Продавалник...

  • 11 644
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Понякога следя обявите в нашият форум и често пъти обявата се оказва в продавалника и така съм попадала. Скоро купих от там едно костюмче за дребната, което на живо няма нищо общо със снимките и реших, че повече от там няма да си пазарувам. Даже самият цвят нямаше нищо общо с този от снимката.
Иначе дрехите на децата и аз не продавам, но подарявам.

# 16
  • Мнения: 526
Има наистина хубави неща,които може човек да си купи,но не са много.Ама обяви от типа на ползвана козметика или три чифта бикини за 5 лева #Crazy Що за човек трябва да си,за да пуснеш такава обява,не знам.А пък за тия,дето ги купуват,думи нямам(ако има такива де).

# 17
  • Мнения: X
На пръв поглед, не бих си купила нищо от там.Но пишете какво по-точно да гледаме.
А не, вие ме хвърлихте в оркестъра с линка.И на, гледай а после дай мнение Joy!Ама какво, по-точно да гледам?
Има и големи смешки там Joy.Като лакове за нокти за 5 лв.,за 2 лв.Парфюми останали 10 или 20 грама.Има и уж оригинални,но аз не бих се доверила StopИначе дрешки на детето,никога не бих продала.Подарявала съм ,но никога не съм мислила да ги продавам
За това ли става въпрос?

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
продадох си там оригинален парфюм на половината от реалната му цена. нищо лошо не виждам в това.
нека хората купуват и продават каквото си искат, а?

# 19
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами нормално хората да продават дрехите, които са умалели на техните деца, аз купувам понякога ако е на ниска цена.
Има интересни нещо, особено в дамски дрехи, бижутерия и домакинските.

Последна редакция: нд, 10 юни 2007, 22:12 от Буболина

# 20
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
най-смешното е, че има хора, които заявяват, че никога нищо не биха купили от там, както и от втора употреба, а си пазаруват здраво... Confused

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Че има интересни неща - срещат се, но не ми се рискува да купувам, особено както има случаи на злоупотреби, а и да се занимавам с пощи.  Rolling Eyes

Преглеждам варненските момичета какво продават - евентуално да видя на живо стоката.

# 22
  • Мнения: X
продадох си там оригинален парфюм на половината от реалната му цена. нищо лошо не виждам в това.
нека хората купуват и продават каквото си искат, а?

Няма лошо!Аз си казвам мнението и никого не ангажирам с него.Просто съм си Тома Неверни.
Аз парфюм и от сайт за парфюми не смея да купя,така, че всеки, както си прецени.Просто прочетох за много излъгани в някои теми,та за това не бих се доверила Naughty

# 23
  • Мнения: 2 792
 Влизала съм 2 пъти там, за мен е един странен и неразбираем свят, направи впечатление, че има доста пристрастени, за всеки влак си има пътници, както се казва.

# 24
  • Мнения: 1 753
Супер идея, много скандали! Не може нещо създадено за покупки и продажби да бъде сайт за взаимопомощ, за целта има нещо наречено `дарение`. Супер е продавалника, аз много му се кефя, купих страхотни роклички за щерките и си продадохме колелото. Абсолютно ЗА същуствеването му, но ще помоля жените, които си създават някакви измислени и глупави правила да го дават по-кротко.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 451
Нищо лошо, ако парфюма ти е бил чисто нов, а аромата не ти допада. Но ми се вижда странно някой да продава остатък от козметика. Това си е мое мнение. Иначе, разбира се, че всеки има право да продава каквото си иска, но някои обяви наистина са  Crazy.

# 26
  • Мнения: 1 312
Вчера го открих-голям смях падна...
И то точно с твоята обява Rolling Eyes.
Изпратиха ми снимка дали количката ми е същата..Същата е!
Светът е малък,все на познат ще налетиш..
Иначе много забавно-то не са пепелници,чаши,кичозни фигурки..бит пазар.
Сега се чудя дали да си пусна за продан пътеката за бягане там... newsm78
До обява за гащи от 0.50 лв дали ще стои добре?

# 27
  • Мнения: 3 153
Определено съм доволна. От доста неща се освобождавам там, а хората, които ги купуват остават доволни. Рядко купувам, но се случва, ако ми хареса нещо ........и се доредя Mr. Green

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 23 677
Е, де. Зарежете козметиката, има и интересни неща. Малкия има страшен бебе-център от Продавалника.
И дрешки пазарувам там.

# 29
  • Мнения: 4 371
В началото следях обявите, но попаднах на два парцала, от там започнахме с една приятелка да му викаме Парцалник.
Всичко хубаво им се вижда скъпо Rolling Eyes А да се продават носени обувки за мен е направо неразбираемо. Особено за възрастни, дето се потят краката и незнам си какво Stop
Или дрехи на 100 години, извадени от някой килер. За това не влизам вече.

Общи условия

Активация на акаунт