Ако цветята са ви страст, заповядайте при нас!

  • 36 530
  • 557
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 461
Честита нова темичка.

На всички пожелавам много захванати цветя.... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 9 095
ето ме и мен, вие сте писали, писали, аз смао от миналата година се занимавам с цветенца и имам не повече от 15на, това и като включа дебелата мара, която е на терасата и повече от половин година не я бях поглеждала, онази вечер какво да видя, буренясала Sick ама толкова много издънки има че чак я опосках половината, та ако някой иска раздавам, много помага за болки в ухото това чудо, шефлерата, щом сте казали няма да я погленда дълго време, ама мамчето вече ми е счупило друга розетка да захващам, а антуриума, четох че въпреки въздушните корени трябва да си стои във вода, явно да се приземят корените Joy иначе да ви кажа с моите фурми хич не ми върви, немога вече 10и път да ги захвана тия чудеса Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 5 682
 Rolling EyesАз съм от тези с най-малкото цветя - най-много 10 да са  Embarassed.
Имам предложение за друга анкета - каква зодия сте? Да видим има ли значение това кога си роден, със страстта към цветята. Party

# 18
  • Мнения: 9 095
я ми кажете, ако мина и поочупя няколко сакъзчета и мушката, лесно ли се хващат после Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 6 461
При последното преброяване - 430. Тези са в дома ми. В старата ми къща (, т.е. апартамента на мама), където са повечето ми цветя (само аз се грижа за тях) са над 1000  Embarassed

Мъни,как се справяш с толкова много цветя?

# 20
  • София
  • Мнения: 974
Поздравления за хубавата тема и името много ми харесва Mr. Green
За кръстницата   bouquet

Аз пак съм закъсняла с поздравленията Sad Честит Рожден Ден на микки !  Много, много щастие ти пожелавам и радост с цветята  bouquet

Цитат
Аним, нямаш грижи да ти пратя....Отивам на лични д ати пиша.. Моя също е огромен и израстна много бързо, вече 3 пъти съм му чупила върховете...
newsm51

При последното преброяване - 430. Тези са в дома ми. В старата ми къща (, т.е. апартамента на мама), където са повечето ми цветя (само аз се грижа за тях) са над 1000  Embarassed
Мъни,как се справяш с толкова много цветя?

И аз това щях да питам Joy И колко време ти отнема да ги полееш? Пускай албум със снимки та да се порадваме Grinning
Иначе моите не са много, и аз покрай децата намалих доста бройката сега са 29 , но покрай вас се "възраждам" и пак ще си напълня къщата Hug

# 21
  • Мнения: 6 461
Вчера ми дадоха този красавец.
Временно съм го сложила да гостува в друга саксия ,но днес смятам да го пресадя. Grinning

А да не забравя да попитам ....и двете ми цветя Каланхое които имам...нещо започнаха да им жълтеят листата.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Теди, чупи смело!Лесно се хващат, директно засаждаш.
Мъни, ти ме разби, разказвай как се справяш наистина.

# 23
  • Мнения: 1 232
я ми кажете, ако мина и поочупя няколко сакъзчета и мушката, лесно ли се хващат после Rolling Eyes
Peaceдействай с тях нямаш грижи само няколко седмици търпение

# 24
  • Мнения: 1 232
Теди, чупи смело!Лесно се хващат, директно засаждаш.
Мъни, ти ме разби, разказвай как се справяш наистина.

Мъни давай албуминте да видят  това нейното ецяла епопея GrinningМайтапа на страна ама много труд е хвърлило момичето,

# 25
  • Мнения: 9 095
добре следващия път като си тргъгвам от комшийката няма да е с празни ръце hahaha

# 26
  • Мнения: 72
Здравейте, момичета!
И моята къща е пълна с цветя и прибирането им през зимата е истински проблем, затова съм им отделила една стая специално за тях. Сега обмислям идеята да остъклим едната тераса, за да я направя на зимна градина. Ето тук са една малка част от тях, не всичко съм снимала Grinning

# 27
  • Мнения: 9 095
да ти имам сандъчетата с петуниите Crazy, а има едно след петуниите дето си снимала, лилаво във вид на камбанка, то какво е?

# 28
  • Мнения: 5 682
Steffanie благородно ти завидях   bouquet И пак за сетен път се убедих, че цветарството не е за всеки.  Party

# 29
  • БГ
  • Мнения: 352
Steffanie , нямам думи    smile3501 направо се размечтах.

Мъни,то у вас си е направо оранжерия   bouquet
Трябва по често да се включвате в темата. 

Общи условия

Активация на акаунт