козметиката на Талодерма - 6

  • 102 854
  • 505
  •   1
Отговори
# 135
  • ES
  • Мнения: 2 172
Днес си взех крема за крака и напукани пети - страхотен е. Наистина няма нужда от мазане с тежки кремове и спане с чорапи, особено в тези жеги. Мирише много приятно на билки, май смрадликата се усеща. Направо си взех 2 тубички. Попитах и за други продукти на Талодерма (аптека Санита - Сливен), но нямаха. Казах им, че това е много хубава и доста евтина козметика и е хубаво да зареждат от нея, но ми отговориха, че много малко хора я познават и не се търси.

Така, че Амадис, действайте в тази насока - реклама, публичност. Това с темичката във форума е много добър опит за запознаване с продуктите, особено когато клиента има възможност и за лично отношение.

Надявам се когато стане по-известна и ползвана от повече хора да не стане и по-скъпа, защото това също е много важно конкурентно предимство в БГ. Не става въпрос цената на производител, а тази по аптеките.

С нетърпение очаквам и антицелулитния гел. Сигурно и той ще е толкова ефикасен както другите продукти на Талодерма.   bouquet

# 136
mjoy
   bouquet
Благодаря много! Чувствам се удовлетворена след такива постове - значи съм помогнала на някого!

dansar 68

Професора беше в командировка и затова едва сега ви отговарям. Препоръча да действаш на принципа " проба - грешка" с околоочния с Ройбос. Нанеси на малък участък - ако ти действа добре - ползвай, ако - не - спираш.
Малък бонус за момичетата от форума!Професора каза, че като негови клиенти ще ползвате специални отстъпки - само ми споменете предварително, за да го предупредя.

Neli VB
Както и предположих - първо консултация с дерматолог. Ако си от Варна или наблизо - за теб важи горенаписаната промоция  Peace
Като начало каза да преминеш на Еудермол 0 /за чувствителна кожа/ и след отшумяване на обрива и лющенето - да продължиш с Еудермол 2.

Лек и успешен ден   bouquet
При нас се разхлади вече, мирише на свежо след падналия дъжд и аз съм в очакване на биохимичния скрийнинг утре. Като се сетя и се изпотявам от притеснение, а резултатите ще са чак след 1 седмица  Mr. Green


Благодаря ! Аз вече ползвам гелчето с Ройбос по тази схема/проба -грешка/и съм много доволна.Нанасям го само около очите и по бузите ,като избягвам Т-зоната.Страхотно е че не пропускаш да отговориш на нито един въпрос.Желая ти много късмет! Flowers Bouquet  bouquet

# 137
  • Мнения: 513
Здрасти, amadis. Доскоро ползвах коземитеката на Талодерма и по - точно крем за мазен и смесен тип кожа  в туба, тоник и тоалетно мляко за мазен и смесен тип, крем за очи с ройбос, маската на професора. Обаче напоследък ми е все по-трудно да откривам крема в туба. Можеш ли да ми кажеш къде да го намеря - някъде центъра или Младост. Преди съм си го купувала от Халите или една аптека в Младост 4, но сега нещо никъде го няма.  Sad Чувала съм за някаква аптека в Красно Село, на там за съжаление ми е е доста далече. Можеш ли да ми кажеш къде го има. Предварително благодаря.  Hug

# 138
  • Мнения: 630
Здрасти, amadis. Доскоро ползвах коземитеката на Талодерма и по - точно крем за мазен и смесен тип кожа  в туба, тоник и тоалетно мляко за мазен и смесен тип, крем за очи с ройбос, маската на професора. Обаче напоследък ми е все по-трудно да откривам крема в туба. Можеш ли да ми кажеш къде да го намеря - някъде центъра или Младост. Преди съм си го купувала от Халите или една аптека в Младост 4, но сега нещо никъде го няма.  Sad Чувала съм за някаква аптека в Красно Село, на там за съжаление ми е е доста далече. Можеш ли да ми кажеш къде го има. Предварително благодаря.  Hug
Привет   bouquet
Да си кажа честно - София не ми е много позната. Дано със следните обекти улуча място, близо до вас. Те със сигурност последно са заредили кремчето:
маг. Ади       857 00 79
Нанси ЧА     958 25 48
Марешки Банишора 931 08 61
Рая Русева   0897890013
Дано съм ти била полезна. Успешни покупки   bouquet

# 139
  • Мнения: 69
Здравеи аmadis.От толкожа 4етене и аз се престра6их да попитам.На 33 години сам.Имам доста комидон4ета особенно по бради4ката и носа.Това ме кара да мислиа 4е кожата ми е мазна,но след баниа или измване с продукт за мазна кожа става ужасно суха.6те сам ти мн благодарна ако ми препора4а6 продукти ,които да използвам.

# 140
  • Мнения: 69
А, забравих да спомена 4е имам и мн разширени пори особенно в областа на бузите.Сьщо така задьлжително ползвам фон дьо тен.Това е.

# 141
  • Мнения: 513
Здрасти, amadis. Доскоро ползвах коземитеката на Талодерма и по - точно крем за мазен и смесен тип кожа  в туба, тоник и тоалетно мляко за мазен и смесен тип, крем за очи с ройбос, маската на професора. Обаче напоследък ми е все по-трудно да откривам крема в туба. Можеш ли да ми кажеш къде да го намеря - някъде центъра или Младост. Преди съм си го купувала от Халите или една аптека в Младост 4, но сега нещо никъде го няма.  Sad Чувала съм за някаква аптека в Красно Село, на там за съжаление ми е е доста далече. Можеш ли да ми кажеш къде го има. Предварително благодаря.  Hug
Привет   bouquet
Да си кажа честно - София не ми е много позната. Дано със следните обекти улуча място, близо до вас. Те със сигурност последно са заредили кремчето:
маг. Ади       857 00 79
Нанси ЧА     958 25 48
Марешки Банишора 931 08 61
Рая Русева   0897890013
Дано съм ти била полезна. Успешни покупки   bouquet



Много благодаряр amadis. За съжаление обаче всичките са на места, които са ми адски далече и не са ми познати районите. Това ли са всички обекти, заредили крема в туба? Много ти благодаря предвартиелно.  Hug

# 142
  • Мнения: 630
Здравеи аmadis.От толкожа 4етене и аз се престра6их да попитам.На 33 години сам.Имам доста комидон4ета особенно по бради4ката и носа.Това ме кара да мислиа 4е кожата ми е мазна,но след баниа или измване с продукт за мазна кожа става ужасно суха.6те сам ти мн благодарна ако ми препора4а6 продукти ,които да използвам.
Привет   bouquet
Ще ти препоръчам серията за мазен и смесен тип кожа на Талодерма. За почистване:
с   Тоалетно мляко – мазен и смесен тип кожа
Глицерин, Урея, екстракти от Лавандула и Репей, вит. А и Е
с   Тоник – мазен и смесен тип кожа
Алантоин, Д-пантенол, екстракти от Репей, Хвощ, Лавандула, Хмел, Дъбови кори и Бреза, вит. А и Е, без алкохол
Продуктите нежно и деликатно отстраняват грима /ползваш фон дьо тен - няма лошо, особено ако има и филтър/, замърсяванията и излишъка от себум по кожата на лицето без да я изсушава, предпазвайки хидро-липидния и слой. След почистване с млякото, отстрани остатъците с хладка вода и тонизирай. За да повишиш хидратацията:
   Околоочен гел с Ройбос
Активни съставки: екстракт Ройбос, Д-пантенол, вит. Е (в златистите перлички)
Може да го слагаш под нощната или дневната грижа, след попиване на тоника. Върху него нанасяш съответнокато дневен и нощен за момента на лечение:
с   Крем за лице – за мазен и смесен тип кожа
Конкрет от Роза, конкрет от Лавандула, алантоин, пчелен восък, урея, вит. А и Е
През деня обаче, се нуждаеш от УВ защита, а този крем не притежава такава. Имаш различни варианти - нанасяш върху него друг продукт с висок SPF фактор - крем, пудра, фон дьо тен. Мога да ти препоръчам:
PROTECTA ® - слънцезащитно мляко
с   SPF 30+ KIDS – UVB, UVA I, UVA II и IR, Алое вера, Орех, Д-пантенол, Бизаболол, вит. Е, без парфюм, без РАВА, 200
А ето и един специфичен продукт, който ще предотврати появата на черни точки и ще свие порите:
                 MAСКА за мазен тип кожа и против AКНЕ
ментол, камфора, борна киселина, цинков окис, сяра
дерматологично тестванa

Действие:
·   Премахва мъртвите клетки от повърхността на кожата - лек “пилинг-ефект”
·   Подобрява кожното кръвообръщение
·   Регулира секрецията на мастните жлези
·   Антибактериално
·   Създава приятно усещане за свежест и хладина
·   Премахва и предотвратява образуването на “черни точки” (комедони) и акне.
Употреба:
Преди употреба нанесете върху малка площ на вътрешната част на пред-мишницата. Ако до 24 часа не се появи сърбеж и/или зачервяване преминете към системно приложение. При употреба върху лицето пазете очите и лигавицата на носа. При нарушена цялост на кожата е възможно да се появи парене, което бързо преминава. Да не се използва от лица със свръхчувствителност към компонентите на продукта!
Мазен и смесен тип кожа: 1-2 пъти седмично се нанася тънък слой върху цялото лице и се оставя за 30-60 минути.
Акне (различни форми): Прилага се всяка вечер и се оставя през цялата нощ. След достигане на задоволителен резултат се употребява 1-2 пъти седмично. Само новопоявяващите се единични обриви се третират всяка вечер. Измиването на маската става с хладка вода. Веднага след това се нанася крем за мазен и смесен тип кожа “Thalloderma”
Така съгласна ли си? Пиши след време за резултати. Ако имаш проблени с намирането на продуктите - пиши - ще те насоча.
Лек и прохладен ден  bouquet




# 143
  • Мнения: 69
Благодариа ти много за вниманието.До като4аках  саветите ти се разгледах по аптеките.От 4ирпан сам и мислех 4е тук ги ниама,но за моиа радост ги открих.Веднага утивам да си ги набавиа и задалжително 6те пи6а за резултата.Благодариа ти.А не ми ли е време и за не6то против бръ4ки?

# 144
  • Мнения: 4 770

   Мацки, днес си взех Еудермол 8 и много ми хареса!  Heart Eyes Овлажнява като нищо друго!
   От предната аптека ми отказаха поръчката, но намерих друга и сега започвам да се зареждам със каквото се сетя...  Wink

# 145
  • Мнения: 351
Здравей Аmadis! Отиваме на море със сина ни, взех му кремчето за лице 50+ kids и за тялото плажното мляко за деца. Би ли ми казала с какво е най-подходящо да го мажа след плаж и баня? Благодаря ти предварително!

# 146
  • Мнения: 630
.......

Много благодаряр amadis. За съжаление обаче всичките са на места, които са ми адски далече и не са ми познати районите. Това ли са всички обекти, заредили крема в туба? Много ти благодаря предвартиелно.  Hug
Здравей отново   bouquet
Преди малко питах шофьора на Софийски курс за най-близки аптеки:
1. Марешки Младост - ж.к. Младост 4  Общ. пазар  тел.975 38 88
2. Марешки Лозенец - в 13 ДКЦ  тел.963 14 06
Предлагам ти варианта - да поръчаш от там продуктите, които са ти нужни, а ние със следващия курс ще ги доставим.
Успешни покупки!

# 147
  • Мнения: 630
Благодариа ти много за вниманието.До като4аках  саветите ти се разгледах по аптеките.От 4ирпан сам и мислех 4е тук ги ниама,но за моиа радост ги открих.Веднага утивам да си ги набавиа и задалжително 6те пи6а за резултата.Благодариа ти.А не ми ли е време и за не6то против бръ4ки?
Моля   bouquet
Радвам се, че не си имала проблем с намирането - направо ни е болна тема  Tired.
За притивобръчкова грижа ми се иска да изчакаме малко, първо да видим как ще повлияем омазняването на кожата. Конкрета от роза в крема за мазен и смесен тип кожа в ТУБА е изключително богат на биологично-активни компонент. Наред със силните си анти-бактериални, анти-микотични и противовъзпалителни свойства оказва и биостимулиращ ефект върху всички структури на кожата, стимулира регенеративните процеси в епидермиса и дермата.
Като захладнее времето - може да променим малко схемата, но сега не ми се иска да влагаме по-активни кремове, за да не ти дойдат тежки. Козметиката ни набляга на лечебния ефект и като консистенция може да ти мазнее и лъщи - особено в тези горещини.
Лек и най-после прохладен ден   bouquet

# 148
  • Мнения: 630

   Мацки, днес си взех Еудермол 8 и много ми хареса!  Heart Eyes Овлажнява като нищо друго!
   От предната аптека ми отказаха поръчката, но намерих друга и сега започвам да се зареждам със каквото се сетя...  Wink

 bouquet

# 149
  • Мнения: 630
Здравей Аmadis! Отиваме на море със сина ни, взех му кремчето за лице 50+ kids и за тялото плажното мляко за деца. Би ли ми казала с какво е най-подходящо да го мажа след плаж и баня? Благодаря ти предварително!
Привет   bouquet
Талодерма предлага много добра грижа за след плаж:
PROTECTA ® - крем за след слънце
Алантоин, Д-пантенол, вит. А и Е, билкови екстракти от Лайка, Слез и Невен, 75 мл.
Алантоин: действа епителотонично - стимулира образуването на нови клетки, засилва лимфния поток, поддържа равновесието на влагата в кожата
Д - пантенол: заздравява, овлажнява и изглажда кожата
Витамин А (Ретинил палмитат): регулатор на растежа, участва в окислително-редукционните процеси в кожата и в обмяната на белтъците, мазнините, нуклеиновите киселини, хормоните и др., регулира образуването на себум и потоотделянето;
Витамин Е (£-Токоферил ацетат): най-важният антиоксидант; усилва кожния метаболизъм и активността на витамин А, предотвратява образуването на прекиси, които водят до преждевременно остаряване на кожата;
Лайка, екстракт: оказва успокояващо, противовъзпалително и тонизиращо действие;
Слез, екстракт: омекотяващо, овлажняващо и стягащо действие
Невен, екстракт: епителизиращо, противовъзпалително и анти-себорейно действие;

Слънцезащитните продукти нанасяй според инструкциите и няма да допуснеш изгаряне  Peace
Приятна почивка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт