Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 788
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 388
Ей, варненски мами, живот и здраве догодина ще си организираме една срещичка с бебоците, нали?  Flutter Crazy Heart Eyes
Аз отсега се подготвям  Laughing

# 286
  • Мнения: 222
Леле, колко страшни неща си говорите. Чак ме ме плашите, като се има предвид, че съм от хората, които трудно могат да се изплашат от нещо. С тези болници, кървене, и тем подобни направо ми настръхват косите Cry

Крокодил
-само мога да ти кажа да мислиш позитивно, всеки човек има някаква карма, сама го знаеш, ако не е едно, ще е друго са казали хората. Така че, просто горе главата и само хубави мисли~  Laughing

# 287
  • Мнения: 564
Кроки, знай, че всички сме стеб и ти пращаме много позитивна енергийка  Hug И наистина се надяваме нещата с теб да се развият максимално добре  Praynig..А и малкото чудо в коремчето ти..то ще ти даде сили, сигурна съм!
А коремчето ми наистина е бъчвичко-образно  Crazy Joy И забелязвам как с интерес ме разглеждат по улицата....Явно някакаво малко дебелаче ще излезне ( дай Боже )

# 288
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Крокодилче  Hug Ние всички сме с теб и мнооого, мнооого те прегръщаме и целуваме. Няма де изпадаш в такива състояния, защото не е добре за теб и за бебо. Мисли оптимистично, както винаги звучиш. Предизвиквай добрите неща, не лошите  Naughty Не мисли, че ще се случи нещо лошо, преди изобщо да е станало. И да знаеш, че ние винаги сме насреща - да те подкрепяме и да ти изпращаме усмивки  Grinning Сега една голяяяяма усмивка искаме от теб и да погалиш бебчо от нас.

Малката Неда да наддава бързо и скоро в прегръдките на мама да бъде   bouquet

# 289
  • Мнения: 138
беличка, ти какво правиш тук а не четеш #2gunfire
я бързо се захващай Mr. Green

# 290
  • София
  • Мнения: 1 376
Кроки, не се предавай така. Бъди оптимист и ще видиш, че всичко ще е наред. Взела си най-правилното решение и съм сигурна, че нищо лошо няма да ти се случи.

# 291
  • Мнения: 564
беличка, ти какво правиш тук а не четеш #2gunfire
я бързо се захващай Mr. Green

 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Аз си направих адски калорична "закусчица" ( не знам коя подред ) и...се зачетох.. Crazy

# 292
  • Мнения: 4 546
Кроки, дано да се оправиш бързо от деперсията. сещам се, че пишеше в искам бебе и много го искаше това бебе - значи си взела парвилното решение. лекарите никак ли не могат да помогнат?
Беличка   , аз съм пъзла и не бих рискувала здравето на бебето или моето.
аз се върнах от 3Д - всичко си му е наред на бебето. само дето ми изкара ъкъла преди 2 седмици тая шматка от ЖК. явно целта е била да ме уплаши и да отида на тоя ехограф  Money. и терминът съм си определила точно - с 2 дни разлика. пък тя не можа  Confused нямам думи вече за тукашните лекари.  Close иначе се радвам, че всичко си е ОК и си видях човечето. имам си снимка на личицето му  Heart Eyes

# 293
  • Мнения: 222
Мами ще тръгвам на курс началото на юли-2 безплатни лекции на тема: Раждане и обезболяване и Първи грижи за новороденото. Така, че ако има желаещи може да се запишете в АГ болница "Д-р Щерев", до Първа градска-тел.9200901. Лекциите са от 11.00ч. Така че ако има желаещи, просто кажете за да се разберем.
Трябва и аз малко да се просветя, че то от тази работа нямам време за нищо!

# 294
  • Мнения: 107
Ейййй Крокиии, какви са тези неща бе мила? Нали знаеш че с нас можеш всичко да споделяш, а споделена мъка - половин мъка!!!!
 Опитай се да се настроиш позитивно, да отпъдиш лошите мисли, те и без това носят само беди след себеси!!! Имаш една малка бебка, която също не бива да тревожиш, мъж който те обича и който ще е супер татко!!!!
 Не подценявай и вътрешната нагласа, ето защо трябва да си много позитивна, нали така? Аз сега те прегръщам, заедно с всички мами  Hug Hug Hug Hug. Сега е по-добре, нали?

# 295
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 923
Крокодилче, не се поддавай на мрачните мисли. Опитай да бъдеш максимално оптимист - ако не за друго, заради малкото човече, което расте вътре в теб. Човек никога не знае какво ще му се случи утре. Не гради такива мрачни перспективи. Незнам какъв е точно проблемът ти, но все си мисля, че когато човек мисли положително, нещата се оправят. А и никой не може да предвиди със 100% гаранция, какво ще стане след ден, два или година. Направила си нещо много прекрасно - създала си живот. Радвай се на това мъничко създание и живей за него, всичко останало ще си дойде на мястото.

# 296
  • Мнения: 107
pivanov, колко лекции е целия курс? Или само тези 2те?
Аз мисля да се запиша, тогава живот и здраве ще съм вече в болнични /как звучи само "живот и здраве ще съм вече в болнични"

# 297
  • София
  • Мнения: 1 376
pivanov, колко лекции е целия курс? Или само тези 2те?
Аз мисля да се запиша, тогава живот и здраве ще съм вече в болнични /как звучи само "живот и здраве ще съм вече в болнични"
Pivanov, сподели повече информация за този курс. И аз проявявам интерес, а пък ще съм и в болнични вече тогава.

# 298
  • Видин
  • Мнения: 685
Привет от мен. Радвам се че не съм единствената не спала тази нощ  Embarassed. Малко е егоистично, но .....
Стискам палци на тези които имат още изпити. Да си ги вземете. Аз поне това приключих.
Кроки, не се отчайвай. Ние сме с теб, нали знаеш? Споделяй с нас.
Искам да ви питам тези превръзки за родилки се взимат от обикновенни аптеки, нали? Rolling Eyes
Относно секциото и нормалното раждане, аз съм твърдо за нормално. Наистина боли малко повече, но пък после е по-лесно. Поне според мен. Дано само не ми се наложи да ме режат, че хич не искам  Praynig  Praynig  Praynig.
Е това е от мен за сега. До следващата темичка.  Stop

# 299
  • Мнения: 287
 Hug Hug Hug
Благодаря ви за подкрепата!
Преди да забременея се помолих в една църква на Богородица ,ако ми се влоши състоянието и ако предам болестта на детето си,по-добре да не забременявам въобще.Един месец по-късно забременях и това ми дава надежда ,4е може ще съм изключение от правилото.
Става въпрос за загуба на слуха.От 15 годишна започнах да страдам от това ,но благодарение на слухови апаратчета продължих  да живея нормално като всички останали.След оперативна намеса (на 17г.) загубих почти напълно слуха си на едното ухо.За мой късмет ,обаче ,това не ми се отрази на адаптивността и на желанието ми да се усъвършенствам в професията си.На 16г. играх Жулиета на голяма сцена в Плевенския тетър.От тогава не спирам да милея за това изкуство ,въпреки несъвършенствата си.
Когато ме одобриха  за предаването на Влади Въргала "ШаШ" (виртуалната секретарка или момичето от компютъра) поисках среща с продуцентите ,за да не ги подведа-те пък се зарадваха ,4е съм толкова нестандартна  Wink Един месец по-късно ме одобриха за Животинчето в "Кой е по-по-най" ,а седмица по-късно подписах договор за дублаж на филмчета на Дисни в Александра студио.Това за мен беше нещо като възмездие!В трети курс в НАТФИЗ работех на три места и бях най-преуспялата и най-нездравата студентка в академията! Crazy
Сега в театъра също получавам прекрасни роли...Но ,ако загубя слуха си напълно ....не знам какво ще ме крепи!
Чудех се дали да го споделя ,дали няма да пострадам от това ,но така или иначе най-близките ми и хората ,с които работя (в театъра,във филмови продукции ,в звукозаписни студия и други) са запознати.Естествено ,ако бяха запознати предварително едва ли щях да работя при тях.
Въпреки последствията ,които мога да отнеса от тази моя "изповед" сега наистина се чувствам по-спокойно!
Благодаря ви ,4е ви има!!!!!!! bouquet
Страхотни сте ,току-що прочетох какво сте ми писали-въпреки 4е все още плача ,се чувствам много по-добре!
 Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 14:56 от крокодил

Общи условия

Активация на акаунт