"Ariston S" започна национална кампания за насърчаване на раждаемостта

  • 6 483
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 289
Браво Аристон С, за добрите начинания и с пожелания за още много положителни тестове.

# 46
  • Мнения: 3 294
Поздравления Аристон С, дано има още положителни резултати и да има повече хора като Вас  Hug

# 47
  • Мнения: 1 284
Поздравления Аристон С!Дано подарите щастие и на други семейства!Успех в благородната кауза!

# 48
Здравейте,

За последни новини свързани с проект "Нашите деца" моля посетете: http://foundation.ariston-s.com/index.php?page=news

# 49
  • Мнения: 945
Не разбрах защо не се попълва формуляра като от двойка, а всеки по отделно newsm78

# 50
здравейте,
До броени дни се очаква да бъдат одобрени новите двойки, които да получат цялостно финансиране за ин витро лечение по проекта "Нашите деца". Фондация "Аристон С" има и нови партньори и полседователи.
За повече информация посетете    http://foundation.ariston-s.com/index.php?page=news 
   

# 51
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте отново
кандидатствах още декември по тази програма, миналия ден дойде писмо в което пише че не съм избрана, само за протокола да кажа  на 25 години съм(когато подавах документи на 24) с две напълно запушени тръби
и без никакви други усложнения
та според мен това си е чиста измама само се подиграват с надеждата на хората, че все пак България е член на света и както навън така и при нас трябва да се помага на тези 270 000 бездетни двойки.
Моята диагноза е дори първа  по приоритет във куцащата ни здравна каса, но явно за тази фондация има и по-тежки случаи, дано да се лъжа и все пак някоя двойка да бъде избрана Peace

# 52
  • Мнения: 36
Много момичета явно са попълнили формуляра, вкл. и аз още от самото начало за първия етап, после подадох и за втория получих писмо че не съм одобрена разбира се , не че съм очаквала и друго, но  все още никой , та дори и една от нас не се е похвалила че е одобрена.  newsm78

# 53
  • Мнения: 2 259
Подразбрах ,че има 4 бременни от първия етап на кампанията на "Аристон С" в клинака "Малинов".
Пожелавам им успешен финал.
Има вероятност тези момичета да не влизат  вече  тук след успеха и затова да не се е похвалила никоя?

# 54
Здравейте,
Радостни сме да съобщим, че се родиха първите бебета, заченати чрез ин витро по проект „Нашите деца”.  Дечицата се появиха на бял свят след успешно извършени ин витро процедури на двойките, одобрени на първи етап от проекта. Трите момиченца и двете момченца, от които две двойки близначета са в отлично здраве и се радват на обичта и грижите на своите щастливи родители, чиято най-съкровена мечта - да се сдобият със собствено дете, стана реалност. В същото време още една от двойките, на които беше извършено ин витро, е в очакване да сбъдне своята неосъществена до момента мечта за дете. Междувременно, вече започнаха ин витро процедурите на двойките, които бяха одобрени на втори етап от проект „Нашите деца”.  Както е известно, одобрените кандидати вече биват разпределяни на регионален принцип между център „Надежда” в София и "Клиничен Институт за Репродуктивна Медицина" - град Плевен, с ръководител доц. д-р Емилияна Конова. Също така продължава и приемането на формуляри за кандидастване по последния трети етап от проекта, като в него могат да кандидатстват всички, нуждаещи се от финансиране на процедури за асистирана репродукция ин витро. В сайта на фондация „Аристон С”  www.ariston-s.com подробно са обяснени начина и условията за кандидатстване. Фондацията от Русе е една от малкото неправителствени организации, която финансира изцяло и безвъзмездно ин витро процедури, като основен източник за финансиране са предоставените средства от приходите на търговските марки Ariston S, a’s и a’smove.

# 55
  • Мнения: 3 376
Да са живи и здрави дечицата, родени от първата кампания! Лека бременност на все още чакащите мами! И огромен късмет на всички, на които предстои ин витро процедура!  Peace Peace Peace Аристон С, благодарим ви, че превръщате дарителската кампания в постоянна, а не еднократна инициатива   bouquet  bouquet  bouquet

# 56
  • Мнения: 1 950
Прекрасни новини Laughing! Много здраве и късмет на малчуганите и техните щастливи родители. Успех и на останалите двойки включени в програмата  bouquet.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 302
Честито на щастливите родители и успех на тези от втория етап! Дай Боже повече такива организации, като Аристон С, за да има повече сбъднати мечти!

# 58
  • Мнения: 3 294
Прекрасни новини , честито на щастливите родители и успех на останалите на които им предстоят процедури   bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 2 908
Поздравления Аристон и Честито на щастливите родители  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт