Кога започнаха да спят дечицата ви по цяла нощ?

  • 3 665
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Още не спи. Tired Вече е на 1 година и почти 2 месеца и си се буди, но зъбите много трудно избиват и затова. Не очаквам скоро да спи, след още една година, може би... Confused

# 16
  • Мнения: 1 273
Ох, при нас всеки месец е различен. Един месец/седмица не става. Тъкмо се зарадвам, и следващия месец/ седмица става по три пъти на нощ.

# 17
  • Мнения: 865
аз никога не съм я хранила вечер.в началото се будеше за биберон и водичка,но до края на 1-вия месец и това спря.сега си спи от 22-8ч.сама си се приспива,дори без биберон newsm44

# 18
  • Мнения: 8 242
Още не спи.. И колкото по-голям става, толкова по-често се буди  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 757
След 9-я мес.Преди това много ми се будеше за вода.До 2г.си спеше в кошарката,сега спи при мен.С това постоянно ставане да го завивам се принудих да го взема при мен! ooooh!

Защо се мъчиш да го завиваш? Докарай нормална температура в стаята му и достатъчно дрехи и си живейте живота.
А по темата - спи по цяла нощ без да се буди след 9я месец. Иначе гласувах за 4-6 месеца, защото тогава го отучих от нощното хранене, но продължи да се буди по веднъж и ставах да го успокоявам набързо

# 20
  • Мнения: 1 064
В края на 3-я месец Peace

# 21
  • Мнения: 649
Отговорих, че никога не сме имали проблем със спането. Така смятам, защото винаги (до 10месец) са се събуждали да пият водичка, но после веднага заспиваха. Сега много рядко чувам някой да се сърди нощно време.

# 22
  • Мнения: 514
Много благодаря на всички за отговорите! Hug
Аз знам,че е индивидуално,но просто ми беше интересно,кой как се справя и естествено само аз ли имам такъв проблем WinkАз правя грешка като го взимам при нас Embarassed,но непрекъснатото ставане доста ме изморява ooooh!,има ли някой успял да се пребори с този проблем...

# 23
  • Мнения: 1 174
Много благодаря на всички за отговорите! Hug
Аз знам,че е индивидуално,но просто ми беше интересно,кой как се справя и естествено само аз ли имам такъв проблем WinkАз правя грешка като го взимам при нас Embarassed,но непрекъснатото ставане доста ме изморява ooooh!,има ли някой успял да се пребори с този проблем...

Сложи кошарката на бебчо да е близо до теб да не ставаш,на Дари,която спи по-неспокойно понякога ,кошарката и е на една ръка разтояние,само се протягам и и давам бибката,ако се събуди. Hug

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Не знам как да гласувам, защото моето момче се буди само за хранене. Примрънква веднъж-два пъти, кърмя го в полусън и после си заспива до сутринта. Това за будене ли се брои или не?  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 371
И моето си се буди за кърмене. Още не мога да го премахна, а така ми се ще....
Peace

# 26
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Още от новороден си спинкаше по цяла нощ почти - аз съм щастлива мама!  Peace

# 27
  • Мнения: 7 605
Докато я кърмех, се будеШе постоянно, понякога преz 30 минути, понякога преz 3 4аса, по дълги пауzи бяха рядкост. ИмаШе много лек сън и се будеШе при най малкия Шум.
Дни преди първия й рожден ден я отбих. От тогава не само си спинка непробудно цяла ноЩ (11, 12 4аса), но и денем спи пове4е. ОбЩо вzето zаспива по лесно и спи много дълбоко. ИzобЩо, коренна промяна.

# 28
  • Мнения: 7 605
Много благодаря на всички за отговорите! Hug
Аз знам,че е индивидуално,но просто ми беше интересно,кой как се справя и естествено само аз ли имам такъв проблем WinkАз правя грешка като го взимам при нас Embarassed,но непрекъснатото ставане доста ме изморява ooooh!,има ли някой успял да се пребори с този проблем...


И аz правих така, Милена си zасиваШе в нейното легло но кто легнах аz, при следваЩото будене я вzех при мен. Това не й пре4е сега да си спи цяла ноЩ в нейна стая в нейно легло  Wink  Не се притеснявай, гледай да ти е удобно на теб, липсата на сън е страШна  Sad

# 29
  • Мнения: 27 524
10-12 месеца, даже и повече. Храни го, докато има нужда, няма как. Племенникът ми пиеше мляко нощем до 6-годишен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт