Препоръки за автобронзант

  • 2 333
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 588
И аз прочетох доста добри неща за автобронзанта на Рубела.
Ето темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196041.0

# 16
  • Мнения: 212
Млякото на Лореал PeaceТена ми е страхотен, изобщо не ставам на петна, но може и да си е до кожа.Аз лично след като го опитах не бих отишла на солариум повече никога.Даже мислех да пускам тема, че за мен солариумите остават в миналото с това мляко Hug

Аз го ползвам от 3 дни и вече съм доста черна.  Преди 1-вата употреба се ексфолирах, след това не съм, все още не съм станала на петна, слава богу  Joy hahaha
Ти от колко време го ползваш, как се ексфолираш /на колко дни и с какво/, колко често нанасяш и т.н
Чудя се дали да мажа още 1-2 дни, но ми е чудно по колко издържа и след това как пада. Новобранец съм с бронзантите.

# 17
  • София
  • Мнения: 211
и аз съм с млякото на Лореал преди това ползвах на Джонсън но от Лореал съм по-доволна:)първо се ексфолирам после се мажа и така три дни се мажа всеки ден като ексфолирането го правя на 3-4 дни или като се сетя иначе си се къпя всеки дне с гъбата и тена ми е страхотен и не става жълт миризмата му е страхотна в началото , но после си става като познатата миризма на автобронзантите:(лошото е , 4е като си направих кола маска и падна тена:)и на лицето слагам от него той е комбиниран

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Тена не оставя следи, но жълтее.

# 19
  • Мнения: 120
Ето го въпросното мляко:

http://www.pimpindeals.com/images/412618.jpg

Най-много ме радва това, че не оставя следи по дрехите. За разлика от предния ми автобронзат - на Avon.

# 20
  • Мнения: 120
Извинявам се, исках да постна тука снимката  Blush

# 21
  • Мнения: 113
Оооооо не цапа дрехите.Е това вече е чудесна новина  Hug  Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 967
А ползувал ли е някой автобронзанта на "Ланкастар",който стяга и е и против целулит?

# 23
  • Мнения: 73
Аз су купих млякото на Лореал Sublime Bronze и много му се кефя - хубав и траен ( в сравнение с другите автобронзати ) тен, равномерен и не оцветява дрехи, доколкото съм забелязала досега.  Peace
Peace Peaceгласувам с две ръце за млякото на Лореал!!!изключително доволна съм Hug.

Общи условия

Активация на акаунт