ДНК тест за бащинство

  • 46 627
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Обади се и говори със специалисти. Ако трябва питай и на други места. Цената на тази лаборатория е 600-1000лв (в зависимост от точността).
CVS не е за установяване на бащинство - просто двата теста могат да се направят едновременно.

# 16
  • Мнения: 3 268
Добре,но ако наистина той е бащата какво следва?Ти се страхуваш да не те изостави заради  ситуацията ли?Гадно е наистина и напълно възможно да те изостави.Такива са мъжете,държат си на семето.Дано да не се стигне до там.

# 17
  • Мнения: 535
Мале, много неприятна ситуация. Защо не седнете и не поговорите с приятеля ти ида обсъдите различните варианти. Все пак има вероятност да е бащата... тогава какво? Той има ли някакви идеи, какво смята да прави? Ако не е, защо искат да го вържат? Разпитай го и за други подобни дами... да не се появят и други кандидат- родилки. Не трябва да й позволявате да ви рекетира. Пожелавам ти успех и дано се стигне до щастлив край!

# 18
  • Мнения: 3 416
А мене ме интересува дали тези тестове са наистина 100% верни? И детето каква кръвна група трябва да носи-на бащата или на майката?

# 19
  • Мнения: 1 425
А мене ме интересува дали тези тестове са наистина 100% верни? И детето каква кръвна група трябва да носи-на бащата или на майката?
Тестовете са 100% верни. За кръвната група зависимостта е по-сложна. Ето ти табличка:

# 20
  • Мнения: 238
Потърси информация или задай въпрос във http://lex.bg/phorum/. Това е българският правен портал и адвокатите ще ти отговорят достатъчно компетентно.
Успех!   Peace

# 21
  • Мнения: 73
Благодаря на всички.
За да не ме разбирате грешно.. всъщност  .... аз не съм бременна. Обаче казаха на приятеля ми, че ще става баща .... Малко късно ми се вижда, но както и да е. Много ме съмнява, че това е така, както и него. Пo-скоро е гадна манипулация и изнудване. От тук идват и проблемите .... Та, ако се чака цяла една година, след като се роди, просто...

caprice много се надявам да откриеш нещо...  Praynig
Михол, не мога много да се ориентирам, на сайта няма информация.. по време на бременност възможно ли е да се разбере кой е бащата?

Мен всъщност това ме интересува. Ако е след раждането.... отиде то.  #Cussing out
Теб какво всъщност те притеснява?За манипулация и изнудване....едва ли.Ако е баща на детето ще плаща издръжка и толкова....това ще се установи по съдебен път!Това не пречи да сте си заедно...Какво значение има дали сега или след раждането на детето ще установите дали приятелят ти е бащата?На мен ми се срува,че имаш други страхове.От опит ти казвам,че ДНК се прави след навършени 6м.,а най-добре е след 1г. Кръвно груповите може и след раждането.Взима се кръв от бебето,бащата и майката  и готово...Сигурността на ДНК теста е 99.9, а на кръвно груповите е по-малък.Детето може да носи кръвната група и на бащатаи на майката,така че това не ти решава проблема....Без изследване-не става.А и съда назначава и др.експертизи,свидетели и т.н. Щом бащата се съмнява....,когато бебето се роди в родилния ще питат кой е бащата.Ако майката няма брпак и не носи декларация за припознаване от биологичния баща...в акта за раждане се пише:баща-неизвестен.След това,ако майката иска детето да носи името на биолог.баща,завежда дело за бащинство,в което дело съда назначава експертизи,с които се доказва дали лицето,за което майката твърди,че е баща е в действителност така.Ако се докаже,че посоченото от майката лице е баща на детето...тогава,ще плаща издръжка до навършване на пълнолетие и се издава нов акт за раждане с името на таткото.

# 22
  • Мнения: 911
всъщност  .... аз не съм бременна. Обаче казаха на приятеля ми, че ще става баща ....
Мен всъщност това ме интересува. Ако е след раждането.... отиде то.  #Cussing out
Теб какво всъщност те притеснява?За манипулация и изнудване....едва ли.Ако е баща на детето ще плаща издръжка и толкова....това ще се установи по съдебен път!Това не пречи да сте си заедно...Какво значение има дали сега или след раждането на детето ще установите дали приятелят ти е бащата?На мен ми се срува,че имаш други страхове.

и на мен ми се струва, че трябва да има и други причини за притеснението ти...
я седни и хубаво сметни по кое време е станало...зачеването И.. Sick ако това се е случило в периода, в който вече евентуалният баща ти се е водел "приятел", не търси никакви ДНК тестове да си доказваш, че ти е бил верен, ами тичай през глава по-далеч от него!!!  Naughty

аз пропилях две години от живота си, докато чакам да премине една такава драма...даже контакти с добри гинеколози предлагах, за да се реши проблема на момичето......Божеее!.........и още не мога да повярвам докъде се бях докарала... #Cussing out
Ако е след раждането.... отиде то. = виждам, че се ужасяваш, че след като се роди детето...значи??...твоят приятел нещо се чувства гузен и виновен и...прекарва време с обременената девойка???!!! Не греша, нали?

Момиче,
моят Принц - така мислех за него тогава - в един момент ми каза, че се привързал към девойката, щото минало толкова време (тя междувременно му изигра три аборта за 6 месеца, все в Шейново висяха и се оказа, че...всъщност имала кисти и хич даже не е била бременна  #Cussing out = да, има кучки, които са способни на невероятни постановки!). връзката ми, обаче, отиде по дяволите; по психоаналитици тръгнах да се лекувам - толкова бях разбита!

НЕ СИ ГО ПРИЧИНЯВАЙ, ами изчисли всичко и виж дали въобще има причина за притеснение.
И не се втурвай да го спасяваш ти! Никой няма да ти благодари, че си проявила разбиране, доброта и тям подобни.

Ако му вярваш и той не е проспал, че някъде някаква му е седнала...направи всичко възможно той да не прекарва време с каката.
Ако обаче момчето не е спало, ами...***ло, тогава, мила, преосмисляй си връзката - това е моят съвет, уви!

ох, лошо ми става като знам на какъв огън се печеш  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 23
Мдам....... Прави сте, че и други ми бяха притесненията.  tatence ще плати бащата само издръжка и толкова, тогава, когато има мозък в главата, ама тоя се прави на много нещастен и на много "отговорен".

trayana зачеването е станало преди да сме заедно, но това няма значение- това е бившата му приятелка (не е просто случайна девойка от улицата). Нищо, че се сетила тя да каже , че е бременна след не знам ти колко време ....
Дразнят ме сега действията -  "Аз не искам да съм с тая жена, не я понасям, не искам да я виждам, ама какво да правя". хахаха Боже , боже, ти ако не искаш да си с някой ще бягаш далече от него и ще направиш всичко възможно.

Не мъже, ами п***и.

И така - ще се ражда :> Ама той не искал да ме нарани, защото ако наистина се окаже от него - може би ще трябва да живее с нея и тогава ние какво ще правим?  Laughing  Laughing Но "горкият" е много нещастен сега ... Дори насила трябва да я вижда и да го съжалявам за злата му участ. А да - и да го разбирам. Но иначе той много иска да е с мен, ама нали понеже, защото да не ме нарани .... Латино сериал епизод номер 1854.

Абе нямам думи.

Мерси за съветите от всички. Нещата малко се промениха и може би няма да има нужда от такъв тест  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 911
стискам ти палци да се отървеш в най-скоро време от тоя сериал (като те слушам, все едно че аз съм в главната роля  Sick) и дано не се стига до никакви ДНК тестове, ами в най-скоро време да тестваш някой свестен нов екземпляр от т.нар. силен пол  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

...детеродни органи си имаме, допълнителни такива не ни трябват - трябват ни мъже!
 #2gunfire #Cussing out #2gunfire

# 25
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Виждам,че сама си стигнала до извода,че теста е най-малкия проблем. Hug

Общи условия

Активация на акаунт