Как почиствате носа на вашета дете?

  • 7 489
  • 85
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
И ние се радваме на Стеримара, после голям смях!  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 672
аз почиствам с клечка за уши



# 17
  • Мнения: 617
С клечки за уши + низита

# 18
  • Мнения: 999
С клечки за уши и разтвор.

# 19
  • Мнения: 1 426
След баня - с клечки за уши. Помпичка имахме, но не съм я използвала. И никакъв рев!

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
С клечки за уши, ама мнооого е трудно, той изобщо не дава и се борим яко!

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
с клечки за уши

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Стеримар спрей и клечки за уши.
Peace
може би синът ми е единственото бебе, което се забавлява при пръскане със спрей в носа Crazy
Не е. И моят син кротува единствено, когато му пръскам Стеримар. Баща му използва момента да му сложи памперса през това време, че не се спира иначе. Grinning

# 23
  • Мнения: 469
Почиствам му носа със Стеримар и то само когато е хремав.
Иначе при ежедневната баня го стисвам леко и ако има нещо то излиза.
Не смятам за необходимо да му ровя в носа с клечки за уши.

# 24
# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
Със Стеримар и на двамата, а  с беба е голям смях  Joy

Последна редакция: пт, 08 юни 2007, 21:54 от kimba77

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
По принцип чистенето на носа става по следния начин : капваш разтвор в носната лигавица и детето като кихне изхвърля непотребните частици. Е да, ама моето не киха  Laughing И напоследък процедирам по следния начин : капвам от физиологичния разтвор, стискам няколко пъти нослето и след това с клечки за уши обирам какво е останоло . Цялата  процедура става за не повече от минута, но е такъв рев  ooooh! За сметка на това много обича да му почиствам ушите и да му режа ноктите (ръце,крака)  Вашите коментари  Hug

Абсолютно по същия начин чистех до преди 2 месеца.От тогава се научи сам да си издухва носа и вече е много лесно Laughing
И Калоян не киха от физ.разтвор.И също се забавлява като му чистя ушите и му режа ноктите Mr. Green

# 27
  • Мнения: 164
Засега не го почиствам нослето.След баня като влезне в нослето вода тя киха и ако има нещо излиза Peace

# 28
  • Мнения: 689
Със Стеримар и клечки за уши.

# 29
  • Мнения: 107
Физ.разтвор и помпичка на Чико.В началото си мислех да пробвам със Стеримар,но струята ми се вижда твърде силна  newsm78 /поне за  възрастта на Рая/

Общи условия

Активация на акаунт