удоволствието от кърменето

  • 1 041
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Забравих да споделя, че скорошната реплика на мой познат ме наведе на мисълта, че удоволствието от кърменето не е само за нас /за бебчовците не говоря, то само като ими видиш блеснялия поглед при вида на гърдата ти е ясно  Grinning/. Та той каза: "По-красива гледка от жена кърмеща детето си няма!"

# 16
  • Мнения: 617
И аз да отбележа, че ми доставя удоволствие. В началото така страдах от разранени зърна, че незнаех колко ще издържа с кърменето, но постепенно нещата се оправиха и сега си е истинско удоволствие. Даже докато кърмя си пийвам я кафенце, я чайче, че понякога и телевизия си поглеждам  Embarassed, само да не ме упрекнете! Laughing

 Peace

# 17
  • Мнения: 11 004
При вида на светналите очички на дъщеря ми преди да я сложа на гърдата, усещането е невероятно. Кърменето за мен е голяма емоция  Heart Eyes В началото можех да го правя само седнала на дивана, а сега междувременно ям, заседявам се пред компютъра, даже ходя из стаите и мога да си правя кафе и да си наливам вода в движение Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 117
Кърменето е прекрасно изживяване както за бебчо така и за мен Simple SmileИскам да продължи колкото може по-дълго . Понякога се превръща и в театър за батко и тати, когато борислав започне да мляска и да се омацва с мляко и да побутва гърдата като нямалее млякото Grinning

Общи условия

Активация на акаунт