Да вляза и аз в латино сериала....

  • 5 104
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 458
Леле, ти ме уби с това!  Shocked

Аз предлагам да се свържеш с момата и да и поразясниш малко ситуацията и да я предупредиш от сега да си прави сметките без кръчмаря за да не се чуди после кое от къде да захване и подхване......

А, за твоя хубосник.... нямам думи просто, особено за обясненията и оправданията..... Ей, на туйй му се вика отговорност!  #Cussing out

Ама тази година бившите в купом са се пуснали в производство  Joy

# 16
  • Мнения: 2 327
Ми давайте да закачаме темата и да слагаме снимковия материал Simple Smile

Внимание Y хромозома Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 425
Полза никаква.

# 18
  • Мнения: 920
Това с харема е сложно. Трябва еднакво да го обгрижвате всичките. И издръжка може да ви поиска. Така де, прелъстен и изоставен. Възползвали сте се от семето Му.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 477
Наиш ли как ша го обгрижа аз него? #2gunfire #2gunfire Сега е един мазен, та ми идва в повече чак #2gunfire....Но както разбрах момата е хищна хиена Wink Wink Ама да му е честита хиената като такава...По мои скромни сметки новината за бебето е споделена след...12 седмица бременност...а защо е така.....кооой ще ми каже? аз вървя по света и подсвирквам си даже..... Joy Joy Joy Та те явно двамата се надцакват сега и мен ме тресе смях голям като гледам ситуацията! Щото нашия рекъл на майка си да забрави да се завързва сериозно нищо, че е произвел и второ на друга жена...не е истина просто!  Shocked Само не знам после как ша го поеме откъм отговорност, нали се такъв го игра? Вторник, четвъртък и събота при първото, а понеделник, сряда и недея при второто...сал един петък остана за гонене на нови фусти hahaha hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 2 863
Ха -ха Моргана ми това ще  му е наказанието бе, само един ден ще има за нови мераци... и да ти кажа моето наблюдение показва,че здраво им минава мерака като понадробят нещо такова, та току виж се кротнал като един благ баща на две дечица, пък и виж хубавата част- детенце ще си има брат/сестра без да си се напъвала да раждаш и да не спиш по нощите Joy

# 21
  • Мнения: 1 732
.... пък и виж хубавата част- детенце ще си има брат/сестра без да си се напъвала да раждаш и да не спиш по нощите Joy

Ха-ха-ха, Вяра пък си има двама братя и една сестра, и майка и няма да се пъне да и ражда  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 493
Morgana моите съболезнования - за сериала  Sick.  
Ние сме в този сериал от около 1 година. Нашият БНД има бебе на по-малко от година. Сериала започна като съобщи по - най не тактичния начин на дъщеря ми, че ще си има ново братче или сестриче, което той много ще обича ............ до това, че сега казва че не можел да се грижи за нея щот имал бебе /не че се е грижил преди това кой знае колко- на няколко месеца 1 виждане/, но в главата на детето ми се върти мисълта - че той обича онова дете а нея не  и я боли от това.

И аз ще приложа снимков материал на У - хромозомата - дотук има три деца /поне аз за толкова знам  newsm78/ от три жени /незнам дали е набелязал вече четвъртата жертва  newsm78/

# 23
  • Мнения: 1 732
И аз ще приложа снимков материал на У - хромозомата - дотук има три деца /поне аз за толкова знам  newsm78/ от три жени /незнам дали е набелязал вече четвъртата жертва  newsm78/

 Sick

# 24
  • Мнения: X
Момичета, днес направо пАднах възнак както се казва от новините, които ми снесе БНД! Тиквата проста (ще ме прощавате за израза, ама то не е обида, а вид мило отношение към интелектуалните ме способности Wink Wink Wink) ми забоде изведнъж, че чакал ново бебе прем ноември..... Shocked Shocked Shocked Само дето и това не го искал и не го бил планирал! Shocked Shocked Shocked И той някак и тази девойка бил спирал да я обича...щото ще има бебе, демек притеснения му прави.
е точно това имам предвид и аз
гаранция и моя че при следващия случай ще му се получат така нещата
те са си такива бе и ми е много смешно някой като почне да ги оправдава или приказката "Ама той може със следващата да не се държи така, да си паснат повече и дрън дрън и бля бля"
Такъв филм няма - те не стават за нищо бе.
Ти се радвай че можеш да го действаш поне - има някво чувство за отговорност все пак - заради родителите му явно, но се благодари че все пак можеш да разчиташ за нещо.

# 25
  • Мнения: X
Това с харема е сложно. Трябва еднакво да го обгрижвате всичките. И издръжка може да ви поиска. Така де, прелъстен и изоставен. Възползвали сте се от семето Му.
hahaha hahaha hahaha
оф май следващия път ще се обърна към банката за сперма
оказва се по-изгодно финансово поне.. пък и обяснения на отрочето не се налага да се дават  hahaha hahaha

п.п.  благодаря ти господи че родих момче  Laughing

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 11:57 от Анонимен

# 26
  • Мнения: 9 990
Мдааа, а аз две момичета трябва да опазя от мъжки екземпляри, описани тук така добре.... Tired

# 27
  • Мнения: 515
"Ама той може със следващата да не се държи така, да си паснат повече и дрън дрън и бля бля"
Такъв филм няма - те не стават за нищо бе.

И аз така смятам,той и със следващата се държи по същият начин и към детето също.За него е важно само собственото му благополучие и егоизъм!! Weary
Но Господ си знае работата!!!! и всичко на този свят се заплаща!!!

# 28
  • Мнения: 920
"Ама той може със следващата да не се държи така, да си паснат повече и дрън дрън и бля бля"
Такъв филм няма - те не стават за нищо бе.

И аз така смятам,той и със следващата се държи по същият начин и към детето също.За него е важно само собственото му благополучие и егоизъм!! Weary
Но Господ си знае работата!!!! и всичко на този свят се заплаща!!!

Да, така е. Убедих се. Той си е същият, но тя е различна.

# 29
  • Мнения: 515
Мадам Гоца,мислиш ли ,че тя някога ще проумее ,че и с теб е бил такъв.Моята втора вече доста неща е разбрала,но все още не го пуска да ги вижда и той и дава точен отчет за всичко дадено за тях.Непрекъснато чувам от тук и там как го "дой"за пари ,но не мога да се намеся.Всъщност аз смятам ,че е под достойнството ми да се срещна с нея и да си кажем някои неща.И тя има дете от него,но това не я промени в положителен план Whistling

Общи условия

Активация на акаунт