Колко често перете дънки/поли/връхни панталони и дрешки?

  • 4 957
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Връхни дрехи пера един път седмично, което предполага до 3 обличания.Е-зимата един път месечно за якета само.А иначе всичко останало след всяко обличане-особено лятото.

# 16
  • Мнения: 208
панталони,блузи- не обличам втори път,ако не са изпрани. Поли- на няколко обличания зимата и на всяко-лятото. Зимни връхни дрехи- на месец,но поневе имам много-означаша на 3=4 обличания
Аз също. Тази колежка не може да не мирише  Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 2 079
Дънки, панталони, поли пера на 2-3 обличания, а понякога и на едно, зависи къде съм ходила с тях.
Връхни дрехи - палта, шлифери - нося на химическо чистене, когато се изцапат, а якетата пера в пералнята пак когато ги намеря за изцапани и замърсени.
Бельо и блузи пера на едно носене задължително. Пуловерите могат да изкарат и два-три пъти обличане, зависи!

# 18
  • Мнения: 1 761

Връхни дрехи пера,когато реша,че са за пране.Дънки и поли,панталони-ако съм седяла някъде в заведение или на някоя пейка е парка.Винаги изчетквам дрехите след като се прибера.
Аз не пуша и вкъщи не се пуши,но съм забелязала,че пушачите миришат .Но те няма как да го усетят.


За това няма правила-всеки има право да си организира прането както намери за добре.Ако не пречиш на околните с миризмата си ( на мен например мириса на цигари ми пречи,ама на кой му пука)никой няма основание да ти търси сметка.

В къщи всеки ходи с домашни дрехи, с които навън не се излиза.

# 19
  • Мнения: 295
Мъжът ми все ми мърмори че ще се скъсали дрехите от пране не от носене.

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Нищо не обличам втори път всичко в пералнята Naughty

# 21
  • Мнения: 216
Нищо не обличам втори път всичко в пералнята Naughty
и при мен така само за връхните дрехи е изклю4ение пера ги на 2-3 обли4ане, и то защото обикновено не съм много навън с тях, но ако слу4айно съм била близо до пуша4, което е много рядко( тук е забранено на обществени места) веднага заминава за пране Hug

# 22
  • Мнения: 459
Лятото логично след всяко носене. Зимата, връхните ги пера, когато предценя. По принцип имам много силен нюх и не мога да трая миризми.

# 23
  • Мнения: 184
дънки на 2-3 дни

горнище (блуза, фанелка) - 1 ден, дебел пуловер - 2

лятото хвърлям на пране след всяко излизане

колежката ти определено е Shocked дънки да се перат веднъж в месеца, оригинално решение

# 24
  • Мнения: 634
дънки на 2-3 дни

горнище (блуза, фанелка) - 1 ден, дебел пуловер - 2

лятото хвърлям на пране след всяко излизане

И аз така Peace

# 25
  • Мнения: 420
Зиме-лете, всичко в коша щом се прибера в къщи, е , освен палтото ми.
Работя /уча в миризлива среда, с химикали и т.н., понякога и други, по-гадни смръдни, а не искам в къщи да ми мирише като на работа.

# 26
  • Мнения: 5 577
Izvinete za latinicata.

Kolejkata ne namirisva, no ima leko murlqv i ne4istopluten vid.  Confused
Qvno se kupe redovno, no bluzki i potni4eta nosi pove4e ot vednuj, i to posred lqto.

# 27
  • Мнения: 2 035
Ааа ти не си луда, как ще си луда, колежката е лудата  Naughty

По тоя повод се сетих за ТОВА   smile3532

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
В нас всичко се облича по веднъж, максимум 2 пъти и хоп в пералнята. За 3-ти път е абсурд.

# 29
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да ви кажа веднъж имах една колежка ,за която знаех че се къпе всеки ден но на работата ми миришеше гадно .В последствие установих ,че миризмата идва нещо като престилка ,която слагаше всеки ден на работата ,но явно не се переше често.Беше много гадно и винаги и казвах ,че без тази престилка изглежда чудесно  за да не я облича ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт