"Ariston S" започна национална кампания за насърчаване на раждаемостта

  • 6 473
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Би могло границата до 40 год. да се премести с още няколко години. Така ще се даде последен шанс на двойки, които до сега не са успели, а все още биха могли да имат свое дете.

# 16
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Би могло границата до 40 год. да се премести с още няколко години.
Шоши, границата е до 45год. Първоначално наистина беше до 40год, но в последствие се коригираха.
http://www.ariston-s.com/foundation/kriteria.php

# 17
  • Мнения: 1 143
Моля за извинение.  Embarassed Четох в началото.

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Някой да е получил отговор от фондацията?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз лично,не.

# 20
  • Мнения: 3 010
И аз кандидатствах  Party , мисля 4е е още рано......... за подбор и резултатите от него

# 21
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ето малко нова информация от "Аристон" за тези които ги интересува (като мен)  Grinning
 http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12268.msg246522#new

# 22
  • Мнения: 2 422
peta  благодаря  Peace
Момичета още е рано според мен Peace Blush

# 23
Здравейте,
На 20.08 приключи първият етап от подбора на кандидати, подали своите молби за финансиране по проект "Нашите деца" на Фондация "Аристон С". Формулярите на всички двойки кандидатствали за финансиране след 20.08, ще бъдат запазени и включени към втория етап на проекта.
Имената на одобрените от първото разглеждане ще станат ясни в средата на месец септември след решението на Обществения съвет и ще бъдe осъществен контакт с всички подали своите документи за участие. В съвета, който ще има последната дума, личат имената на новинарката от Бтв Ани Салич, председателката на надзорния съвет на СиБанк Цветелина Бориславова и д-р Васил Даскалов – АГ специалист, гр. Пловдив. Процедурите за първият етап от проекта ще бъдат извършвани в център за репродуктивно здраве "Надежда" с ръководител д-р Георги Стаменов.

# 24
  • Мнения: 2 259
БРАВО!Ето че  вече се вижда резултат от рабнотата Ви ,а не е само думи!
Пожелавам Ви да направите много хора щстливи!

# 25
Аз вече получих НЕ одобрението си от Аристон, някой от вас ще се похвали ли с положителен резултат. Честно казано тази работа ми понамирисва малко ама.... Close

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И аз

# 27
  • Мнения: 110
И аз НЕОДОБРЕНИЕ и мъжо -НЕодобрение

# 28
  • Мнения: 4 324
Мая, а ти?
Нали ги подаде????

# 29
  • Мнения: 553
И аз съм от НЕодобрените. Пишат, че януари 2008 щяло да има ново финансиране, ама да видим  Confused Явно желаещите са много, а средствата - малко  Sad

Общи условия

Активация на акаунт