Кайсийки сладки си похапваме, а АВГУСТ бебчо ще си чакаме!

  • 9 807
  • 303
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 223
Манчева и Поли, опитах се да допълня нещо под едната снимка, ама не успях. Нещо не мога да вляза в редактирането. Гита ще го оправи - сигурна съм
Доста захиленко личице съм оформила на някои снимки - да ме изядеш направо, с бузки.
Отивам да пия самотно кафе навън с една книга. Моят отпускар мъж се чувства добре в Ловеч и ме изкоманди да не се чудя дали ме болят яйчниците или друго, а да изляза на кафе. Родният край явно дава крилаааааааааа да ме команди. Simple Smile
Дими, ти си мислиш все, че ще се изложиш - с цветя, без цветя - няма ред. Важно е да си там и да си мислиш как небето ще закриля този дребосъчко

# 76
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добър ви ден! Днес е живо съревнование вкъщи за компютъра, не мога да се доредя.

dimianki, сигурно вече си на погачата, но аз да се намеся /къде без мен/. Не са ми подарявали цветя. Ходенето на църква при нас беше точно на 40ден, а погачата се прави до 40ден. В църквата ходят само близките с бебето. Поне аз така знам и така направихме предния път.

Манчева, в мен дреме един истински папарак. Най-обичам да не ме знаят, че снимам, а колко обичам с незаредени батерии или препълнена памет да снимам...... hahaha Joy Crazy Може да ме вземеш за фотограф на сватбата......но е хубаво да има и друг, та да е сигурно, че ще имаш снимки..... Mr. Green


Тиги, сватбата ви е била супер. Нетрадиционна.

Те тая снимка ме убива вътрешно. http://images18.snimka.bg/003117740-big.jpg

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 14:17 от Гита Ог

# 77
  • Мнения: 1 554

 Joy що бе не е лоша

# 78
  • Мнения: 1 461
Здравейте мацки   bouquet
Аз отдавна не съм писала, че няма нищо интересно но си ви чета редовно.
 Софииските мами сте много готини  Wink
Не помня дали се похвалих, но вече си сглобихме легълцето и скрина в стаята на бебо а тази седмица чакаме да ни докарат едн акушетка, която си поръчахме.
Абе мами да ви питам вие пиете ли някакви витамини. Аз откакто спрях да пия тези на ХИП тъй като установих че надебелявам жестоко от тях, не пия нищо друго. Естествено ям плодове и зеленчуци но пък витамини не пия и се чудя  newsm78
Ние от другата седмица цапочване ремонт на спалнята, тъй като трябва да си сложим някаква изолация за мухъла и вкъщи ще бъде  още известно време ужасно  Twisted Evil обаче ще трая, нали е за хубаво   Whistling

Днес е доста горещо тук . Изчезвам да полежа малко. Чао от мен и много целувки  на вашите бебоци от моя  baby_neutral

# 79
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Манчева, каква крава бе, жена? Ти си направо финяга. Виж, за титлата крава или още по-точно слон, най-много аз прилягам.  Mr. Green Аз бях онова тежкотоварното с червената блуза на срещата, дето не сте ми запомнили линка. Ама то, защото и си тръгнах по-рано.  Embarassed Иначе съм много щастлива, че се запознах с част от софийските мами. Всички сте много сладки, ама вие си го знаете де.  Grinning

Момичета, аз пък снощи бях на концерта на "Вайа кон Диос". Стоплиха ми душата. И на бебо много му хареса, защото по едно време започна да подритва в такт.  Grinning Сега точа зъби за Пинк и Мерилин Менсън. Но както казва една моя колежка: "Пинк - добре, но на Менсън може и да родиш".   superuu Ама аз твърдо съм се настроила. Да не говорим, че си правя тънки сметки да ходя на концерт и на Ал Жеро и Джордж Бенсън, който пък е на 19 юли. Но за него вече май ще трябва да взема пропуск и за доктора си, че току-виж бебон тръгнал да излиза... Mr. Green

# 80
  • Мнения: 107

Май аз съм папарак  Simple Smile))))))
 Не стига че спах до 11 часа днес, ами и преди да започна да чистя полегнах...до към 14и30  Embarassed Embarassed и като отворих очи....ами то станало време за папне Simple Smile)))
 Снощи бяхме на гости на едни приятели с 4 годишно момченце хала, което не спря да беснее, та аз само докато го гледах съм се изморила явно:-)))
 Манчева, тази мама е Лулумба.

# 81
  • Мнения: 711
Абе мами да ви питам вие пиете ли някакви витамини. Аз откакто спрях да пия тези на ХИП тъй като установих че надебелявам жестоко от тях, не пия нищо друго.

Аз изобщо никакви витамини не съм пила и не пия.  Peace

# 82
  • Мнения: 107
Абе мами да ви питам вие пиете ли някакви витамини. Аз откакто спрях да пия тези на ХИП тъй като установих че надебелявам жестоко от тях, не пия нищо друго.

Аз изобщо никакви витамини не съм пила и не пия.  Peace

И аз съм така. АГ-то ми каза да си взема Матерна, ама от едното ухо в другото...За мен тези витамини са супер химия. Бяха давали по ТВ за обикновените разтворими витамини, как след анализ всичко има но не и полезни вещества:-))

Лулумба, браво за концерта!!! Кога ти беше термина?

# 83
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933


Лулумба, браво за концерта!!! Кога ти беше термина?
[/quote]

Трябваше да е на 9 август, но онзи ден официално ми го промениха на 1 август.

# 84
  • Мнения: 116
Хе-хе-хе ама верно сте мнооооого сладки! Радвам се че поне вие сте се позаблявали  newsm44
К'во си измисляте - тази била крава, другата незнам каква ....  Naughty Нищо подобно!!! Сладури  Hug
Ама и снимките хубаво сте направили тцтцтцтц браво  smile3501

# 85
  • Мнения: 107
Мами, мислите ли да си перете количките? Моята си беше в кашон, не е пипана от други ръце...ама дали трябва да се пере newsm78 newsm78 newsm78 или вече преигравам?

# 86
  • Мнения: 223
Ееееее, стига с тази крава де. Тя Манчева е искала да подходи самокритично към недостатъците на паметта си тия дни, а ние го обърнахме на майтап срещу нея и кротките животинчета, които БЕЗ ПОВОД е вкарала в темата.
И аз се чудех за витамините. Аз съм пила съвсем малко -20-тина дни.
Гита, на онази снимчица не само, че ти си направила физиономия, ами и аз изглеждам истински обезпокоеена от нея.  LaughingА иситната е, че не забелязах да имаш навик да правиш физиономии. Доста спокойно излъчване имаш. Явно специално за снимката си я направила сега.
Лулумба, айде Мерилин да си го спестиш, а. Рано е за детето да го вижда..... или да си го предтавя.

# 87
  • Мнения: 117
Поли моята количка отдавна събира прах във хола тъй, че е неизбежно да я изпера, но мисля, че като цяло не е лоша идея всичко да е прано, не днес разбира се, че простирането ти е забранено. Вчера изпусна контролата за малко, качи се след теб.

# 88
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Тиги, не че съм голям фен на Менсън, ама концертът е буквално под носа ми. Сърце не ми дава да не го видя на живо. В крайна сметка може да прескоча за десетина минути, колкото да си начеша крастата (и май по-скоро да стрестна бебчо).  newsm78
Честно казано, зверските сцени и звуци на концерти не ми действат чак толкова стъписващо. Виж, филмите ги преживявам къде-къде по-навътре. Снощи, след като се прибрах от концерта, се залепих за телевизора (уж, нямаше да гледам, ама...) и зяпнах "Сблъсъци" на Пол Хагис. Убийствен филм просто..., нямам думи. Бях го пропуснала, когато вървеше по кината. Абсолютно си заслужава Оскара. Само че по едно време като се вживях, та и сълзи ливнаха като из ведро.

# 89
  • Мнения: 660
Здравейте пак от мен,и аз качих малко пресни мои снимки на мен и на количката ми в албумчето ми:)
Така Ви завиждам за срещичката ако бях в София и аз щях да дойда,нищо здраве да,може пък с пловдивските мами да организираме нещо:) Hug

Общи условия

Активация на акаунт