Въпросче

  • 1 294
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
Мдаааа, това е така, спор няма!
Но по-важното в случая е,
че човек трябва да общува еднакво добре и с двата типа - симпатични и не,
без да се конфронтира и да не се взима "на сериозно" Laughing.
Даааа много трудно е за някои например.
Няма да цитирам имената на тези, които се взимат мноооого "на сериозно"...
Едно 80% от целия форум "подскачат", когато мнението им не съвпада с това на другите...

# 16
  • Мнения: 6 993
Мненията на Лизбет-а напоследък ме карат да се замислям вери мъч!
Има нещо вярно, Лизбет и мен ме вкарва в някви филми. Казва неща, които аз бих казала, ама доста по-остро Laughing

Иначе, споменавайте ме, споменавайте ме, няма да се надувам Sunglasses

# 17
  • Мнения: 9 865
Лизбет - будната ми съвест! Амин!

Вярно е, че повечето подскачат, в т.ч. и аз! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 677
Лизбет, ти ли си на аватара?

# 19
  • Мнения: 27 524
Едно 80% от целия форум "подскачат", когато мнението им не съвпада с това на другите...

Права си, но да ти кажа честно зависи как е поднесено. Когато е интелигентно и възпитано, няма за какво да се подскача. Когато е обидно и грубо-заядливо...

# 20
  • Мнения: 233
Едно 80% от целия форум "подскачат", когато мнението им не съвпада с това на другите...

Права си, но да ти кажа честно зависи как е поднесено. Когато е интелигентно и възпитано, няма за какво да се подскача. Когато е обидно и грубо-заядливо...

Мдааа, права си, за това иде реч.
Начинът на поднасяне също не се овладява лесно от всекиго. Иска мнооого труд...Но малцина го разбират.

# 21
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Има няколко съфорумки чиито мнения чета с инетерес - всичко казано на място, точно, интелигентно, лаконично.

Рядко някой не ми допада, а ако се случи, просто го подминавам.

За всички които харесвам   bouquet

# 22
  • Мнения: 7 837
Все по-малко хора чета напоследък.  А списъка с тези, които не чета, се увеличи с още един днес  Simple Smile

# 23
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ами то във форума има доста хора ,ако вземеш всички да четеш ,на дали ще ти стига един ден Simple Smile

# 24
  • Мнения: 7 837
Кой говори за целия форум и бе това в Клюкарника достатъчно скролвам.

# 25
  • Мнения: 985
Не бе аз говоря за хората,които са ви се набили в очите. Laughing

# 26
  • Мнения: 7 837
Аз също бе  Laughing

# 27
  • Мнения: 990
Има съфорумки ,които наистина харесвам и чийто постинги чета с голям интерес.Има и такива с които искрено се забавлявам, други от които мога да науча нови неща.Ще се въздържа от имена обаче  Wink

# 28
  • Мнения: 4 770
Аз се пазя от такива неща.   Naughty Naughty   Не е нормално да преценяваме хората само по писаниците им, съчетани със собствената ни фантазия, но е нормално да УСЕЩАШ някой  Winkкато по-приятен. 

Общи условия

Активация на акаунт