козметиката на Талодерма - 6

  • 102 836
  • 505
  •   1
Отговори
# 105
Много благодаря за отговора Ако не съм нахална искам да попитам за сестра ми излизат и пъпки по гърба има ли ваш продукт който ще и помогне  Много много благодарско

# 106
  • Мнения: 180
Здравейте.Четох само суперлативи за козметиката Талодерма и бих искала да я пробвам.Имам няколко ?.Първият и най-важен-къде във Видин мога да я намеря? Синът ми навлиза в пубертета и започнаха да се появяват пъпки и черни точки.С какво да третирам кожата?А Талодерма има ли крем за омекотяване на загрубели пети? Благодаря и успех  bouquet

# 107
  • Мнения: 630
Много благодаря за отговора!
Посещавала съм и двата кабинета и съм запозната с лечението,но  ми се искаше да прилагам още нещо което ефективно да намали червенината.Мога ли да използвам Тоника за мазен и смесен тип и околоочния с Ройбос?
Благодаря! 

Привет   bouquet
С тоника няма проблем, но за околоочния трябва да питам професора, а все нещо не мога да се вредя.

# 108
  • Мнения: 630
            Талодерма имат ли измиващ гел или измиващ крем за мазна и смесена кожа, в който като съставка да е включен каолин?Интересувам се тъй като бях много доволна от подобен продукт на Avon ,но вече не се предлага,а досега не съм успяла да открия заместител.Проблема ми е,че когато третирам лицето си с обикновени измиващи гелове или пяна при отмиването им се усеща хлъзгавина, което ми е неприятно, а и не чувствам кожата си добре почистена.
          Аз съм на 33 години,имам разширени пори на лицето и често особено лятото се появяват ситни пъпчици.Особено преди цикъл този процес се засилва и кожата прекомерно се омазнява.Кои са подходящите за мен ваши продукти и какви са ориентировъчните им цени?
         Къде във Велико Търново мога да открия вашите продукти?
         Предварително благодаря за отделеното време!
Здравей   bouquet
За съжаление нямаме подобен измиващ продукт. Имай предвид, че не е хубаво да ползваш антибактериални измиващи продукти, които прекалено изсушават кожата. Това само влошава положението.
За твоя проблем много подходяща е комбинацията - маска против акне +крем за мазен и смесен тип кожа в туба.
с   Крем за лице – за мазен и смесен тип кожа
Конкрет от Роза, конкрет от Лавандула, алантоин, пчелен восък, урея, вит. А и Е

с   Маска за мазен и смесен тип кожа и против акне
Каолин (хума), ментол, камфора, борна киселина, салицилова киселина, цинков окис, сяра.
MAСКА за мазен тип кожа и против AКНЕ
Действие:
·   Премахва мъртвите клетки от повърхността на кожата - лек “пилинг-ефект”
·   Подобрява кожното кръвообръщение
·   Регулира секрецията на мастните жлези
·   Антибактериално
·   Създава приятно усещане за свежест и хладина
·   Премахва и предотвратява образуването на “черни точки” (комедони) и акне.
Употреба:
Преди употреба нанесете върху малка площ на вътрешната част на пред-мишницата. Ако до 24 часа не се появи сърбеж и/или зачервяване преминете към системно приложение. При употреба върху лицето пазете очите и лигавицата на носа. При нарушена цялост на кожата е възможно да се появи парене, което бързо преминава. Да не се използва от лица със свръхчувствителност към компонентите на продукта!
Мазен и смесен тип кожа: 1-2 пъти седмично се нанася тънък слой върху цялото лице и се оставя за 30-60 минути.
Акне (различни форми): Прилага се всяка вечер и се оставя през цялата нощ. След достигане на задоволителен резултат се употребява 1-2 пъти седмично. Само новопоявяващите се единични обриви се третират всяка вечер. Измиването на маската става с хладка вода. Веднага след това се нанася крем за мазен и смесен тип кожа.
Сега пуснах справка за аптеките, заредили продуктите - кремчето са заявили:
ЖасминЧА 601 635
ФармвестЧА 644 940
Маската за съжаление - скоро микой не е поръчвал, но ако я заявиш в някоя от тези аптеки - ние ще я доставим със следващия курс.

ето и цените - маска:5.48лв.
                         крем : 1.96лв.
Върху тези цени слагаш средна аптечна надценка - +28%средно и получаваш търсената сума  Peace
Прохладен ден!

# 109
  • Мнения: 630
Много благодаря за отговора Ако не съм нахална искам да попитам за сестра ми излизат и пъпки по гърба има ли ваш продукт който ще и помогне  Много много благодарско
Привет   bouquet
Днес на дневен ред е маската против акне на проф. Пенев. В по-горния пост съм копнала действието и начина на употреба. Единичните обриви се намазват и могат да престоят цяла нощ. Направете все пак и теста за чувствителност към съставките.
Лек ден!

# 110
  • Мнения: 630
Здравейте.Четох само суперлативи за козметиката Талодерма и бих искала да я пробвам.Имам няколко ?.Първият и най-важен-къде във Видин мога да я намеря? Синът ми навлиза в пубертета и започнаха да се появяват пъпки и черни точки.С какво да третирам кожата?А Талодерма има ли крем за омекотяване на загрубели пети? Благодаря и успех  bouquet

Здравей   bouquet
За съжаление - не зареждаме обекти във Видин. Най - близкия град, в който имаме доста аптеки е Лом. Ще поразпитам дали има някаква конкретна причина за това - удължаване на курса или липса на аптеки.
За детето е подходяща комбикацията маска+крем за мазен и смесен ти кожа. Два поста по-нагоре съм копнала Био-активните им компонети, действието и начина на употреба.
За крака имаме 3 продукта:
Thalloderma ®
Крем за крака и напукани пети
Конкрет от Роза, конкрет от Лавандула, етерични масла от Смрадлика (Тетра) и Бял бор, урея, вит. А и Е
Мляко за крака и напукани пети
Алантоин, конкрет от Роза, млечна киселина, урея, вит. А и Е
EUDERMOL – 10 – за крака и напукани пети
Глицерин, алантоин, пчелен восък, млечна киселина, урея – 10%
Кремчето е с най-силно и бързо действие

Роза, конкрет: изключително богат на биологично-активни компоненти; наред със силните си анти-бактериални, анти-микотични и противовъзпалителни свойства оказва и биостимулиращ ефект върху всички структури на кожата; стимулира регенеративните процеси в епидермиса и дермата;
Лавандула, конкрет: действа епителотонично, анти-септично, анти-паразитно, противовъзпалително, успокояващо, противосърбежно, репелентно;
Смрадлика, масло: притежава мощно анти-бактериално и анти-микотично действие, оказва силно адстрингентeн eфект и подтиска функцията на потните жлези;
Бор, масло: притежава силно анти-микробно действие, като по този начин действа дезодориращо (обезмирисяващо);
Урея: участва в състава на естествения овлажняващ фактор; със забележителни хидратантни свойства; в по-големи концентрации действа кератолитично (излющващо);
Витамин А (Ретинил палмитат): регулатор на растежа, участва в окислително-редукционните процеси в кожата и в обмяната на белтъците, мазнините, нуклеиновите киселини, хормоните и др., регулира образуването на себум и потоотделянето;
Витамин Е (£-Токоферил ацетат): най-важният антиоксидант; усилва кожния метаболизъм и активността на витамин А, предотвратява образуването на прекиси, които водят до преждевременно остаряване на кожата;

След подобряване на състоянието - може да се продължи с Еудермола или тоалетното мляко.
Лек и успешен ден   bouquet

# 111
Много благодаря за отговора!
Посещавала съм и двата кабинета и съм запозната с лечението,но  ми се искаше да прилагам още нещо което ефективно да намали червенината.Мога ли да използвам Тоника за мазен и смесен тип и околоочния с Ройбос?
Благодаря! 

Привет   bouquet
С тоника няма проблем, но за околоочния трябва да питам професора, а все нещо не мога да се вредя.

Много благодаря!
Желая ти късмет! newsm10

# 112
  • Мнения: 4 770
  Поръчах си тия дни гелчето с ройбос - смятам да го ползвам за цялото лице - и вазелина за устни с екстракт от роса.  Имате ли някакви отзиви от тях?   Rolling Eyes
 Освен това искам да помоля да ми препоръчате тоник за смесен тип кожа и мляко за тяло за нормална към суха!   
 Благодаря ви предварително!   bouquet
 

# 113
  • Мнения: 23
Здравей   bouquet
За съжаление нямаме подобен измиващ продукт. Имай предвид, че не е хубаво да ползваш антибактериални измиващи продукти, които прекалено изсушават кожата. Това само влошава положението.
За твоя проблем много подходяща е комбинацията - маска против акне +крем за мазен и смесен тип кожа в туба.....

Благодаря много за изчерпателния отговор!  bouquet

# 114
  • Мнения: 180
Открих аптека,в която мога да си поръчам продуктите.Вече си взех Еудермол-10.А прозвежда ли се шампоан против пърхут?Благодаря за изчерпателните отговори на въпросите ми  bouquet

# 115
  • Мнения: 4 770
         А откъде знаеш, че изобщо имат шампоани?    newsm78    Аз сега чувам...   Shocked             Иначе няма да е зле да има...  Grinning

# 116
  • Мнения: 5 802
За съжаление ТАЛОДЕРМА все още не произвеждат шампоани.Макар ,че преди време,Веси беше писала ,че има вероятност и да почнат да правят.Ще чакаме!

# 117
  • Мнения: 513
Току що попаднах на темата, и не съм чела предходните теми, затова ако се повтарям моля да ме извините. Интересуваме кой номер  от кремовете  за лице мога да ползвам при  положение, че имам невродермит, който на последък много се е обострил. Кожата ми е от смесен тип и си бях взела  Еудермол №2. Отначало  ми действаше много добре и бях се зарадвала, че най-сетне съм открила много добър крем за моя невродермит, но след като използвах половината от опаковката, това действие спря. Сега отново лицето ми се обрива, зачервява и след това се лющи и боли. Затова искам да попитам дали нещо не съм сгрешила с определянето на необходимия ми номер. Ще съм благодарна ако получа необходимия ми съвет.   bouquet

# 118
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Здравей amadis !

Би ли ми препоръчала нещо за почистване на очи (спирала)? В момента ползвам тоалетното мляко за мазна и смесена кожа, но се притесявам, че не е подходящо за тази цел. Проблем е че и след като съм го ползвала за очите, след това ги усещам подпухнали  Confused .

ХУбав ден!  bouquet

# 119
  • Мнения: 482
Както гледам има много доволни мамчета от козметиката на Талодерма и накрая ще се престраша и аз да опитам    bouquet Разбрах че има избелваща серия ,но не знам дали е подходяща точно за моите петна по лицето. Кожата ми беше много мазна и проблемна. Казвам беше , защото преди 2 месеца си взех един пилинг гел на Eucerin , останах доволна и си взех и лосиона им за лице, и резултата е налице омазняването е намаляло значително, рядко ми излизат пъпки по лицето (само преди цикъл 1-2   Tired ) , но който го е преживял знае какво се случва с пъпките дори след като са излекувани..остават за спомен досадните белези,когато си се чоплил  Rolling Eyes както и на места много разширени пори (по нослето нпр) които не се свиват нещо... ooooh! Дали избелващия крем ще се отрази добре в моята ситуация? И има ли нещо за свиване на порите на Талодерма? Серум някакъв?
Ще бъда много благодарна ако ми препоръчате конкретни продукти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт