Как спите?

  • 2 288
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 122
Ами да, ами да:)  Laughing Търпение му е майката, малко остава и тогава пък въобще няма да можеш да спиш:)

 Joy така си е

# 16
  • София
  • Мнения: 1 877
Аз си спях като пич (като изключим посещаването на 00 по мин. 4-5 пъти на нощ)!

Но и аз ще повторя много от мненията по-горе - истинското безсъние идва с бебо Mr. Green.

# 17
  • Мнения: 1 273
Ох, съчувствам ти  Hug
Аз никога не съм имала такъв проблем-- нито за съня, нито за ходенето до WC-то, а корема ми беше доста голям.

# 18
  • Мнения: 344
Аз спах и на една страна и по гръб въпреки че имах огромен корем. Simple SmileПроблемът беше докато заспя защото вечерно време имах ужасни киселини.  SadЗатова спях през деня а нощно време бях будна.Сега като родих си спя нормално.

# 19
  • Мнения: 2 807
И моите коремчета бяха много големи - талия в девети месец около 130 см, но в легнало положение (при 57 кг преди забременяване)   Wink  Laughing

И по време на трите ми бременности спях с възглавница между краката, като едната част на възглавницата е между краката ми, а другата под корема.

Удобно е, пробвай  Wink

И леко раждане ти желая!  Hug

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Спях си без проблем.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Почти не спях накрая.С една възглавница между краката и настрани,но пак беше ужас.Ама няма начин,после от друго няма да можеш да спиш. Simple Smile Peace

# 22
  • Мнения: 865
Ами да, ами да:)  Laughing Търпение му е майката, малко остава и тогава пък въобще няма да можеш да спиш:)

 Joy така си е
защо пишете така и шашкате момичето. #2gunfireаз пък спя много по-добре сега,по-леко ми е ,мога и по корем.просто трябва още малко търпение.аз вече половин година чакам да стане по-зле-да не си доспивам,да ми е трудно с бебето,но нищо подобно.повечето само се оплакват безпричинно.като се роди бебето става супер Joy

# 23
  • Мнения: 535
Аз също спях с възглавница между краката, но за следващите бременности (дай Боже Praynig) ще си купя от тези специалните за бременни  Peace

# 24
  • Мнения: 19 303
аз въобще не можех да спя.като легнех настрани коремът ми сякаш и той натежаваше настрани и ме болеше.по гръб е опасно да се спи в напредналите месеци,а и не можех.накрая си слагах възглавница между краката и една под корема да не ми натежава.най-добре ми беше полуседнала на едно кресло.

# 25
  • Мнения: 957
Аз започвам 33 седмица и проблемите със спането започнаха преди месец -два. Слава Богу нямам киселини, иначе носът ми е запушен, а от началото на бременността от 50 кг станах 64. Преди 1-2 седмици открих за себе си, че е по удобно да спя на дивана, отколкото на спалнята, защото си облягам гърба на облегалката. Иначе на спалнята ме заболяваха хълбоците и се въртях по цяла вечер. Значи лягам на лявата страна, зад гърба си слагам една мека пухена възглавница и опирам гърба в облегалката на дивана. Между краката слагам една малка, но висока възглавничка, а под корема подпъхвам малка, но ниска възглавничка. Спя много добре за сега, като се има предвид, че бременността ми е напреднала и обиколката на корема от 63-64 см е станал към метър. Зад гърба ми възглавницата ми е умишлено пухена, защото се мачка лесно и като се обърна на другата страна да не ми мачка корема. Преди да легна си промивам носа със преварена вода с морска сол. Вечер се въртя да сменя позата най много 3-4 пъти. Избягвам да ям късно вечер иначе пия нормално вода. Ставам най-много 1, много рядко 2 пъти до тоалетната.

# 26
  • Мнения: 6 461
Ами като се сетя ...каква мъка ми беше спането до като бях бременна.
На никъде не си намирах място.

Пожелавам ти леко раждане и едно спокойно бебче. Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 393
 Аз пък се чувствах най-добре по гръб макар че е опасно,опитвах се все да заспивам настрани,но се събуждах по гръб.И завивката ми беше все на топка между коленете.

# 28
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ами аз имах голям корем, но си спях като пън... ставах по 7-8 пъти до ВЦ, ама без това не може. Слагах си възглавница под корема, помагаше.
И още нещо - не се плаши, че като се роди бебето няма да спиш! Зависи си от детето! А ако то не спи нощем, можеш да спиш с него през деня!
Моя син само една нощ ни тормози - първата след изписването. Малии.... тогава си казах "сега се почва, а докога ли...?" И после се отспах за 10 години назад и напред!
Стискам палци да имаш леко раждане и спокойно бебе!

# 29
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Май само на мен корема ми е малък. Всеки се 4уди като ми кажа, 4е съм в осми месец. Въпреки това немога да спя ве4ер, за6тото постоянно ставам до 00. Но пък много те4ности пия, постоянно съм жадна, особенно но6тем.
Ина4е проблеми с позите нямам, даже и по4ти по корем спя, единия ми крак подгънат в коляното. Възглавници не ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт