Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 763
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 998
ЕЕЕЕЕ, какви сте сладурки!!!! Много се радвам, че сте се видяли и се надявам следващия път да съм си в София и аз да се включа.

Да ви се похваля, днес открихме сезона на плажа  newsm08 , беше страхотно, Цвети не излезе от водата, отначало й се карах, но после се замислих, че когато аз бях малка така не исках да излизам и реших да я оставя да си се плацика   grinning039 Сутринта се оказа, че банския ми е в София (не че съм сигурна, че ще ми стане изобщо), та се наложи да си купя нов, първо пробвах един цял в който приличах на хипопотама от Ну, погоди, сещате ли се с онова трико за вдигане на тежести  newsm62, после пробвах един половинки, в който изглеждах далеч по-добре и взех него накрая!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Франи моите ореоли са станали по големи и тъмнички,на някои мами дори стават почти черни Crazy
Гера завиждам ти за плажа но аз си мисля че тази година няма да ходя поне докато съм бременна а ако реша,да ползвам старите си бански представям си каква гледка ще съм ако ми станат въобще  Mr. Green С голям корем гол Simple Smile с прашки и с горнище което сигурно ще прикрива почти само зърната  Joy hahaha Joy ауууу.............  hahaha

# 17
  • UK
  • Мнения: 1 351

 Как ти завиждам за плажа ако знаеееееш  Cry
 Чакам си милото да си дойде ама то чак след месец ще е за да отидем и ние  Cry

 Ако мамите от Бургас се навият можем да се разберем да отидем заедно...  Mr. Green само да не уплашим хората на плажа с тумбите  Mr. Green

 Ааааааа момичета да не забравя... Клара ви поздравява и каза, че другата седмица ще влезе да пише  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
ХАхаха.... представям си каква гледка ще бъде Мегитке  Joy Joy Mr. Green

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 351
ХАхаха.... представям си каква гледка ще бъде Мегитке  Joy Joy Mr. Green

  Laughing хаха нали  Laughing
 Аз си спомням като видех преди една бременна на плажа и ми беше странно а представяш ли си 3-4 шкембета  Crazy...

# 20
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен!Бързам да пиша ако може да се вместя в първата страница и после ще чета!

# 21
  • Мнения: 82
Ето на не можах-първа ама на втората страница,ми така е като хайманосвам!

# 22
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ха, сега здравейте! Преди това бързах за темата, да кача снимки от днес, да излезнеме.....и не се отчетох.

И на мен ми беше забавно на срещата. Как ли сме изглеждали отстрани? newsm78 Няма значение......

...
Гита я няма и в моите снимки, защото ми беше прекалено близо и нямаше да излезе хубава. Чакаме другите снимки!
...

Нали съм една Убавица....

# 23
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ето на не можах-първа ама на втората страница,ми така е като хайманосвам!

 Не се услушвай ами дай да ходим на плажжжжжжж  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 82
Ей,мами от София,абе прекрасни сте бе!Пу-пу-пу много сте хубави всички и си изглеждате страхотно!
Мегитко,стига ме натиска с тоя плаж,май тази година няма да се престраша или ако се навия ще е извън Бургас и то късния следобед!

# 25
  • Мнения: 223
Аааааааааа,Сирена, по-добре извън Бургас, ама по тъмно.... Hug Голям си майтап - явно си една истинска сирена и обичаш загадъчните плажувания. Предполагам, че и ти си супер както мамите, които днес видях.
Наистина е приятно на такива срещи. Чувстваш се спокоен да си мълчиш и да си говориш. Дими, обаче не съжалявай - по-добре да си спокойна за бебето тия дни.
Гита, аз тъкмо си мислех преди малко, че забравих да добавя, че, ако те бях снимала отблизо, щеше да изглеждаш едра, а пък ти си си супер убавица с фини черти.
  bouquetМами, ама много ви благодаря, че ме намирате за симпатичен мърморко. Ама мъжа ми си е хубавичък, а аз по-скоро умна Joy Joy Joy.....бях.
Отивам да гледам "Стоманени магнолии", а днес гледах "Английският пациент" пак - много ми приляга съчетанията на тия заглавия, съотнесени към моето положение  costumed050

# 26
  • Мнения: 82
Тиги,обожавам да се пържа на слънцето и после сто часа да си се кисна във водата с дюшек-все пак съм риби!Когато ходя на плаж е по цял ден,но сега се тревожа да не навредя на бебо с това силно слънце,а и за стрийте не е полезно.Толкова ми се ходи на плаж,днес пак умирах от яд,още като разбрах,че съм бременна и съжалих заради плажа,но сега съм готова да го жертвам стига мъничето в мен да е наред!Живот и здраве пак ще имам възможност да ходя!

# 27
  • Мнения: 82
Ей,къде избягахте всички???

# 28
  • Мнения: 998
Тиги,обожавам да се пържа на слънцето и после сто часа да си се кисна във водата с дюшек-все пак съм риби!Когато ходя на плаж е по цял ден,но сега се тревожа да не навредя на бебо с това силно слънце,а и за стрийте не е полезно.Толкова ми се ходи на плаж,днес пак умирах от яд,още като разбрах,че съм бременна и съжалих заради плажа,но сега съм готова да го жертвам стига мъничето в мен да е наред!Живот и здраве пак ще имам възможност да ходя!

Аз си пекох само краката, останалата част ми беше под чадъра, та и кърпа на корема си бях сложила. Иначе, когато ми станеше топло влизах във водата да се наплискам и пак си полягвах. Чувставах се добре така, че не вярвам да съм навредила с нещо на бебо  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
Да за това Тиги не дойдох на срещата за да се пазя повече а и много далече ми беше просто!
Аз на слънце не мога да седя и никога не съм обичала и винаг ходех на плаж рано сутрин и следобяд Simple Smile а в останалото време кайвенца  Mr. GreenНо тази година море няма да има след лежането в болница!

Общи условия

Активация на акаунт