Хининова вода-много съм доволна

  • 270 131
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
В една тема,която бях пускала тук(за адското ми офъкване от фризьор Mr. Green ),мамите ме посъветваха да си купя хининова вода и да се мажа.Започнах,бях много постоянна,и косата ми се възстанови точно за 3 месеца.Страшно бързо израстна Peace
Много съм доволна и аз.Купувам си на "Кокона".

# 16
  • Мнения: 6 164
"Кокона" ли е най-добрата, последно? newsm78

# 17
  • Мнения: 205
Вярно е това за постоянството, за мен е доста голям проблем. Ентусиазирам се за известен период и после край. Браво, че си се решила!

# 18
  • Мнения: 49
А не е ли все пак вредно всеки ден да се мажеш?Някъде бях чела, че не е хубаво да се прекалява с нея, 2 пъти в седмицата след миене на косата най-много! newsm78

# 19
  • Мнения: 239
Не знам дали е вредно да се мажа всеки ден,но аз го правя и дори по няколко пъти даже.Засега забелязвам само положителен ефект.Преди доста време и аз си бях купувала хининова вода и се мажех само след къпане,но при тази схема не видях никакъв резултат.Скоро се рових в нета и бях прочела някъде за честото мазане/поне веднъж на ден/ и пробвах и не съжалявам.

# 20
  • Мнения: 392
А не ти ли се омъзнява косата?Благодаря!

# 21
  • Мнения: 239
Получи се точно обратното,омазняването намаля.По принцип косата ми е мазна и я мия през ден.На втория ден сега изглежда значително по-добре от преди,но аз продължавам да я мия по същия начин.Просто така се чувствам комфортно.

# 22
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Леле и аз от време на време слагах и не виждах кой знае какъв ефект, сега ме зариби да правя процедурата всеки ден. БЛАГОДАРЯ!  bouquet

Получи се точно обратното,омазняването намаля.По принцип косата ми е мазна и я мия през ден.На втория ден сега изглежда значително по-добре от преди,но аз продължавам да я мия по същия начин.Просто така се чувствам комфортно.


Че и моята е с мазни корени и се налага да я мия през ден, да видим дали ще има същия ефект и при мен.

# 23
  • Мнения: 239
Дано да ти помогне.Сега косата ми изглежда някак по-пухкава отпреди и по-обемна.Имам права коса,но понякога ползвам преса за изглаждане и тогава навлажняването не е много препоръчително,но всеки сам да си прецени.

# 24
  • DE
  • Мнения: 967
Момичета, кажете колко струва и от къде да си купя и аз???

# 25
  • Мнения: 1 952
Струва не повече от 1 лв, в абсолютно всяка аптека се продава.

# 26
  • Мнения: 5 362
А не е ли все пак вредно всеки ден да се мажеш?Някъде бях чела, че не е хубаво да се прекалява с нея, 2 пъти в седмицата след миене на косата най-много! newsm78
И аз се мажех всеки ден.Не съм забелязала да е вредно,а напротив.

# 27
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
Момичета а дали ще ми падне пепелния оттенък на боята? Някоя руса забелязала ли е нещо такова???? Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 362
Момичета а дали ще ми падне пепелния оттенък на боята? Някоя руса забелязала ли е нещо такова???? Heart Eyes
Не,поне моят не пада.

Момичета, кажете колко струва и от къде да си купя и аз???
1,20 лв - от аптеката.

# 29
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 272
ХИНИНОВАТА ВОДА НА "КОКОНА" СЪДЪРЖА СИЛИКОНОВО МАСЛО newsm78  НЯМА ПО ВЕЛИК ОТ СИЛИКОНА !!!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт