Гледате ли разрушаването на Къщата

  • 5 780
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 027
Превключвах по рекламите на Айдъл. Успях да хвана 2 момента: 1, че Елена ходела вече на лекар заради ..?.(опаа как се казваше мъжа й), а той всячески за последните 2 години се опитвал да и отмъсти. Били разделени (за пореден път) от 2 месеца.
И втория култов момент Mr. Green, - тризначките питаха за Лили, която седеше до тях "Коя е тая, ние не я познаваме..?",
а Н. Кънчев "Ми да ви запозная.." Те: "О, не мерси...не желаем..."и т.н  Много са прости. Били си изхарчили парите за недвижимо имущество.
И се убедих, че тези които са спечелили ББ (паричките) са много нещастни. За Здравко нищо не видях, но имам пресен спомен за 'щастливата' му и 'усмихната' жена от последния ВБ.

# 46
  • Мнения: 502
Не съм го гледала.Нямах желание да ги гледам.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Стойка бременна ли беше или порсто е много дебела?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мариян защо го нямаше?  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 2 759
Абсолютна пошлост и едва ли не подигравка... Как не ги беше срам ... Пълна простотия и липса на добър вкус...
                   Брей, че епитети   ooooh!? С какво едно едночасово предаване може да предизвика такава злоба  newsm78? И защо да ги е срам?

# 50
  • София
  • Мнения: 6 797
Къщата я разрушават, защото земята, която е собственост на Киноцентъра ще се реституира /май/  на собствениците. Или поне се водят дела за това. Иначе ББ ще има, но в друга къща.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Не успях да го гледам,а ми се искаше  Sad
Няма ли го някъде на запис,някой знае ли?

# 52
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами интересен е фактът, 4е доста от съквартирантите ги е нямало  newsm78 Предполагам, 4е не са оти6ли, за да им правят пак шоуто на милионерите от СИА. Жалко, 4е има такава простотия като това предаване, ама то явно търсенето определя предлагането.

# 53
  • Мнения: 6 417
Някои от съквартирантите не бяха поканени от Big boss по различни причини.  Whistling

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е по какви причини, кажи де, Шушон! 

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да бе я кажете клюките и аз съм любопитна Hug

# 56
  • Мнения: 2 821
Къщата я разрушават, защото земята, която е собственост на Киноцентъра ще се реституира /май/  на собствениците. Или поне се водят дела за това. Иначе ББ ще има, но в друга къща.
изчерпаха се вече...четох някъде, че друга ТВ ще поеме ББ..
въобще не съм се сетила, че ще дават по нова това предаване...не съм изпуснала като чета

# 57
  • Мнения: 2 891
Някои от съквартирантите не бяха поканени от Big boss по различни причини.  Whistling

Надавам ухо и чакам развръзката  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 899
Земята, на която е къщата, не е притежание на Киноцентъра. Те плащат наем на собствениците.

А иначе те всяка година я разрушават, но просто за първи път го показват и именно, за да конкурират Мюзик-а. Изключително пошло, за съжаление.

# 59
  • Мнения: 5 299
Даже не съм разбрала, че ще събарят Къщата. Много досадно.. Tired

Общи условия

Активация на акаунт