Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 791
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 443
Еее, неделите са много пусти обаче Simple Smile Никой не пише Simple Smile Айде някой от Варна за срещичката довечера,,,няма ли желаещи? : Peace

# 61
  • Мнения: 1 554
Ето малко снимки от днес:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890

Другите да качват, да не се ослушват, аз най-малко снимах.
БАСИ КРАВАТА СЪМ  newsm78 hahaha ти Гитке уж не си снимала, пък я виж как си ни заловила..Аз немога да си намеря кабела за фотоапарата.. уф че съм прибрана newsm78

 Joy е може ли такова нещо защо се обиждашш ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 1 554
Ами да слагам този код,обаче не става!!!Ето като твойта гъсеница,от този сайт си избрах лентичка.Ти как си я сложи в подписа???

ейй тая гъсеница си е мойта  Crossing Arms

айде да се збием сега  hahaha

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Ами да слагам този код,обаче не става!!!Ето като твойта гъсеница,от този сайт си избрах лентичка.Ти как си я сложи в подписа???

Препиши кода  този  който е BB в полето   http://image.lafemmebonita.com/cgi-bin/pregnancy-tickers.cgi?typ … markers%2F050.png

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ейй тая гъсеница си е мойта  Crossing Arms

айде да се збием сега  hahaha
[/quote]
Ами аз примерно бе то дятето после ще си избере

# 65
  • Мнения: 82
Стана,стана Laughing Laughing Laughing!!!
но трябваше да не е през Internet Explorer!!!
УУУУРРРРАААА

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Стана,стана Laughing Laughing Laughing!!!
но трябваше да не е през Internet Explorer!!!
УУУУРРРРАААА
А хубу радвам се Peace

# 67
  • Мнения: 1 554
успокоих се  Joy

# 68
  • Мнения: 82
Вече ни слагат ламинатаоще по-голямо УУУРРРААА!!!Види му се края на тоя ремонт!!!

# 69
  • Мнения: 82
Ти защо се притесни бе Франи???

# 70
  • Мнения: 127
Ох намерих го (кабела), ще ми извади очите, случвало ми се е и с очилата слагам си ги на главата като диадема и после ги търся  newsm78 Joy hahaha
Ето сега можете да видите и снимките от моя фотоапарат http://www.snimka.bg/album.php?album_id=141890&photo=15
Тиги Много сладка булка си  Heart Eyes Hug роклята ти стои прекрасно и почти не ти личи че си бременна!

# 71
  • Мнения: 1 554

викам си край взе ми гъсеницата  Blush

# 72
  • София
  • Мнения: 5 738
Мами включвам се за малко за да ви питам понеже след малко тръгвам на погача на бебе Simple Smile и не знам за майката трябва ли да се взимат цветя?   bouquet Моля за бърз отговор,че който питам около мен никой не знае,за подарък за бебето да и за пари че се слагат на погачата ама за цветята......  да не се изложа и всеки да е с цветя а аз не Simple Smile
Не съм ви чела но довечера ще....  Hug

# 73
  • Мнения: 223
Марианамама, и ти ли с този ниския корем. Може още да не се е качил колкото е бил с Теди. А нас на снимката ни гледаш седнали, а тази поза директно ти бутва гърдите и тумбата в лицето!
Манчеваси мисли, че е крава, когато си сложи очилата като диадема и не се вижд добре. После обаче, когато се огледа с тях, надявам се се съгласява с нас, че е прекрасна. Манчева, струва ми се, че ще си страхотна на сватбата. И сега излъчваш едновременно спокойствие и виталност. А на сватбата моето коремче си ми личеше и точно това ме караше да се чувствам силна. Иви е права - сватбата не е за подписа, а за удоволствието да прекараш различен ВАШ ден.
Поли, по-възтпрженичко махай, мила, на тоз хубав човек. И той може някаква свобода да носи по шосето цариградско.
Абе, Дими, не е лоша идея. Не се знае дали се дават. Но този ритуал е и първият ден, в който майката се въвежда отново в църквата след раждането. Т.е. е и ритуал за нея. Вземи мънички сладки цветя
Отивам да ви видя как сте ме заснели

# 74
  • София
  • Мнения: 5 738
Мерси Тиги Simple Smile Лек ден ан всички и до после! Hug Flutter

Общи условия

Активация на акаунт