Хайде ЮЛИ идвай вече, чакаме си малкото човече!

  • 11 350
  • 278
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 640
Phil, честит дом Simple Smile Само хубави дни да имате в него   bouquet
Ками, ок Simple Smile За Тина Киркова знам, че задължително ще раждам с тяхна нощница, но след това може и моя. За Шейново - задължително си през цялото време с тяхна. Това е за тези, които са се насочили към тези две болници Simple Smile

# 31
  • Мнения: 910
Здравейте и от мен!
Честити придобивки на всички и със здраве да ги ползвате! Hug
Фил, честит дом!  bouquet
Аз изпрах дрехите от каката,но все още не съм ги гладила.

# 32
  • Мнения: 984
phil аз много се бях навила на слинг.. ама намерих готов само в Premaman за 50 и няколко евро  Money
Сама няма да мога да си ушия затова за сега се отказах. Освен ако някой много се натиска да ни купи подарък  bowuu

# 33
  • София
  • Мнения: 568
Здравейте, момичета. Фил, честит ти нов дом. Само хубави неща да ви се случват в него.
А пък аз да ви се оплача.   Cry Каръщината не спира #Cussing out Гръмна ми компютъра с все работата, която бях свършила. Сега ще трябва да почвам от начало Shocked Добре,че не се бях престарала особено, но все пак... Няма шанс да се оправи. Изобщо не ми влизаше в плановете да се купува компютър. Добре, че вкъщи има още един, ама и мъжа ми работи на него. Няма как двамата да се блъскаме Cry. Много ми е криво.  Cry Вместо да си оправям нещата за бебо ще трябва да се занимавам с глупости #Cussing out
Е, поолекна ми малко.

# 34
здравейте и от мен,

може би досега се е разисквало в някоя от темите за това, но не мога да намеря отговор. Може ли да ми кажете ако не съм подписала с таткото, трябва ли да нося някакъв документ или декларация в родилното, за да запишат бебето на негово име?

Джиджу

# 35
  • София
  • Мнения: 7 242
Фил, честито! Да си я напълните с дечурлига    bouquet
tweetybaby, когато даваш линк, трябва да излезеш от профила си /с изход/. Така, както си го дала, се вижда началната страница на снимка.бг т.е. не виждаме придобивката Confused

Слингове понякога пускат в Продавалника, но трябва да се дебне, че веднага ги купуват. Аз си взех кенгуру - по-удобно ми се вижда.
Джиджу, ще трябва, но какво точно  newsm78 Може би да питаш в "Родители, сами отглеждащи децата си"

# 36
  • София
  • Мнения: 1 244
беболинчо, ако искаш ще потърся един сайт от който можеш да си поръчаш и бяха по 45 лв. слинговете. Но шиенето не е трудно - и аз, дето откакто съм шила дрешки на Барби-то  Mr. Green, не съм се занимавала с такава дейност, бих се справила. Въпросът е че не мога да преценя за новородено дали е по-добре с халки или тип шал.

Софи, гледай позитивно на нещата... Днес ако кажа как си се събудих с рев... не знам що... после компа не щеше да бачка - пак ревах. После тръгна - пак ревах, понеже Ицо реши да си ъпдейтва всички възможни програми и не ме допускаше. После ме пусна на машината, но нета спря - пак ревах. Междувременно, циврейки, мих и бърсах разни плочки в кухнята от латекса (понеже е много трудно да се сложи един найлон при боядисването  #2gunfire ) .... и иии важното е, че денят свършва добре..
Ако ви кажа, колко ми е хубаво пак вкъщи, и едно свежичко, чистичко, новичко.... и пих една биричка  Crazy вследствие на което Николетка заигра хоро в корема ми  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 329
Момичета -аз като неандерталка-ама да си питам що е туй "Слинг"?????
фил и аз се ядосвах на какво ли не миналата седмица.Мъжа ми беше боядисвал вътрешните врати с блажна боя ,обаче не се сетил да сложи тиксо по стъклата и със сестра ми се натровихме докато изчистохме две врати с Кероселин.днес пък се нервирах че ВиК майстора не се знаело кога ще дойде да ми премести канала  #Cussing out
Джиджу на мен миналата седмица ми се случи подобно нещо.Отидох до работата уж за един ден да си оправя месечните неща и компа нещо се бъгна,после като уж го оправиха не можах да си влезна в счетоводната програма ,так вместо за ден работа-ходих цялата седмица  #2gunfire
Току що изпрах един бебешки куп, утре продължавам

# 38
# 39
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ох аз тези 2 дни съм с заета с родителското тяло - помагаха да се доподреди вкъщи. Вече си имаме подредена бебешката стая (само полюлей и нощна лампа трябва да купим), приключих с пазара - остава да си спретна багажа за болницата и да изпера. Разбрали сме се да се глади докато съм в болница, така че вече ми е спокойно.
на срещата вчера - беше много приятно! друго си е да си сред себеподобни Simple Smile
за МА-МА - ние с Ники утре сме в 9:30 - 9:45 на входа на Мола!

# 40
  • Мнения: 1 098
За слинг- и аз съм се замислила.
Нашата стая също е готова. Днес измих прозирците и закачих пердетата. Остава да изберем нещо за сядане, например фотьойл или малко диванче и някаква етажерка.
 Wink

# 41
  • USA
  • Мнения: 559
Phil, имам приятелки които са пробвали доста слингове и казват, че е въпрос на лично предпочитание. На мен засега най ми харесват тези с халките. Ето тук намерих инструкции за шиене:

http://www.mayawrap.com/n_sewsling.php

В самия сайт www.mayawrap.com има доста информация. На мен ми се иска да имам слинг, въпреки че ще имам и Babyborn (той ще е за таткото  Laughing)

Някой знае ли къде в София може да се намерят такива халки?

# 42
  • Мнения: 984
ето и нашата нова покупка  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=122547&photo=45
Имаме си и бебешки термометър който веднага изпробвахме  hahaha и още всякакви дреболии, но тях друг път ще ги снимам.
Голям е кеф да се сглобява количката. Успях да се справя почти сама с огромен ентусиазъм и шкембе което се пречкаше само  Joy Не мога да опиша колко съм щастлива и доволна  Mr. Green

а пък phil честно казано няма да посмея сама да си шия слинг-а.. все пак в него ще стои детето ми.. някак си не си вярвам много много как ще го направя  Embarassed

Djidju  за родители без брак до колкото знам във всяка болница е различно. Мои познати в Шейново никакви документи не са носили, за майчин дом знам че след като се роди бебето преди да го запишат таткото ходи при нотариус и заверява стандартна декларация (нотариусите си ги имат готови и само се сменят имената и датите). За света софия не знам как точно е, но май и там искат декларация. Но не се притеснявай, нищо не ти трябва предварително. След като бебето се роди се оправят документите.

# 43
  • Мнения: 329
А този слинг откога може да го ползваме(на колко месеца трябва да е бебето)??А з обикновенното кенгуро????
Беболинчо количката е много красива  Grinning

# 44
  • Мнения: 521

Tozi pyt mai stana!
Djidju , при нас пък се ходи само в ГРОА-то в общината, където се попълва декларация от таткото. Таткото ходи защото майката е в болницата още. Преди това от болницата пускат някакво  известие за раждане.

http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=135674

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 21:22 от tweetybaby

Общи условия

Активация на акаунт