Да вляза и аз в латино сериала....

  • 5 124
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 920
Мадам Гоца,мислиш ли ,че тя някога ще проумее ,че и с теб е бил такъв.Моята втора вече доста неща е разбрала,но все още не го пуска да ги вижда и той и дава точен отчет за всичко дадено за тях.Непрекъснато чувам от тук и там как го "дой"за пари ,но не мога да се намеся.Всъщност аз смятам ,че е под достойнството ми да се срещна с нея и да си кажем някои неща.И тя има дете от него,но това не я промени в положителен план Whistling

Рро, мога само да се радвам, че бившият е Мачо. Опитвала е тези неща, но не става. И за парите го яде, но си знае границата. Защото после може тя да остане без пари.
А да се срещам с нея не ми минава през ума.

И нашата има деца. Но не ги поглежда. Заета е да ходи след него.

# 31
  • Мнения: X
Ами малко оспамихме темата- само малко де  Wink - но те затова тези техни "нови" ще си ги отглеждат наште бивши - щото не могат да проумеят Нещата ..от живота.  Тя ако можеше да прогледне и да види какво му се е случило в живота на тоя човек.. да проумее какво той представлява - и да има някакво самоуважение - не би допуснала да се набърка в нов негов филм. Ма - като им е толкова акъла - да си патят.  Thinking
Моето мнение е следното - след като веднъж този човек е допуснал да се забърка в някаква гадна каша - ще го повтори. Кефи ме приказката на пантер за бившия негър.  Wink
Офф - пенелопа - ще ги пазим бе споко.  Hug

# 32
  • Мнения: 1 425
В раздела има достатъчно "втори". Обикновено са със самочувствието, че са по-умни от целия свят. И накрая са много изненадани.

# 33
  • Мнения: 9 990
Пантер-понякога ти се дразня, баси!Беше споменал, че с всичко се справяш, ако имаш деца и с дете ще.Да, те всички така казват.Или дават вид.Или в началото го правят и изведнъж разлюбват жената до тях.Или, ако, или, ако-все тая-все така става...Та дали ти или някой друг мъжки индивид-за мен вече е все тая.Идилия няма.Има низ от проблеми.Никой не е застрахован от грешка след грешка.Уж опита учел....Дрън, дрън та пляс, та и ти да се изкажеш.Нищо против мненията ти-даже са полезни понякога.Ма все страничните мъже са едикакви си-и сериозни и стабилни, пък нашите/бивши или такива, дето съквартирантстват-все инакви.Де ги свестните беее?

# 34
  • Мнения: 1 425
Още едно правило на Пантер: "Приказките са най-лесното нещо".
Гледаш човека какво е правил в миналото (а не какво приказва) - проектираш в бъдещето. Шансовете да се повтори според мен са големи. И към мен може да се приложи.

# 35
  • Мнения: 9 990
Да бееее- ми моя е с мен 12 години-схващаш ли-гледала съм достатъчно време, харесало ми е.Ама до преди няколко месеца беше едно/12 години=няколко месеца/, сега изведнъж стана друго-де я рецептата?Аз 10 години да бях чакала, да не раждам деца, да не проектирам бъдеще с тоз човек ли-като е било ок всичко?Щото видиш ли на 12-тата година на пича ще му хрумне да не ме обича вече.Ми аз така до кога да чакам?До теменужките ли?

# 36
  • Мнения: 1 425
Ако се съди по форума - такива случай са доста редки. А съм си казал мнението и продължавам да мисля така - 90% има намесена друга жена. Освен това твоя човек си поема поне финансовата отговорност. И си вижда децата. Има доста по-тежки случаи.

# 37
  • Мнения: 1 732
Още едно правило на Пантер: "Приказките са най-лесното нещо".
Гледаш човека какво е правил в миналото (а не какво приказва) - проектираш в бъдещето. Шансовете да се повтори според мен са големи. И към мен може да се приложи.

Е, гледам мъжа на Пенелопа, гледам...гледам...ама като му се разхлопа дъската изведнъж...кво да гледам... Thinking

# 38
  • Мнения: X
мдам - много интересно как виждаш какво е правил

по неговите думи ли?
ми те лъжат

по делата ли?

как ги разбираш тия дела?

пак се връщаме в изходна позиция - питаш го - той отговаря - излъгва

боб ли да хвърляме или да търсим връзки в Полицията да го разследваме тоз  hahaha hahaha hahaha бъдещ потенциален татко-беглец

# 39
  • Мнения: 515
Моята втора има и дете от него!!!Толкова се беше влубила ,че беше готова на всичко за да е снего-ДА СИ ГО ЧУВА СЕГА.ХАЛАЛ ДА И Е!!!!Сега и с нея ще постъпи по същият начин,защото тоий това е видял в семеиството си-Безотговорност към децата.Не можах да го променя,бога ми всичко опитах ,но неможах.Сега съм добре,гледам от далече и се присмивам на" ВТОРАТА.......мила и нежна негова съпруга !!!!" hahaha

# 40
  • Мнения: 1 425
Всеки да си гледа неговия мъж. За чуждите - там другите да гледат.

# 41
  • Мнения: X
а ако има намесена друга жена това оправдава ли го????

а това че за да си поеме той тъй наречената от тебе "част от отговорността" тя си продаде душата????????????????????

айде стига бе. всичко всичко ама всичко в тяхната връзка се гради от нея и не ми говори въобще за неговия принос, просто забрави. минаваш границите, не знаеш въобще тя докъде е стигнала в компромисите и самопревъзмогването за да има това което има.
просто спри да го оправдаваш точно него, щото в момента в който на нея й писне на шапката и го изфъшка да му видим тогава отговорността до къде ще му бъде

изведнъж ще почне да се прави на обиден и нам си какво там....

какво си е поел бе пантер? хотел без пари ли? ей сиктир вече

и кога си живял ти с някоя жена 1/2 година или 1 - да я обичаш да си луд по нея тя да ти се прибира по нощите и да се прави че не те вижда. я издръж ти на това темпо за да видиш каква е цената - децата да имат баща.

# 42
  • Мнения: 1 732
Всеки да си гледа неговия мъж. За чуждите - там другите да гледат.

Да де, ама и ти чуждите гледаш...Че и акъл раздаваш...Като преживяващ, и съпреживяващ такъв...Да се чуди човек откъде си толкова наясно с подобни ситуации?  Thinking

# 43
  • Мнения: 920
Всеки да си гледа неговия мъж. За чуждите - там другите да гледат.

Кво значи "неговият". Ми в много случаи е общ.

# 44
  • Мнения: 1 425
Да де, ама и ти чуждите гледаш...Че и акъл раздаваш...Като преживяващ, и съпреживяващ такъв...Да се чуди човек откъде си толкова наясно с подобни ситуации?  Thinking
Имам парапсихически способности Wink Или просто следвам това което пиша и смятам за правилно. Ти реши кое от двете е.

Кво значи "неговият". Ми в много случаи е общ.
Ами това е достатъчно показателно ако се замисли човек.

Общи условия

Активация на акаунт