Мъжа ми ме заряза бременна в 8 месец:(

  • 26 046
  • 215
  •   1
Отговори
# 210
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз считам за детско отмъщението
постъпката на някой да легне с мъжа на бременна та си позната не е добра
ама тенденциозно да съсипеш нечий брак, живот и т.н. щот мъжа ти не може да държи пишката си в гащите е повече от тъпо
ми ти си избрала такъв мъж - съмнявам се че въолбще не си предполатгала за такава възможнтост...
преглъщаш и продължаваш без да ставаш и ти тъпа кучка
имаш да решаваш много по-важни неща - като например да бъдеш ли с този мъж в близки отношения - не говоря като мъж и жена а като родители...и куп други!

# 211
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 672
....без да ставаш и ти тъпа кучка....
Абе аре бе, ще съсипе бъдещия брак, що за брак ще е тоя, дето бъдещата младоженка си развява розовите гащи по балконите на разгонените объркани бъдещи татковци  Sick Егааааааати пачаврата...
Него няма да го коментирам, защото за съжаление съвсем ясно осъзнах, че мъжката психика ми е абсолютно неясна.
Иррра, направи това, което ще те удоволетвори в момента, недей да събираш допълнително горчилка.
Тука за морал и принципи няма какво да говорим, цялата история е е.ахти помията, и двете свини са еднакво миризливи.

# 212
  • София
  • Мнения: 6 999
....без да ставаш и ти тъпа кучка....
Абе аре бе, ще съсипе бъдещия брак, що за брак ще е тоя, дето бъдещата младоженка си развява розовите гащи по балконите на разгонените объркани бъдещи татковци  Sick Егааааааати пачаврата...

А на нея какво й влиза в работата какъв ще е бракът?

Чета темата от самото начало и се въздържах да пиша, но то вече се е изродило във вечния спор кой е виновен при изневяра мъжът, с който имаш връзка или жената, с която ти изневерява, пък била тя и позната...
Само едно ще кажа - Всеки има право да търси щастието си. Ако някой иска да изневери, не е работа на всички жени по света да се дърпат от женска солидарност.

Отмъсти ако това ще ти достави удоволствие. Развали бъдещия брак на девойката...
Сигурна ли си обаче, че не наказваш някой друг за собствените си грешки?

От всичките ти постове виждам яд, бяс и недоумение как е могъл този мъж да те зареже теб... Ами могъл е - направил го е. Вместо да сипеш омраза се стегни и виж как ще продължиш с живота си занапред. Мисли за детето си също така и за това, че точно този мъж е и ще си остане баща на детето ти. Няма как да промениш това. Можеш само да го приемеш и да се опиташ да живееш с него.

Извинявай ако звуча рязко, но имам чувство, че си на 15 години... поне така се държиш. Той се държи като да е на същата възраст. Което поне за мен ясно показва, че емоционално хич не ви е било време за бебе.  ooooh!

# 213
  • Мнения: 1 732
От всичките ти постове виждам яд, бяс и недоумение как е могъл този мъж да те зареже теб... Ами могъл е - направил го е. Вместо да сипеш омраза се стегни и виж как ще продължиш с живота си занапред. Мисли за детето си също така и за това, че точно този мъж е и ще си остане баща на детето ти. Няма как да промениш това. Можеш само да го приемеш и да се опиташ да живееш с него.

И аз минах през подобен етап  Mr. Green
Нормално е...
Въпросът е да се измъкне бързо, щото бебето няма да чака, а да гледаш бебе с омраза в душата е мноооого грозна картинка.
После омразата си отиде и остана болка. Ама това по се търпи.
Когато приемеш фактите, такива, каквито са е най-лесно.
Ама при мен се получи много късно.
Та затова нямаше истинска радост за първа усмивка, първо гукане, първо зъбче... Sad
МИСЛИ ЗА ДЕТЕНЦЕТО!   bouquet

# 214
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
....без да ставаш и ти тъпа кучка....

Иррра, направи това, което ще те удоволетвори в момента, недей да събираш допълнително горчилка.
Тука за морал и принципи няма какво да говорим, цялата история е е.ахти помията, и двете свини са еднакво миризливи.

ти това сериозно ли го говориш??????
ми айде щото някой убие някого роднините на първия да почнат да колят и бесят, щото тогава вече не знам за какво може да се говори и за какво не!
Иррка - ако направиш тая гадост ще си по-доблна от всеки друг.
Човешко е да те засърби п...та и да си легнеш с чужд мъж, но е нечовешко съзнателно след като знаеш каква болка е да узнаеш за това , до го причиниш на друг
всеки плаща за делата си и да имаме право да съдим - но не ни е дадено да наказваме ние! има кой да го стори

и пак ще кажа -ако желаеш детето си ще си седнеш на задника щото ако знаеш кво ще му причиниш с едно преждевременно раждане - няма да мислиш за себе си и съсипания си брак, а за теб и бъдещото дете! ако обичаш детето си - ще се напънеш да изтласкаш омразата и самобичуването за по-късен етап когато това няма да му вреди
ще направиш всичко възможно да ограничиш контактите с мъжа, който те кара да си пред припадък всеки път като го видиш - за да не навредиш на детето си
въобще - мисли забебето, преди да естанало късно за това!

а за болката - знам, че не може да се овладее, но пък не е нужно да се истерясва и да се дакорваш до състояние да родиш преждеверменно
хората са оцелявали и при по-тежки условия, стига да се стегне човек и да не се дава на емоциите си

дано да си добре и най-вече бебто, защото твоите емоции могат да го докарат до преждевременно раждане - тези припадъци и истерии....

# 215
  • Мнения: 5 299
Повеселихте се достатъчно. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт