Хайде ЮЛИ идвай вече, чакаме си малкото човече!

  • 11 345
  • 278
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Не мога да не се похваля.... имаме си количкаааа  Joy и още някакви дребни неща
Като я сглобим ще покажа снимки. Много съм доволна и щастлива... май за покупки за мен не съм се радвала толкова...
Някой питаше за къщата на прасето - работи днес, мисля че до 19 вечерта.
хайде до после

Къщата на прасето работи всеки ден от 9 до 21 часа дори и през уикенда.

# 16
  • Мнения: 195
Здравейте,
Ама много сте сладки на снимките с тези шкембенца  Hug
Ние вчера с мъжо имахме малко емоцийки... Връщахме се от вилата в най-големия дъжд и колите пред нас рязко спряха. Мъжото успя да спре ама една руса джофра зад него реши да спре в нас!!! #2gunfire  #2gunfire #2gunfire Мойто мъж така се стресна за шкембето ми, че за линейки и болници почна да ми говори!!!  Shocked Милият, чак жал ми стана! Та заради оназ дИвойка висяхме 2 часа да чакаме КАТ, но поне нищо страшно не стана, а и колата си е наред! Peace

Отивам да гладя поредната партида бебешки пелени и чаршафи.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 414
Привет,Рени много сладко легълцето с любов е правено личи.Възглавничките за спане на страни взех от производителя поръчах и на другия ден бяха донесени от спиди http://www.vip-baby.com/products/sleep.html от данет се бавели.Аз бях се подсекла преди 3 месеца и се мазах с бочко за 2 часа затихна болката.Него ще ползвам и ще взема за всеки случай от аптеката цинкова паста и дефламол.
Сестрата на мъжа ми е пратила дрешки за бебетата и утре ще ни ги донесат,при всички положения ще има за да напълня пералнята поне два пъти.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет на всички в новата темичка  bouquet
Ние се върнахме преди малко с още подаръци от рата и снахата на Ицо и понеже вече гърбето ме боли, пуснах всичко на пералнята, че аман Simple Smile ОБаче бебоки е почти 100% обзаведен  с всичко вече и аз мога да се кротясам малко. Е има още какво ама душата ми вече е спокойна Laughing Така е хормоните не прощават.
Веси това е много обезпокоително което казваш, защото ако не са си при нас бебоците тогава какво ще правим а? ooooh!

# 19
  • Мнения: 616
Да се разпиша и аз днес.
Най после седнах за  малко днес моите мъже опраха килимите и пътеките от вкъщи а аз ги наблюдавах.Аз вече почти приключих с прането и гладенето на багажът на бебчо  останаха последните пеленки който още съхнат на вън.Оказа се че няма да можем да ползваме количката от баткото защото от стоенето е станала ужасна  и сега ще трябва да се разходим да видим за количка.

# 20
  • Мнения: 640
Да се похваля, майка ми изпратила малини от къщи и направих огромно количество шейк и едва се движа вече  Mr. Green Дано малините не са алерген Simple Smile Аз с приготовленията за бебко съм готова, обаче още не съм си стегнала багажа за болницата. Мисля да си взема все пак една нощница, ама вероятно ще е утре от пазарчето до нас.

# 21
  • Мнения: 329
Вече мога и аз ад се похваля с малко повечко покупки за бебето и мен  Mr. Green Купихме матрачето- това за което бях писала- сгъваемо много компактно ,само че от кеф че го намерих хич у не попитах какъв му е състава .Сега виждам че и на етикета нищо не пише  newsm78.Ако някой има такъв нека сподели-купих го от Малечко, отгоре е с памучна обвивка на цип, която се маха и се пере, вътре ми прилича на дунапрен ама не съм много сигурна- струва 39.00лв
Взехме и чаршафчета след много много обикаляне за тях .Намерих ги в един квартален магазин -български,много хубав памук и не толкова шарени като повечето дето гледах
Комплектчето го взе свеки-ама се допита до мен и наистиан ми хареса избора й.Утре ще снимам всичко и ще ви покажа-сега нямам кабел да сваля снимките от апарата
Харесахме и количката- на Чико- трио ,много хубава -850.00лв ,ама те кумовете се напъват да я вземат  Party
Аз пък преядох тези дни от кюстендилски череши-направо се пръскам ,ама продължавам -много обичам.Дано да не е вредно
Купих си две нощници-едната е много гадна  Sick.После видях по хубави ама вече беше късно,само да ги складирам е излишно- и без това у нас с такова чудо не спя
Кой ще ходи на лекцията на 14.06 в Мис Каприз-за норамлното раждане е - да си имам компанийка????????

# 22
  • Мнения: 640

Аз пък преядох тези дни от кюстендилски череши-направо се пръскам ,ама продължавам -много обичам.Дано да не е вредно
Купих си две нощници-едната е много гадна  Sick.После видях по хубави ама вече беше късно,само да ги складирам е излишно- и без това у нас с такова чудо не спя
Кой ще ходи на лекцията на 14.06 в Мис Каприз-за норамлното раждане е - да си имам компанийка????????

Честити ти придобивки! За черешите - няма проблем. Аз съм пример за тези неща Simple Smile Само като те ритне бебето, може да върнеш част от приема  Mr. Green
От къде взе нощницата, че аз тепърва ще трябва да взимам, а искам да е нещо, което веднага след това ще изхвърля Simple Smile
За лекцията - там съм Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 244
Home sweet home!!!  newsm08 Както се казва...  Laughing
Това е. Вече съм си у дома, даже и компютърът работи (щото първоначално не щеше)  Mr. Green Въобще - идилия! 
Исках да пиша нещо по зададените теми, но забравих какво.
От понеделник (Ицо взима парички  smile3508 ) минавам и аз на вълна (до)пазаруване, освен това пране и останалата част от подготовката.... Досега при нашите не мога да се оплача два месеца кат ' на хотел, но взе да ми става много неспокойно...

# 24
  • Мнения: 329
Рени взех нощницата от квартален магазин за бельо и т.н в Младост 4, съвсем обикновенна памучна за 12 лв.Имам познати майки които препоръчват нощниците да са две-тези които ще си взимаме, защото първата с която ще раждаш ставала цялата мръсна.Аз я взех тази именно за хвърляне и после взех една по късичка-малко над коляното ,пак памучна с по дебели презрамки(лесно се махат за къменето) и е за 15.00лв.Мисля че нея после и у нас ще си я нося.Впоследствие харесах друга-пак до коляното с ръкавче и с копчета(удобна за кърмене).Утре може да мина и нея да си я взема.Ще ги снимам и тях да ги видите
Ще ти пиша на лични- да ти дам моят телефон да се чуем за лекцията , че това ще ми е първата такава  Peace

# 25
  • Мнения: 521
Здравейте в новата тема!
Не мога да не се похваля с подаръка, който получих преди малко! Нямах търпение и затова го снимах преди да е сложен в рамка.
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=135674
Za6to ne moga da go prika4a?????

А за тези възглавнички - за странично лежане - не са ли за по големи бебочета?
Честити придобивки, на всички. Аз приключих с пазаруването - всичко е изпрано и пакетирано, само не съм го наслагала в сак, защото нямам свободен, а не ми се купува нов.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 20:18 от tweetybaby

# 26
  • София
  • Мнения: 1 244
За самия акт на раждане не дават ли задължително стерилна нощница на болничното заведение?  newsm78 Или зависи?

# 27
  • Мнения: 329
phil в Майчин дом казаха че дават-имали-ама било хубаво и ти си носиш поне две екипчета-все пак не било приятно да седим мръсни Sick

# 28
  • Мнения: 329
И честито домче Фил   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Благодаря Ками!   Grinning
Сетих се да питам, някой ще си шие ли/купува слинг? И ако да - на какъв сте се спрели?

Общи условия

Активация на акаунт