козметиката на Талодерма - 6

  • 102 797
  • 505
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 605
Явно при теб проблема е бил по-сериозен  Confused. Моята кожа беше просто изсушена и дехидратирана от морската ваканция  Peace.

# 481
  • Мнения: 669
Явно при теб проблема е бил по-сериозен  Confused. Моята кожа беше просто изсушена и дехидратирана от морската ваканция  Peace.
и моята бе просто изсушена и дехидратирана по същата причина,но и на мен не ми помогна това кремче,една седмица го слагах всяка вечер и само един път като не го сложих и пак си ми изсъхнаха петите като се разхождах вънка,за мен това не е помагащо кремче

# 482
  • Мнения: 60
Здравейте момичета може ли да ми препоръчате крем за лице за нормална към комбинирана кожа на 29 години съм.Иска ми се да си купя цяла серия-дневен,нощен и около очен крем.Не виждам да има обозначено за каква възраст са кремовете ,този за ревитализиращия за колко години е 30+,40 +,нищо не пише.

# 483
  • Мнения: 77
Момичета, има ли някоя от вас с нормална към смесен тип кожа и какъв крем за лице трябва да си взема на Талодерма, защото не видях за такъв тип кожа.

# 484
  • Мнения: 60
Момичета, има ли някоя от вас с нормална към смесен тип кожа и какъв крем за лице трябва да си взема на Талодерма, защото не видях за такъв тип кожа.
И моята кожа е такава,четах два дена и излиза,че за тази кожа до 30год. или повече но без видими следи от остаряване на кожата,се взема крем за мазен и смесен тип кожа.Много гадно,че няма кой да ни консултира  Sad,толкова се запалих.Аз реших да си взема около очния с ройбос,този дневен крем за мазна и смесена кожа,но се чудя какъв лосион и тоник да си взема/имам и капилярчета на бузите/ newsm78.

# 485
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз по-горе писах за този крем за смесена и мазна кожа - не съм доволна, а и други жени споделиха такова мнение. След като се намажа и кожата "лъсва" - от тоника за мазна и смесена кожа, както и гела за околко очи с Ройбос съм доволна и още си ги използвам. Маската против акне също е супер. Ако искате да научите повече инфо за Талодерма, четете темите на Vesi-Taloderma. Те вече сигурно са в архива, но на първата страница трябва да има линк към тях. Там Веси много даваше много добри съвети и на самите и теми в 1я пост има информация на коя страница какво може да се намери. Успех и дано съм била от полза!  Peace

# 486
  • Мнения: 230
аз съм със смесена кожа - мазна на носа и брадичката и използвам крема за мазна и смесена кожа на Талодерма. но напоследък използвах този за чувствителна кожа и някак си по-ми допадна как ми действа. и сега през студените дни ми се струва по-подходящт последния. аз съм фен на тези продукти - невероятен е вазелина с невен, масажните кремове също.

# 487
  • Мнения: 1 416
Какво става с  анти акне маската на Талодерма за мазна и проблемна кожа? Никъде не мога да я открия в София напоследък!!! Кажете, моля ви, който знае къде мога да я намеря Praynig Ето за тази маска говоря

# 488
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз си купих такава, но от Варна, значи си я произвеждат  Peace. В "Лечител" провери ли, поне във Варна имат доста от продуктите на Талодерма или пък "Марешки".

# 489
  • Мнения: 1 416
Питах абсолютно във всички аптеки лечител в София - нямат я и незнаят кога ще я получат, по складовете я нямало Sad Confused Марешки дали има в софия?

# 490
  • София
  • Мнения: 58
Последно тази маска я видях в аптеката на центъра в Банско,може би имаха цялата гама продукти за лице и тяло .Много се изненадах,защото в София не съм срещала аптека толкова добре заредена с продуктите на Талодерма.Иначе аз я купувам от веригата Лечител.Дано съм помогнала.

# 491
  • Мнения: 60
В магазините Лечител във Варна продават продуктите с Ройбос,а другите на Талодерма не,информация от миналата седмица.
А ползвал ли е някой останалите продукти с Ройбос има крем-дневен,нощен ,лосион и тоник?Явно са нови продукти защото в задните теми не е писано и обяснено за тях.Между другото гел за очи с Ройбос е много приятен слагам го от седмица и се чувствам много добре.

# 492
  • Мнения: 230
продуктите с ройбос са в мрежата от 2006, аз съм ги ползвала, хубави са, но и другите продукти са хубави. обръщайте внимание на срока на годност.

# 493
  • там някъде
  • Мнения: 234
Здравейте! Едно въпросче и от мен. Какъв продукт на Талодерма според вас ще е най-подходящ за моята кожа. На 30г. съм, кожата в Т-зоната е леко мазна, в останалата част на лицето вече е нормална (от както се застуди и особено когато навън е ветровито) кожата от двете ми страни на бузите и около устата дори изсъхва и започва да се бели. Понякога ми излизат ситни пъпчици, най-вече от двете ми страни, които така и не съм установили на какво се дължат.  От известно време се боря с торбички и леки синкави кръгове под очите. Ще съм благодарна на вашите отговори и предложения   bouquet
Според мен кожата ми е чувствителна по ето тези показатели:
 фина, светла кожа
 спукани капиляри, главно в зоните около носа
 моментално реагира на пикантни храни
 изключително чувствителна на резки температурни промени
 бързо реагира при консумация на алкохол
 конжестия (нахлуване на кръв)

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 10:45 от pavlina

# 494
  • Мнения: 4
Какво става с  анти акне маската на Талодерма за мазна и проблемна кожа? Никъде не мога да я открия в София напоследък!!! Кажете, моля ви, който знае къде мога да я намеря Praynig Ето за тази маска говоря

И аз я търся тази маска вече от няколко месеца, но никъде в магазините "Лечител" в София я няма Sad Имате ли идея дали може да се поръча директно от склада във Варна, защото иначе ми казаха, че скоро не се очаква да зареждат от нея? Маската е страхотна, много бях доволна от нея, искам пак да си купя

Общи условия

Активация на акаунт