Препоръчайате ми педиатър в София

  • 1 761
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
д-р Мангъров, шеф на детското инфекциозно отделение -  прекрасен педиатър. Ако ти трябват координати, пиши ми на лични.

Този е ненадминат и основното му предимство е, че:

- не се "презастрахова" с хапчета и антибиотици
- не те праща за всякакви изследвания (при жена му - както прави Масларски!), та да бодат детето с повод и без!
- отговаря на обаждания по всяко време или връща обаждането, ако е бил възпрепятстван!

Мога и още разлики да дам....

Д-р Масларски лекува дъщеря ми  (7 г) и сина ми (1,5 г.) и никога не ни е пращал за каквото и да било при жена си, още повече че тя е неонатолог, не педиатър - ако правите разликата. А децата праща на изследвания, за да изключи необходимостта от антибиотици или съответно да назначи най-подходящото лечение, а не да налучква. Относно употребата на лекарства, не препоръчва дори даването на панадол и витамини, когато наистина няма показания за това.  Отговаря на обаждания дори когато е в отпуска, прави посещения по домовете - а когато е спешно и той не е на смяна в болницата не взима и пари.  А освен това в този форум съм чела само най-прекрасни отзиви за д-р Масларска и мога само да съжалявам, че никога не сме се консултирали с нея.

И мисля, че е чудесно да препоръчвате д-р Мангъров, макар и никога да не съм чувала за него, но не е коректно да го сравнявате с друг лекар, дори двама по този начин,  още повече, че хората за които говорите са изключителни професионалисти. На майката, която търси ппедиатър препоръчвам да пусне на търсачка имената на тримата споменати лекари и да направи преценка сама.

# 16
  • Мнения: 126
Поддържам препоръката за д-р Елена Иванова в Студентски град!
Може ли да ми пратиш кординати на Е. Иванова. Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт