Перманентен грим в МАГАМА

  • 4 651
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Vienna
  • Мнения: 519
е, другия пьт ще трябва добре да си помисля кьде да отида ... но май и3борьт не е доста голям Cry

# 16
  • Мнения: 140
lucy о4на линия ли си си направила на о4ите моля те пусни си една сним4ица да видим как е станало защото и аз искам да си направя перманентен грим но все се притеснявам от крайния резултат надявам се 4е не е много нахално от моя страна но ако се притесняваш да си пуснеш лицето в нета снимай си поне а даже и още по добре само и4ите да видим как стои Praynig Praynig Praynig Praynigако пък не здраве да е  Hug Grinning

# 17
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
добре де, и ти послушно се довери и седна за процедура след като ти вдигнаха скандал?

аз честно, бих им  изслушала плювките най-примирено, ставам- взимам си шапката, благодаря им за любезното обслужване и забравям за перманентния им грим и магамата.
неокунтурена ще ходя, ама няма да им се подлагам!
ам'чи те могат от злоба крива уста да ми окунтурят Crazy
и то перманентно...

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз доколкото разбрах момичето е платило рпедварително сумата.За това не си е тръгнала и не се е разправяла... Thinking

# 19
  • Мнения: 1 236
добре де, и ти послушно се довери и седна за процедура след като ти вдигнаха скандал?

аз честно, бих им  изслушала плювките най-примирено, ставам- взимам си шапката, благодаря им за любезното обслужване и забравям за перманентния им грим и магамата.
неокунтурена ще ходя, ама няма да им се подлагам!
ам'чи те могат от злоба крива уста да ми окунтурят Crazy
и то перманентно...
Peace И аз бих се отказала в такъв случай!Не бих дала толкова пари за такова обслужване,срамота! Naughty

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз доколкото разбрах момичето е платило рпедварително сумата.За това не си е тръгнала и не се е разправяла... Thinking
не ми се чете сега пак, но не може ли да си иска парите обратно?
няма добро отношение -няма пари, лесно и просто е

не обвинявам момичето, ядосвам се на тия от перманентните

Общи условия

Активация на акаунт