Хининова вода-много съм доволна

  • 270 163
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 952
ИЗвинявам се за тъпия въпрос, но от къде идва розовият цвят на хининовата вода?

За десети път ще кажа, хининовата вода е безцветна и няма мирис, а само горчив вкус.

# 76
  • Мнения: 239
И аз незнам,но си спомням,че навремето си купувах хапчета хинин пак за накакви маски и също имаха розов цвят.

# 77
  • Мнения: 17 407
ЗА мен също е логично да е бяла и без мирис.Де да знам...., на времето имаше само една марка хининова вода- розова на цвят.

# 78
  • София
  • Мнения: 10 858
ЗА мен също е логично да е бяла и без мирис.Де да знам...., на времето имаше само една марка хининова вода- розова на цвят.

Да, в едни стъклени шишета и миришеше на спирт.

Да,май тя единствена има розов цвят и не мирише като другите на билки или парфюм.Много се доближава до хининовата вода от едно време.Но сега не мога да си намеря от нея никъде.

Благодаря ще я потърся и ако не я намеря, ще си взема на Кокона. Също така искам да ти благодаря, че сподели за това.

# 79
  • Мнения: 10 758
Днес май ще ходя до аптеката Wink
От няколко месеца косата ми се къса.Незнам какво й стана Sad

# 80
  • Мнения: 1 952
Днес май ще ходя до аптеката Wink
От няколко месеца косата ми се къса.Незнам какво й стана Sad

Еми по- полуека с русото Sunglasses

# 81
  • София
  • Мнения: 4 761
И аз незнам,но си спомням,че навремето си купувах хапчета хинин пак за накакви маски и също имаха розов цвят.
а аз съвсем скоро пък си купих хинин на прах и е бял! Party

# 82
  • Мнения: 10 758
Днес май ще ходя до аптеката Wink
От няколко месеца косата ми се къса.Незнам какво й стана Sad

Еми по- полуека с русото Sunglasses
Еми почнах да го махам полуека.Сега съм на кичури.

# 83
  • Мнения: 17 407
И аз незнам,но си спомням,че навремето си купувах хапчета хинин пак за накакви маски и също имаха розов цвят.
а аз съвсем скоро пък си купих хинин на прах и е бял! Party

Хининът е бял, да. Водата си е  баш оцветена и парфюмирана според мен.

# 84
  • Мнения: 4 770
Аз пък чета, чета и не съм си взела още - чудя се коя. От изчетеното излиза че всичките са номер едно.  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 591
като ученичка съм ползвала хининова вода и бях много доволна! даже я бях забравила като вариант  Heart Eyes

# 86
  • София
  • Мнения: 4 294
И аз се заех с търсенето на хининова вода, но нещо се омотах  #Crazy newsm78
В едната аптека ми предложиха на "Панацея 2001" беше розова на цвят и струваше 0,60 лв., а в другата аптека ми предложиха на Милва по - голяма опаковка струваше 0,90 лв. но безцветна.
Та последно какво да си взема и  аз незнам, ще взема да пробвам и розовата и безцветната  Laughing и ще споделя после резултата.

# 87
  • Мнения: 302
Преди се мажех с хининова вода в корените след като си измия косата, но явно не е било достатъчно за по-бърз разтеж. Ще се започва процедурата отново май  Laughing , че и без това преди няколко дни се подстригах и сега трябва да наваксвам

# 88
  • Мнения: 74
  elinna , много добре че сподели.аз също ще пробам. спомням си че едно време си поръчвах един лосион против пъпки/ преди около 10-15г./ по специална рецепта и в него се слагаше хинин който трудно намирах в аптеките по София.беше много ефикасен. Peaceще споделя ефекта.

# 89
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Едновремешната хининова вода си беше розова и с лек аромат, в едни стъклени шишенца newsm78
Значи търсим вода без цвят и аромат, съответно опитваме на вкус-трябва да горчи, тъй ли?

Общи условия

Активация на акаунт