Петъчна

  • 1 926
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 952
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.

Е кво беше това оплакване, кажи поне марката или искаш и на други да им изтекат човечетата.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790


Може да съдиш производителя!  Mr. Green

Ще го осъдя бе! На лято. На куково.
На чужд гръб и сто ..... са малко.

Спортекс. Само от тях мъжът ми не се оплаква. Другите му стягали.

# 17
  • Мнения: 819


Може да съдиш производителя!  Mr. Green

Ще го осъдя бе! На лято. На куково.
На чужд гръб и сто ..... са малко.

Спортекс. Само от тях мъжът ми не се оплаква. Другите му стягали.

 Joy Това прозвуча като реклама на мъжа ти   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 920
Като необвързана млада дама, винаги си нося - не знае човек какво може да му се случи. Което не се приема много добре от мъжете - я па тая, подготвена.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Joy Това прозвуча като реклама на мъжа ти   Mr. Green

Е айде сега пък, реклама. Абсолютно сериозна съм.

# 20
  • Мнения: 1 299
Забелязах че на някои марки има и размер  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Едно време имаше една кофти закачка. Значи, пита се някой мъж дали знае къде се намира номерчето на презерватива. Естествено, мъжът не знае къде е номерчето. И тогава му се казва: "Ми като не го развиваш докрай как ще знаеш къде е?".
Та някои марки наистина имат номер, ама е на опаковката  Grinning

# 22
  • Мнения: 1 299
И все е L ( Long Mr. Green)

# 23
  • Мнения: 12 888
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.
Това скоро ли е било? На мен ми се случи същото, със същата марка, но преди няколко години. На всичко отгоре, с втория презерватив от една и съща опаковка се случи същото малко по-късно. Третия изхвърлих, естествено. Наскоро някой беше тръгнал да ми ги хвали, ама нещо хич не успя да ме убеди пак да си купя такива...

# 24
  • Мнения: 22
Аз съм твърдо за презервативите и против противозачатъчните, ама мажете нещо не ги долюбват-все нещо им "стиска, пречи или не усещат нищо"!
А относно това
Искам тук да се оплача от една марка презервативи. Миналата седмица ползвахме. Влезе цял, излезе сцепен. Съдържанието изтече малко по-късно от мен.  #Cussing out Съжалявам за конкретното описание, ама това на нищо не прилича.
и на мен ми се е случвало-бяхме от няколко месеца заедно и аз не отстъпвах от това ,че ще го правим само със презерватив,а след случката вече упорството ми стана безсмислено... Banghead

# 25
  • Мнения: 68
Без и със, зависи на кого трябва да го слагам. С мъжа-без. С разни други (ако има  Sunglasses ) със. 

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790

Това скоро ли е било?

Миналата седмица.


Гледайте я! Гаргара си прави!

# 27
  • Мнения: 920
В аптека разделили на майтап презервативите на 3 - малък, среден, голям. Мъжете винаги взимали голям, жените - малък. Никой среден.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 790
В аптека разделили на майтап презервативите на 3 - малък, среден, голям. Мъжете винаги взимали голям, жените - малък. Никой среден.

 hahaha hahaha hahaha

# 29
  • Мнения: 338
Винаги със.

Общи условия

Активация на акаунт