Да вляза и аз в латино сериала....

  • 5 110
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Всеки да си гледа неговия мъж. За чуждите - там другите да гледат.
Пантер, хайде бъди добър да споделиш малко от твоя опит на семеен/обвързан/чужд/свой мъж, че то се видя - много от нас не вдяват от сухата теория дето я проповядваш. Та кажи ти как се справяш с ролята на родител, на разочарован, прелъстен, изоставен, на влюбен, подмамен и т.н. Thinking

# 46
  • Мнения: 1 732
Да де, ама и ти чуждите гледаш...Че и акъл раздаваш...Като преживяващ, и съпреживяващ такъв...Да се чуди човек откъде си толкова наясно с подобни ситуации?  Thinking
Имам парапсихически способности Wink Или просто следвам това което пиша и смятам за правилно. Ти реши кое от двете е.

 Mr. Green
То един мъж да се завърти тук, и ще го изядем с парцалите  Wink

# 47
  • Мнения: 1 425
Пантер, хайде бъди добър да споделиш малко от твоя опит на семеен/обвързан/чужд/свой мъж, че то се видя - много от нас не вдяват от сухата теория дето я проповядваш. Та кажи ти как се справяш с ролята на родител, на разочарован, прелъстен, изоставен, на влюбен, подмамен и т.н. Thinking
Ами не съм родител още. Не мога да кажа как ще се справя. Също така съм и сам. Донякъде е показателно. С ролята на разочарован се справям много зле. Прелъстен и изоставен не съм бил.
И всъщност не мисля, че някои изобщо ще се замисли върху това което пиша. Казвам си мнението просто. А ... после всеки си прави каквото си знае - то е ясно.

# 48
  • Мнения: X
Винаги съм се питала, какво прави мъж,необвързан,неженен,не разведен(разбирай Пантер) в тоя форум? Joy
И отговорите са ми били:
1.Или си пада по някоя от списващите тук!
2.Или си пада по самотни жени,с дете,та си избира подходяща булка Mr. GreenАко е така,избра ли я вече или още се чудиш? Joy
Пантер,права ли съм или да? Mr. Green
Или има нещо,което новите не знаем Joy

# 49
  • Мнения: 1 425
Една приятелка пишеше тук. А и проблемите които се обсъждат са доста сериозни. Старая се да си кажа мнението, ако виждам че някой проблем става сериозен. В крайна сметка не мисля, че е задължително един проблем да сполети теб лично, за да вземеш отношение. Нали това е идеята - обществото да се грижи за всички, а не всеки да се спасява за себе си? Макар че като се замисля - и аз се заинтересувах от темите тук след като се "случиха" на мой приятел. Но какво да се прави - дори и аз не мога да огрея навсякъде  Wink

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 17:17 от Panther

# 50
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Винаги съм се питала, какво прави мъж,необвързан,неженен,не разведен(разбирай Пантер) в тоя форум? Joy
И отговорите са ми били:
1.Или си пада по някоя от списващите тук!
2.Или си пада по самотни жени,с дете,та си избира подходяща булка Mr. GreenАко е така,избра ли я вече или още се чудиш? Joy
Пантер,права ли съм или да? Mr. Green
Или има нещо,което новите не знаем Joy
Това имах предвид Grinning

# 51
  • Мнения: 2 863
Стига го ядохте Пантер, чат- пат е супер полезен, чат- пат не е.. като всеки от нас и като в живота - идеално НЯМА!
За мен поне неговата гледна точка  винаги е точно онази стена, която ми се налага  да местя с глава най-редовно, понеже изразява общостатическото мнение на хората покрай мен.... в този смисъл е полезно да  чуваш едно такова мнение и дори когато е бил много краен и ме ядосва, знам че точно същото ще го слушам утре като се върна на работа Mr. Green

Аз моя избор съм го направила -не искам озлобление в живота си, нито злорадство, независимо какво са ми причинили мъжте, с които съм била....преди някой пак да ми каже, че се изживявам като Майка Тереза, да кажа, че  съм видяла и доста по трагични неща, от описаните в тоя форум. Това е- толкова  е могъл, така е постъпил, такъв човек е- няма да го променя, нито той ще се промени заради мен.
Аз не вярвам, че човек се променя драматично  ей така без причина - или си е бил такъв или си е загубил ума по  някакви причини.... значи или аз съм бляла или пак така, само че има и  причина. И в двата случая  не съм била в час Mr. Green

# 52
  • Мнения: 9 990
На Пантер мненията типично по мъжки и на мен са ми много полезни-просто се издразних от безсилието си и този път, мамка му.Къде съм била гледала, ей такива.Ми гледала съм си баш на място, но се случват и подобни  неща.....

# 53
  • Мнения: X
Къде съм била гледала, ей такива.Ми гледала съм си баш на място, но се случват и подобни  неща.....

Не забравяй, че женитбата е единствената хазартна игра, на която църквата гледа с добро око!

# 54
  • София
  • Мнения: 6 477
Като чета така, гледам, че и аз съм стигнала до заключението дет сте го сътворили - нещо не се променяват БНД-та и при втората и поредната натам......Дааа, положението е казано просто "е....си цирка, каква мисирка..." Но щом мисирката така й се е отвяла главата, че е сътворила бебе без да се поинтересува защо тиквата проста е зарязал първото си дете на няколко месеца, ми тогава да не ми се прави на ООчудена един ден като я изритат!
Щото се оказа, че като говорих с опозиционните баба/дядо - ми той почти в прав текст им е казал да не смятат, че баш тази сега ще е тяхната снаха forever (то не е и снаха щот той не иска посмъртно да се жени).......Та ако степенуваме мисирките - аз съм една идея по-малка такава, щото умния човек се учел от чуждите грешки, глупака - от своите...Та като не е поискала да се поучи от моите - сега ще гледам латино сериал!
А най-ногу ша ми е смешно ако след някое и друго време цъфне във форума тук Joy Joy Joy Joy Joy
А Каси за банката за ген.материал - права си много, сега имало някаква европейска и бебе по каталог......Ееее, да се .....у главата прозззта що не знаех за това по-рано? Колко емоции с отрицателен знак щях да спестя, а и да имам ген.наследство от синеок, русокос, интелигентен скандинавец да речем! Wink Wink Wink Wink Wink

# 55
  • Мнения: 2 863
пенелопа, аз наистина мисля, че мъжът ти не се е променил от вчера, нито от преди 5 месеца и съм сигурна,  че един  ден и ти ще го видиш... ако можеш и имаш куржа да погледнеш обективно собствените си компромиси, ще разбреш, че е такъв от много отдавна... така мисля Hug

# 56
  • Мнения: 515
Моргана -бъди сигурна ,че скоро ще четеш сърцераздирателната история на "втората'именно тук!!!!Нали знаеш ,че който се смее последен се смее най - добре!!!!Аз моята "втора я чакам всеки момент да се появи в отбора на" прелъстените и изоставени." smile3532

# 57
  • Мнения: 1 732
Моргана -бъди сигурна ,че скоро ще четеш сърцераздирателната история на "втората'именно тук!!!!Нали знаеш ,че който се смее последен се смее най - добре!!!!Аз моята "втора я чакам всеки момент да се появи в отбора на" прелъстените и изоставени." smile3532

Аз пък не виждам нищо смешно в това да има още една самотна мама и още едно детенце без баща. Ама нищо смешно... Sad

# 58
  • Мнения: 515
Знаеш ли,сега се замислих-Наистина няма нищо смешно!!!!Май сам станала доста жестока Thinking

# 59
  • Мнения: X
А най-ногу ша ми е смешно ако след някое и друго време цъфне във форума тук Joy Joy Joy Joy Joy
А Каси за банката за ген.материал - права си много, сега имало някаква европейска и бебе по каталог......Ееее, да се .....у главата прозззта що не знаех за това по-рано? Колко емоции с отрицателен знак щях да спестя, а и да имам ген.наследство от синеок, русокос, интелигентен скандинавец да речем! Wink Wink Wink Wink Wink
именно много ме притеснява коефициента на интелигентност вече...... ма много много
остава да се моля да се е метнал преимуществено на едната рода
че на другата им е по-нисък и от тоя на Буш май..  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт