Само аз ли съм такъв луд фен на Ред Хот Чили Пепърс ?

  • 1 636
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Аз съм умерен фен. От много години. Радвам, че още ги има "RHCP"... Повечето ми любими групи останаха в историята...

И аз така Peace

# 16
  • Мнения: 4 668
Радвам се  Hug
Все пак те доказаха , че могат толкова години да са на върха и винаги , ама винаги да имат хитове  Peace
А за Антъни какво да кажа- ми обичам го  Heart Eyes Някъде бях чела , че той има индиански произход, което ми се стори супер екзотично и супер секси  Wink
Вярно е !

# 17
  • Мнения: 343
Определено не си сама. Ние ги любим по семейному. Дъщеря ми пее с пълно гърло Snow

И Хриси пее Snow много хубаво оууу оууу оууууууу  на ибиски (английски) Simple Smile

Още януари месец си купихме билети за концерта в Париж на 06.07. Вече пощурявам  Crazy

# 18
  • Мнения: 53
Mishka, от къде си купи билети за концерта им в Париж?
Ако не ми мине котка път, ще бъда там по това време... Дали са останали билети ? Умирам да отида на този концерт  Crazy

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, не, не си. Но аз съм само фен, лудостта ми премина вече и съм по-умерена, но продължавам да им се наслаждавам.

# 20
  • Мнения: 4 668
Леле , как ви се радвам  Hug
Но и някак си не съм учудена , като виждам кои сте фенките - като че ли очаквах повечето от вас  Hug

# 21
  • Мнения: 343
Mishka, от къде си купи билети за концерта им в Париж?
Ако не ми мине котка път, ще бъда там по това време... Дали са останали билети ? Умирам да отида на този концерт  Crazy

Купихме ги по интернет, но приятелка ги взе там на място. Все още може да се купят от тук например, като са останали само за оранжевата зона по 85 евро, но побързай!

# 22
  • Мнения: 4 668
Нашият любим ANTHONY , който пуши доста , а и не крие , че употребява хероин , обаче е вегетарианец !!!

# 23
  • Мнения: 7 837
 Mr. Green
Мъжът ми навремето ми обеща, че ако дойда с него в Щатите, ще ме заведе на техен концерт.
Чаках доста време, ама си заслужаваше  Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=4MgMOaa6sEA
Това е едно клипче от концерта, на който бяхме.
Тогава взривиха в залата около 35 000 души. Никога няма да го забравя  Grinning

# 24
  • Мнения: 6 315
А за Антъни какво да кажа- ми обичам го  Heart Eyes Някъде бях чела , че той има индиански произход, което ми се стори супер екзотично и супер секси  Wink

Anthony Kiedis was born in Grand Rapids, Michigan, to John Kiedis and Margaret "Peggy" Idema (née Noble), who divorced in 1965 when he was three. He has two half-sisters, Julie and Jenny, and a half-brother, James. His great-grandfather, Antwon Kiedis, is Lithuanian and his paternal grandmother has some Mohican blood. His godfather was Sonny Bono. 

Има литовска и мохиканска кръв Simple Smile.

Искрено се надявам да ги видя на живо (дай боже заедно с Йоан, който много ги харесва и им знае имената  Mr. Green).

# 25
  • Мнения: 4 668
Кейси - завиждам ти !
Но скоро и аз ще се организирам за един концерт  Peace

Малко офф : Кейси , във Флорида ли живееш ? В края на годината смятаме да отскочим до Тампа  Grinning / на мъжа ми брат му е там !

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 14:57 от Pipinka

# 26
  • Мнения: 7 112
И тримата сме големи фенове. Четвъртият още не казва.  Laughing
Или четвъртият още не знае. Grinning

Харесвам люти чушки, та били те и червени.

# 27
  • Мнения: 7 837
Едва ли скоро пак ще дойдат толкова близо до България. Мои приятели също ще ходят  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 386
И тук трябва НЕПРЕМЕННО да се запиша..
Мой приятел вчера спечели билет за RHCP в Сърбия.
Искам и ааааззззззз  Heart Eyes
Това е един от първите концерти, които ще посетя в ЮЕсендЕй!


Помагайте! Спешно търся снимка/лого на Ред Хот в голям размер, която да принтирам в/у тениска за подарък...
Мерси   bouquet

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 16:35 от evanescent

# 29
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз като Лиляна съм вече по-умерена, но все още фенка, слушам си ги с удоволствие  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт