Момичета , откъде готини гуменки /кецове/ за момченце ?

  • 5 957
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 547
И за мен темата е много актуална.
Гледах тези на Руканор миналата седмица, но са изкуствени и високи - мисля, че ще запарват.
На "Солунска" в Конверс гледах пак високи кецове с връзки, но бели на зелени точки - не стават за момче, определено.
Какво излиза? Уж има всичко, а единственият избор остава Денди  Crazy

# 16
  • Мнения: 3 356
То и Денди е една красота...а как не запарват  Sick

# 17
  • Мнения: 4 668
Да , мен затова ме е яд  Confused Уж всичко има , а всъщност изборът е сведен до минимум  Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 771
Да , мен затова ме е яд  Confused Уж всичко има , а всъщност изборът е сведен до минимум  Sick

Особено за момчета. Само на мен ли така ми се струва или наистина е така?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Да , мен затова ме е яд  Confused Уж всичко има , а всъщност изборът е сведен до минимум  Sick

Особено за момчета. Само на мен ли така ми се струва или наистина е така?


Не само на теб,уж има ама няма като тръгнеш да търсиш,за момичета е много по-лесно  Tired

# 20
  • Мнения: 4 668
Малко след като се роди Марти ходих в чужбина по работа и му бях донесла един плик гуменки , буйки и др. сладурски обувчета . Не помня точно цени , ама все бяха около 10-на ЕВРО , имаше и по - евтини . Страхотни , сладурски , качествени и т.н. Просто има избор и намаления като хората .
Тук не стига , че едни гуменки струват 40 лв. ами са и грозни и ги няма  Confused

# 21
  • София
  • Мнения: 797
 Абсолютно си права. За момче никакъв избор. И аз трябва за купувам гуменки и джапанки за плаж, а  нищо не мога да харесам. Sad

# 22
  • Мнения: 8 505
Особено за момчета. Само на мен ли така ми се струва или наистина е така?


Не само на теб,уж има ама няма като тръгнеш да търсиш,за момичета е много по-лесно  Tired

О,не!Така си мислите.70% от момичешкото е или розово,или цикламено,ако пък не е-тогава е лачено или с безброй финтифлюшки,джуфки и не знам още какво...И за такива като мен,които обличат спортно децата си и не обичат розово или просто са решили този път да не купуват поредния розов чифт обувки не остава  (почти) никакъв избор.

# 23
  • Мнения: 2 575
Тези в Есприт наистина са хубави на външен вид, но не ми харесаха като изпълнение. Стелката от вътре приличаше на хартиена. За 47 лв. много им се зачудих и в крайна сметка не ги взех.

Стига бе - аз точно стелката харесах, защото беше абсолютно кожена с дупки за проветрение!!!!
На Ясен купих зелени с червени кантове - супер са!!! 28 номер
Но нямаше много избор - бяха посвършили номера и десени  Sad

А марката е испанска - PABLOSKY

# 24
  • София
  • Мнения: 771
Може, аз харесах едни на Паблоски и стелката хич не беше добра, но имаше и с кожени стелки. Между другото вече са намалени, но сега пък няма нашия номер, разбира се.

# 25
  • Мнения: 4 668
Ей това ме дразни - няма избор никакъв , а ако все пак харесаш нещо - няма номер разбира се  Confused

# 26
  • Мнения: 2 575
Ей това ме дразни - няма избор никакъв , а ако все пак харесаш нещо - няма номер разбира се  Confused


И аз като ги видях в Есприт и се ядосвах, че единият цвят е свършил, но все пак се оказа, че се продавали точно тези кецове от Февруари, а ние сме се сетили през Май - нормално е да са посвършили номерата. Учудвам се обаче защо не зареждат по-редовно  newsm78

# 27
  • Мнения: 4 668
Ами няма как да му купя кецове за лятото през февруари , вероятността да не му уцеля № който ще му става през юни е огромна  Confused
Просто не знам , защо е тази практика - когато нещо се търси го няма  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 16:06 от Pipinka

# 28
  • София
  • Мнения: 771
Ами няма как да му кепя кецове за лятото през февруари , вероятността да не му уцеля № който ще му става през юни е огромна  Confused
Просто не знам , защо е тази практика - когато нещо се търси го няма  Rolling Eyes

Така е, защото се зарежда веднъж, най-много два пъти на сезон. Малко са магазините, в които идва редовно нова стока, а при обувките нещата стоят още по-трагично.

# 29
  • Мнения: 1 715
Виж тук http://www.sandic-bg.com/products.php?grpid=19 или тук http://www.sandic-bg.com/products.php?grpid=19&ctgid=22

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 13:52 от valq_78

Общи условия

Активация на акаунт