Обличате ли се в ежедневието със черни дрехи?

  • 12 255
  • 183
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 401
Много рядко.. нещо не ми пасва цялостно. От 2 год. съм в кафяв период.

# 136
  • Мнения: 1 477
Да.И то често.Харесвам този цвят много.Пък и прикрива това-онова  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 221
Да CrazyРедовно Whistling

# 138
  • Мнения: 685
Най-редовно. Половината ми дрехи са в черно... Харесва ми цвета, но много хора твърдят, че е траурен цвят и не било хубаво да се носи.

# 139
  • Мнения: 13 512
Да, но винаги с някакъв акцент, най-често червен

# 140
  • Мнения: 357
Да, нося и много харесвам черно, и за официален повод и в ежедневието. Като ученичка ходех само с черно и майка ми все пищеше, че съм жалеела някого. Сега не нося само черно, но имам доста черни дрехи и си ги харесвам! В момента съм залитнала яко по червеното, но на черното не изневерявам. Черно и червено е добра комбинация! Wink

# 141
  • Мнения: 2 934
Нося черно с удоволствие.
Но точно толкова предпочитам и бялото и екрюто.
Това са цветовете, които ми отиват и като една осъзнала се жена
 винаги правя необходимото, за да подчертая чара си Mr. Green
И в крайна сметка никога не съм искала да отблъсквам погледите от лицето си,
носейки разните папагалски и геометрични десени, които слава богу вече не са модерни. Simple Smile

# 142
  • София
  • Мнения: 62 595
Че какво му е на черното! Цвят като цвят.
Вярно, че го свързвамес траур, но винаги се позвава кога е траур и кога е обикновен цвят за облекло.

# 143
  • Мнения: 1 479
От както загубих пьрво детенце:НЕ!

# 144
  • Мнения: 105
[Нося всякакви цветове, и черно, и кафяво, бялото съощо го обичом, но го предпочитам за лятото

# 145
  • Мнения: 410
Да, особено през зимата - около 60% от дрехите ми са черни.

Мн. рядко комбинирам черен пант-н и дюс черна блуза, в такъв случай задължително комбинирам с аксесоари в друг цвят - чанта/ръкавици в бордо, слагам агресивен цвят лак за нокти, по-големи и ярки бижута, защото иначе изглежда де факто траурно.

Иначе обичам комбинации черно с червено/сиво/беж/щампа или райе.

Нямам никакви черни летни дрехи, а само светли - бяло, бежово, синьо. Обичам натуралните цветове. Не се водя от "моди" и  комплекси, че имам да крия кг (чиста илюзия), че бельото ще прозира или ще се вижда - не че го излагам на показ, но в кр.сметка облеклото тр. да стои естетически добре и да се харесва на мен, а не на познати и непознати.

# 146
  • Мнения: 32
Да, нося и много харесвам черно, и за официален повод и в ежедневието. Като ученичка ходех само с черно и майка ми все пищеше, че съм жалеела някого. Сега не нося само черно, но имам доста черни дрехи и си ги харесвам!  Peace

# 147
  • Мнения: 263
Обичам да се обличам в черно, харесвам се и да, нося ги в ежедневието.

# 148
  • Варна
  • Мнения: 428
Никога изцяло в черно...малко съм суеверна понеже

# 149
  • София
  • Мнения: 408
Черното е един от цветовете които обичам. Нося черни дрехи, но избягвам да се обличам изцяло в черно.

Общи условия

Активация на акаунт