От кога с възглавница?

  • 1 365
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Рано ви е още.Аз не мисля скоро да слагам.

# 16
  • Мнения: 3 069
Не слагам а сме на 1 годинка вече.
Във Франция са доказали, че 50% от внезапната детска смърт е свързана именно с възглавниците.Мисля, че имаше тема точно за тази статия.

# 17
  • Мнения: 5 362
Аз сложих след годинката.

# 18
  • Мнения: 4 451
И аз зная, че поне до 1г. е хубаво бебето да спи без възглавница.

# 19
  • София
  • Мнения: 250
Аз слижих миналата седмица - подариха й спален комплект за рожденния ден.
Възглавницата е много ниска, около 2 см.

# 20
  • Мнения: 3 500
Отскоро почнахме, по съвет на ортопеда.

# 21
  • Мнения: 257
Мисля на бебка да и слагам възглавничка след като навърши 1 годинка.Безсмислено е преди това.

# 22
  • Мнения: 344
Аз й слагам малка детска възглавничка.Започнах да й слагам откакто навърши 3 месеца.Ние повръщаме и отначало й павдигах матрачето и слагах отгоре възглавничка.Когато спрях да повдигам възглавничката остана. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 22 905
След 18м.

# 24
  • Мнения: 122
ние спим с възглавница от втория месец,но е много ниска -по-малко от 2см.но ако трябва да съм обективна-това зависи от потребностите-може и без нея : Thinking

# 25
  • Мнения: 1 085
Колкото по -късно толкова по - добре за развитието на гръбначният стълб на детето.Не бързай! Stop

# 26
  • София
  • Мнения: 2 298
Много сте малки за възглавничка, и ние досега спим без нея, но малката напоследък взима тази на баща си и си я носи в нейното легло. Та ще й потърся, все пак на 2 год. и 3 месеца е, но със сигурност ще е някоя много ниска. Може би от тези със силиконов пух - меки са и като се натиснат с главата, почти отиват на нивото на матрака.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 423
Поне след годинка  Peace

# 28
  • Мнения: 4 621
След годинка вече може да я използва по предназначение Peace

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Аз слагам още от изписването

Общи условия

Активация на акаунт