Стари кучета, не спете, а в новата тема се разпишете!

  • 18 019
  • 429
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 376
Леичка, честито на Боби за чудесната награда, напълно заслужена   bouquet

Стефи, ми слушай го момчето  Hug То може да не е чело 3г във форума, но съм убедена, че добре ще се представи на бебешкия фронт  Twisted Evil

Ео, стискаме палци за Ицо  Peace Айде стига си мъчила туй завършване, ами навивай Ицо за бебето.

А аз, момичета, съм с нова прическа - накъдрих се (уж трайно) в събота. Обаче като се накъдрих и изведнъж се притесних, че хората ще са прекалено шокирани от промяната, и даже мислех първата седмица да ходя с вързана коса на работа. Да, ама то какво се оказа - междувременно къдриците се поизправили. И отивам на работа - и никой, ама никой не забеляза, че съм се къдрила  Shocked Та сега ме е яд... Няма угодия, ей Wink

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
                         ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ ЗЕТЯ!!!

Зет ти днес го намачках и нацелувах.  smile3534

А той ме поскуба в знак на любов.

# 17
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Някак си,беднее ми ника ,а? Ко ще кажете?
Бих казала даже простее,ма тва не е възможно  Laughing !

А Славун нищо против нямам да го гушкате,вие двете специално!Аз от дърти кучки не се притеснявам,хаха!

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добре си ти е ника. Оня беше мноо дълъг.

А за Славун нямаш против, ама Геле днес му се закани, че и той ще целува жената на Слави, понеже сега Слави целува неговата жена.  Mr. Green

# 19
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Оня беше спонтанен бе!Пууу,че не разбираш!
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195798.msg4114224#msg4114224

Пууу,затвор за вас!

# 20
  • Мнения: 1 950
Ауууу нова тема имаме и аз да не знам Embarassed
Всъщност онази със съкратения вече ник ми отвори очите онзи ден, ама все нямах време да пиша Wink. Иначе аз пък в понеделник в чест на Бушовото посещение цял ден бях с мома Неда и майка и Wink, само да се оплаквате от децата ейййй Naughty, такива са кротки и послушни Laughing.
Леа, браво на Боби  bouquet, да продължава да печели награди на модните подиуми Wink
Гризок, казах ти аз, че нещо тез къдрици ме съмняват Wink. Дано като я измиеш пак се появат Laughing

# 21
  • Мнения: 307
Здравейте на всички!
Само да се запиша. Тук съм, не се скатавам (за Леа, да не се кара  Mr. Green Hug)
Моята кукла расте, постоянно дърдори и упорито се мъчи да седне сама. Simple Smile Още малко и ще успее!
Прегръдки на всички!  bouquet Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Ехооо !
Поздрави от едно старо куче Simple Smile Отчитам се какво правя напоследък:



Това е сладкият Божидар, 3600 гр, 51 см  Grinning

# 23
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Честито,Светли!
Да ти е жив и здрав!!!А на теб - много здраве и сили,за да се справяш!
Много е красив и само 9 месеца по-малък от моята Неда...   Wink

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Светли малкия е голям сладур(пу-пу0.Да ви е жив и здрав Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 307
Светли, ЧЕСТИТО!    bouquet
Да ви е жив и здрав малкия Божидар! Много да ви радва, а вие много да го слушате  Laughing
Като знам колко се напати... Сега Божия дар ще топли сърцата ви! Всички да сте живи и здрави!  Hug
Много, ама много съм щастлива и се радвам за вас! Hug  bouquet

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Много е красив и само 9 месеца по-малък от моята Неда...   Wink
Алооооо  Twisted Evil агресора изпита ревност като му прочетоФ кво си кълвала Twisted Evil Да си имаме уважението Mr. Green
Светли аз и другата тема писах...ама пак - да ти е жив и здрав Божидар и безоблачно детство Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 7 111
svetli, бъдете много щастливи - и тримата.   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 123
Привет-мривет!  Hug
Първо - Светли, честит красавец! Пожелавам ти да е много здрав, лаком и да поспива добре   bouquet  bouquet  bouquet
Второ - Меги, мног оси напреднала, бе жена! Като гледам честотата на разписванията си, не ми остава друго освен да ти пожелая много красиво и леко раждане!   bouquet
Трето - Куку и Цветун - днес бях в близост до сладкарето където ядохме и пихме калорични неща за пръв и последен път преди около година. Чудех се - е ли евъзможно пак с обещание да не досаждам преди лято 2008  Wink

За мен няма какво интересно да се похваля - подготвям се психически за завръщане към работата, всеки ден съм на къщата, където отхвърляме една по една задачите, а списъкът сякаш не намалява. Щеше ми се РД-то /края на юли/ да го отбележа там, но ако се класираме за РД-то на Спаси /септември/ пак ще съм доволна  Confused А той е станал един страхотен бандит - страхотно другарче и много любвеовилен... Неприятното е, че за първи път окакто е роден боледува с т, кашлица и хрема... но сега си създава имунитет и се надявам скоро да не се повтори  Praynig Все още го кърмя.
Туй то.
целувам ви една по една, като пожелавам бебеностно лято и разтушителни ваканции на всички!   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 23:45 от irinii

# 29
  • Мнения: 1 768
Привет и от мен,една стара ку4а на форума. Laughing
По скоро бебето на форума бях. Rolling Eyes

Ние се върнахме преди една седмица от БГ.Бяхме там 2 месеца.Август 6е си дойдем пак zа да отидем и на моренце.
Поzдрави и успе6на седмица.
Мама Веси и бебка Мика

Общи условия

Активация на акаунт