Хайде помагайте за подарък за мъж - моя

  • 18 083
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Е-е-е, що ме закрастихте с плазмената лапма? Сега звънях в магазина - не могат да ми я доставят, че поръчката ми не е постъпила до 13 ч. Утре ме няма в Сф, а в неделя е поводът. Не мога и тази вечер да мина, че имам друг ангажимент с фиксиран час. Уфффф  Sad

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 559
Да вземе да се стегне, и вместо да киха, да вземе да му го роди на рождения ден, нали?  Grinning

нали, кво съм се разлигавила толкова     Naughty     Mr. Green     да ама не, преди юли не раждам, да сме го направили навреме ако е искал такъв подарък. Сега ще се наложи да се задоволи с това дето може да се купи по магазините.    Mr. Green
Karimma   какво да ти кажа, дано ти се справиш по-добре от мен.
elix сега ще разгледам, мерси.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 998
......Не мога и тази вечер да мина, че имам друг ангажимент с фиксиран час. Уфффф  Sad

Прати някой друг да я вземе ако няма други алтернативи за подарък  Rolling Eyes Много е готина ,особено на тъмно е супер маниашко  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 328
Да вземе да се стегне, и вместо да киха, да вземе да му го роди на рождения ден, нали?  Grinning
Karimma   какво да ти кажа, дано ти се справиш по-добре от мен.
Че ти ще се справиш по-хубаво, това е ясно  Heart Eyes Когато дойде бебчо - пожелавам да е безпроблемно и да ви направи много щастливи! Написаното преди малко беше усмивка от сърце, защото преди пет години, като си говорехме с мъжа ми какви неща харесва като подаръци /бяхме гарджета още/, той казваше, че няма да има против подаръкът му да бъде живичък, да гука и да плаче /ама малко/ Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
......Не мога и тази вечер да мина, че имам друг ангажимент с фиксиран час. Уфффф  Sad

Прати някой друг да я вземе ако няма други алтернативи за подарък  Rolling Eyes Много е готина ,особено на тъмно е супер маниашко  Wink
Така, така - нахъсвай ме още ти...
Ще се пробвам да стигна дотам до края на работното им време, че преди това съм заета. А късно затварят - 20.30 ч.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 041
Тъй като на моя мъж искам да взема, предлагам ти като идея за подарък, един хубав колан от естествена кожа.
 Thinking?

# 21
  • Мнения: 2 577
 ooooh!  и аз не видях лентичката  Embarassed
разбира се с уикенда е рисковано

# 22
  • София
  • Мнения: 6 998
......Не мога и тази вечер да мина, че имам друг ангажимент с фиксиран час. Уфффф  Sad

Прати някой друг да я вземе ако няма други алтернативи за подарък  Rolling Eyes Много е готина ,особено на тъмно е супер маниашко  Wink
Така, така - нахъсвай ме още ти...
Ще се пробвам да стигна дотам до края на работното им време, че преди това съм заета. А късно затварят - 20.30 ч.

Кой-аз  Mr. Green? Само си изказвам впечатленията ,а ако се добереш до нея и я подариш,пиши ни колко много му е харесала  Grinning

# 23
  • Мнения: 236
Чудех се дали да погледна там, но ме е страх да не ме излови, там и момичетата ни познават вече, че той им е фен. На магазините искам да кажа   Mr. Green   

Виж в онлайн магазините им Peace
The sun,може ли линкче?

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 559
www.vipshop.bg  но аз ично предпочитам на място в магазините им да пазаря, още повече че не всичко го има на сайта им. Магазините им sа на Витошка преди Пощенска банка точно до НДК, в Мoll i CCS

# 25
Mili dami, ot izvestno vreme tyrsja za kupja kutija za avtomatichni chasovnici, za syhranenieto im kogato ne gi nosja. Vidjah che njakoi ot vas / MDS/ sa podarjavali takiva na polovinkite si, ot kyde moga da porycham i da zakupja takava ? A kakvi ceni sa priblizitelno ? Mersi za otgovora.

# 26
  • Мнения: 2 936
винаги ми е било много чудно как ги изравяте тези теми бе хора  ooooh! и то определено гостите...на които не й прави впечатление ,че темата е на повече от половин година..

# 27
  • Мнения: 622
Ами поне тогава авторката да сподели какво е купила в крайна сметка,че ми стана любопитно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт