Хининова вода-много съм доволна

  • 270 367
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 37
 А това с аналгина за какъв ефект е?

# 676
  • Мнения: 147
Аз съм чувала за стрит аспирин в шампоана против пърхот, ама за аналгин за първи път чувам Rolling Eyes

# 677
  • Мнения: 15
Аналгин хинин се слагаше навремето, пак заради хинина  Peace

# 678
  • Мнения: 200
Аналгин хинин се слагаше навремето, пак заради хинина  Peace


Да,имаенно това имам предвид.

# 679
  • Мнения: 37
да се отчета и аз преди 2 дни започнах трето шишенце хининова вода и резултатите са:
вече без пърхут,повече обем (нз дали е от водата или от новия балсам,но мисля и че водата има заслуга) и вече не ми пада толкова косата, а за порастване не мога да кажа  newsm74 newsm10 newsm44

# 680
  • Мнения: 5
аз съм много доволна! въпреки,че не я ползвам нон стоп усещам разлика  bouquet

# 681
  • София
  • Мнения: 152
Ако нямате време за цялата тема, то поне се потрудете последните 10-15 страници да прочетете. Тук си пише всичко, което ви интересува.

# 682
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Simple Smile Отдавна се канех да си направя регистрация в този форум ... и ето ме  Laughing
Искам да споделя за един от позитивните ефекти на хининовата вода. Значи, по принцип кожата на главата ми е доста чувствителна и след измиване се получава невероятен сърбеж ( а след като се топна в морето да не говорим ooooh! ). Още първите пъти които ползвах хининова вода и сърбежът магически изчезна. Но говоря за хининова вода в която има денатуриран спирт (alcohol denat) в хининовите води в които няма, нямат такъв ефект -сърби си ме. И мисля че не е от спирта, тъй като преди няколко години ми бяха казали да си мажа кожата на главата със спирт (пак заради сърбежа) и тогава ефект нямаше никакъв.
Също така косата ми е изключително гъста и твърда, а от хининовата вода стана изключително мека и лъскава и вече не използвам балсам Simple Smile

# 683
  • Мнения: 0
Аз също я използвам след всяко измиване на косата, мога да кажа, че съм доволна и усещам положителен ефект и от към блясък и от към мекота  Peace

# 684
  • Мнения: 226
И аз се надъхаха, но тази, която съм виждала, е все Кокона, не мисля да търся усилено конкретна друга марка, ще пробвам с тази.

# 685
  • Мнения: 0
И аз наскоро си купих и почвам да се мажа. Мажа се след къпане, но след като прочетох смятам ежедневно да започна за да видим ще има ли ефект.  Rolling Eyes Heart Eyes

# 686
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
благодаря Hug

# 687
  • Мнения: 0
Първия път, когато си взех хининова вода на милва, си помислих, че е абсолютна вода, но не беше с пулверизатор и ми беше много трудно да си я слагам. Втория път си взех с пулверизатор на същата марка, но водата беше розова и миришеше странно  Grinning По-късно разбрах, ча  и така трябва да е. Изненада ме факта, че марката е една и съща, а съдържанието различно newsm78  Grinning, но сега съм доволна.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 860
Аз преди много години си купувах такава вода на Мишел,така и не ми допадна нещо много кофти ми миришеше косата после.Днес пак загледах хининовата вода и се почудих дали да взема,и се отказах заради миризмата/мирише ми на мръсно/.Гледам,че явно има и други фирми ,които имат хининова вода,аз само тази знаех.Кажете ми моля ви,кои фирми да търся евентуално и дали миришат кофти,в смисъл има ли някои,които да са ароматизирани ,а не да си миришат просто на хининова вода? newsm78 Дано ме разбрахте Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 1 418
Зарибихте ме и мен Grinning От месец си слагам хининова 2 пъти в седмицата, но от скоро започнах всеки ден. Между другото попитах моята фризьорка за хининовата вода и ми каза, че сваляла боята на косата, но не от корените, а към краищата. Някой има ли такива наблюдения? Препоръча ми да си взема шампоан с хума, но не смятам да спирам и хининовата вода Wink

Общи условия

Активация на акаунт