

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато влязах в 8-ия месец.

# 19
  • Мнения: 4 362
От 6-ти месец  Peace

# 20
  • Мнения: 205
От БГ само суеверия и глупости съм 4ула.
Аз пазарувам от 3 месец и в 7 ве4е нямаше нещо което да не съм купила. Пазаруваи и не робуваи на бг суеверия.

Дори синът ще се казва Димитър на по4иналия ми миналия Август баща. Като питах тук във форума, 99 % от отговорите бяха, недеиииииииииииии не кръщаваи първородно дете на по4инал 4овек, ЗАщООООООООООООООО никои не знаеееееееее, но суеверия многоооооооооооооооооооооооооо.

Аз съм извън БГ и тук 90 % от хората са кръстени на по4инали и са си добре, само В Бг има такива щуротии....
Весели покупки и ти желая НАИ СЛАДКОТО БЕБЕ.  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не робувам на суеверия.Към 7-8 месец всичко беше накупено,сглобено и подредено.Да не говорим,че обзаведохме детска стая с две легла две години преди да забременея.
Името го избрахме,щом разбрахме,че съм бременна /бяхме сигурни,че ще е момче Laughing/.Разгласихме името и всички ме питаха директно-как е Боби,никой не питаше-как е бебето!
Аз не бих оставила тези прекрасни моменти-да избираш нещата на най-сладкото бебче на света-да ги изживее някой друг!
Леко раждане ти желая!

# 22
  • Мнения: 110
Всичко започнах да подготвям в 6-7-ми месец от бременността. Flowers Sunflower

# 23
  • Мнения: 128
Веднага след като лекарката ми потвърди бременността започна щурия купон по пазаруването.
Не вярвам на суеверия но забелязах, че покупките за бебето ме зареждаха с положителна енергия.

# 24
  • Мнения: 869
Аз не купих нищо преди да родя и сега съжалявам за това.Оказа се че при мен суеверието не важи.Мисля.че като забременея отново живот и здраве да си доставя това удоволствие и ще си купя всичко необходимо.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Тъй като нямахме спестени пари започнах някъде към 5-6 месец, от всяка заплата по нещо от списъка, който си бях направила, така до 9 месец ни остана само количката. Simple Smile А пък и удоволствието да купуваш бебешорски работи е страхотно!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 114
За първото си дете бях купила много малко неща предварително.Но сега имам всичко необходимо и ще купувам много малко неща.

# 27
  • Мнения: 4 546
в четвърти месец - като научих пола  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 081
Когато ти се прииска. А за суеверията - ако има да става нещо, то ще стане и без да си му купила ританки и лигавче, например. И аз не вярвах, че има хора които вярват на подобни простотии, но даже собствената ми майка в 6-тия месец се засили: "В никакъв случай! Не е хубаво да се купуват бебешки работи преди да се роди детето"  #Crazy Не можах да повярвам! Както и да е, аз лично купих всичко наведнъж в деветия месец, след като ми казаха, че имам 2.5см. разкритие, но изчаках толкова не от суеверия, а по простата причина, че почти до последния момент правихме ремонт и просто нямаше едно чисто място в къщи където да сложа нещата. Така че купувай когато ти е кеф, няма по-сладко нещо от това да пазариш за бебето си. Достави си това удоволствие и успех с раждането!

# 29
  • Мнения: 689
Аз започнах да пазаря още 6-ия месец. По едно, по едно, до 9-ие бях купила всичко необходимо. Без количката, разбира се. Взехме я чак, когато се роди Крис (само я бяхме харесали).
А като влязох в 9-ия месец си приготвих багажа за болницата. Когато влязох да раждам, бях спокойна че всичко съм приготвила.
Така че давай смело. И леко раждане!!!

Общи условия

Активация на акаунт