Кога започнаха да спят дечицата ви по цяла нощ?

  • 3 670
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 230
Аз правя грешка като го взимам при нас Embarassed,но непрекъснатото ставане доста ме изморява ooooh!,има ли някой успял да се пребори с този проблем...
Аз пък не смятам, че това е грешка. Не мисля, че самостоятелността е да спиш сам, но това е друга тема.
На въпроса: отговорих, че още не е започнал да спи по цяла нощ. Първо бяха колики, после хранене, сега са зъби плюс хранене. Буди се по 4-5 пъти в интервала 20:00-6:00. Надявам се като изникнат всички зъби, да започне да спи. Значи някъде към 2 годишен Mr. Green.

Още от новороден си спинкаше по цяла нощ почти - аз съм щастлива мама!  Peace
То и аз съм щастлива мама, ама ти си и НАСПАНА Laughing.

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
беше на 1,5 месец,когато започна да спи по цяла нощ

# 32
  • Мнения: 469
Жорко още се буди за нощно хранене около 2-3часа.Мисля си,че е защото е на кърма и не го засища достатъчно.Иначе си заспива сам на загасена лампа и в неговата кошарка.
Много ми се ще да започне да спи по цяла нощ за да спи с кака си в детската,но засега това е положението.

# 33
  • Мнения: 385
Към 20-ия ден. За мое щастие!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
След като спрях да го кърмя и махнахме бибата.На година и 4-5 месеца Wink

# 35
  • Мнения: 447
В края на 2 -я месец започна да спи по цяла нощ.

# 36
  • Мнения: 244
Моя бебок спи по цяяяяяяла нощ smile3524.Вечер заспива към 21-22 часа и сутрин става в 7 часа #Shocked

# 37
  • Мнения: 3 456
Последна опция

# 38
  • Мнения: 689
До сега не е имало такава случка.

# 39
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
бебка си спинка по цяла нощ още от края на втория месец Grinning
заспива между 7-9 ве4ерта и се буди между 6-8 сутринта Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 288
някъде след годинката започна да спи по цяла нощ и да не се буди въобще. но от края на първия месец започна да спи доста добре, все пак с поне 1-2 събуждания и то не всяка нощ.

# 41
  • Мнения: 338
На 2 месеца Hug

# 42
  • Мнения: 399
Моята дъщеря започна да спи от 22- 10ч от средата на 3 мес и така беше до преди седмица!
До тогава я кърмих и в 3-4ч и в 7-8ч и изведнъж спря без да правя абсолютно нищо!
Сега си ляга по-рано т.е. към 20:30ч и се събужда към 8-9ч!
Доволна съм от този режим!  newsm10

# 43
  • Мнения: 51
И двете ми деца си спяха по цяла нощ още от "Родилно  отделение",дори се налагаше да ги будя за нощното кърмене.
Малката сега има неспокоен сън,защото и никнат кучешките зъби,но в общи линии не ме притеснява с хленчене през нощта,а само леко промърква и толкова...

# 44
  • Мнения: 6 390
от рождение спи по цяла нощ  Peace

Общи условия

Активация на акаунт