Видях и аз двете чертички!

  • 2 107
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честито! Лека и безпроблемна бременност!

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Честито,Жаси!
Желая ти лека и безпроблемна бременност.

# 32
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО ЖАСИ Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 671
Честито!!!   bouquet  bouquet  bouquet Желая ти лека и безпроблемна бременност! Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 2 347
ЧЕСТИТО, Жаси! Пожелавам ти след 9 месеца едно пухкаво здраво и послушно февруарче  bouquet

# 35
  • Мнения: 171
Хора, мили хора и аз съм с две чертички от вчера, иде ми да викам колкото мога!!!!

# 36
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИТО  bouquet

# 37
  • Мнения: 3 116
Жаси, честито   bouquet  bouquet  bouquet

Лека бременност и едно прекрасно бебче след 9 месеца  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 660
Честито и от мен, Жаси'!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Пожелавам ти лека и красива бременност и пухкаво бебоче след 9 месеца!!!  Hug Hug

# 39
  • Мнения: 712
Честито, мамчета   bouquet Много здраве, много щастие и прекрасни, здрави дечица!

# 40
  • Мнения: 2 422
и аз да повторя честито   smile3521 smile3525

# 41
  • Мнения: 186
Жаси ЧЕСТИТО  newsm51 Лека и спокойна бременност preggo

# 42
  • Мнения: 1 792
а пък аз блейката чак сега видях темата.ей опасна работа съм ако трябва да се заям с някой веднага ги намирам темите па другите ги пропускам ooooh!пфууу.
ЖАСИ ЧЕСТИТО ПИЛЕ.Дано всичко е наред и се радваш на спокойна бременност ,раждането да е бързо и лесно,а бебо...бебо да бъде най прекрасното и послушно дете  bouquet Hug

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 023
а пък аз блейката чак сега видях темата.ей опасна работа съм ако трябва да се заям с някой веднага ги намирам темите па другите ги пропускам ooooh!пфууу.
ЖАСИ ЧЕСТИТО ПИЛЕ.Дано всичко е наред и се радваш на спокойна бременност ,раждането да е бързо и лесно,а бебо...бебо да бъде най прекрасното и послушно дете  bouquet Hug

Не ти се сърдя нали ми честити в чата.Това ми стига.Още един път ви благодаря момичета да ви се връща. Laughing

# 44
  • Мнения: 1 364
Честито! Лека и безпроблемна бременност.

Общи условия

Активация на акаунт