Гледайте утре БТВ в 8.30 сутринта!

  • 4 571
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 601
Пу, че ме е яд! Чак сега прочетох темата и съответно нищо не съм гледала. #Cussing out

# 16
  • Мнения: 4 965
Баща ми ви е гледал сутринта. Много е възхитен!   bouquet
Аз в това време пътувах за работа  Sad.

# 17
  • София
  • Мнения: 512
Ох, малко извън темата , но може и да си е на място !!!
В неделя гледах по тв7 предаването "Нашите 15 минути" (гледам го редовно всъщност), в което е засегнат до болка известният (неизвестен) проблем на хора с затруднени двигателни функции - свободното придвижване. Мисълта ми е, че в частност проблемите ни се застъпват - подобно на нас количките им не влизат в асансьорите, стълбите са огромно препятствие , транспорта е непригоден,  излизат на улиците заради заетите тротоари, съоръженията които уж изградиха (на централна гара и орлов мост се сещам ) все още не действат. И ако успеем да си издействаме промяна- ще е  победа  и за тези хора.

Можем дори да се обединим !!!!

# 18
  • Мнения: 4 965
...И ако успеем да си издействаме промяна- ще е  победа  и за тези хора.

Можем дори да се обединим !!!!

Абсолютно съм съгласна. Още повече, че тези проблеми при нас са преходни - децата растат, но тези хора цял живот се борят със същите препятствия.

# 19
  • Мнения: 2 388
http://video.google.com/videoplay?docid=5787201139638126614&hl=en


ето запис на " тази сутрин" , за работещите мами

# 20
  • Мнения: 3 336
http://video.google.com/videoplay?docid=5787201139638126614&hl=en


ето запис на " тази сутрин" , за работещите мами

Благодаря ви, момичета  bouquet

Мама жожо ви е дала линк към предаването за който е пропуснал Wink

И клиповете ще ви ги пуснем тези дни Wink

Вярно е, че проблемите ни с хората с физически увреждания са идентични и имаме подкрепата на техни организации.

# 21
  • Мнения: 2 051

Можем дори да се обединим !!!!

Пък и близнаци се раждат все по-често, не са някаква незабележима групичка.
Чакаме клип Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 951
Ники и Ели са  много сладки.гледах сутрешния блок .Дано имате успех!

# 23
  • Мнения: 2 388
Клиповетеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее


Близнаци - Презентационен
Близнаци - Майчинство
Достъпна Среда За Близнаци
Достъпна Среда За Близнаци - 2

# 24
  • Мнения: 219
Поздравления за Калина. Справи се чудесно в студиото и то при наличие на двете дечица. Елена Петрова си е професионалист, но на теб предполагам ти е било по-трудно. Радвам се, че зрителите видяха за около 30 минути това, което за нас е ежедневие. Не знам дали много са слушали и какво са чули, но атмосферата в студиото беше автентична. За съжаление силно ме разочарова водещата, която беше абсолютно неподготвена за тези 30 минути. Ако имаше молко хабер за какво става дума, в студиото щеше да има поне някакви играчки за децата, а чашите с вода нямаше да са стъклени - това на първо четене.
Пожелавам успех и за срещата на 19.06

# 25
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Гледах предаването сутринта и ви поздравявам, вие, майките на близнаци, сте майки-героини! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват! Успех във всяка инициатива и занапред, ще стискаме палци и на 19.06.!

П.П. 1% от 17000 е 170.

# 26
# 27
  • Мнения: 124
Поздравявам ви и аз  newsm44. Представихте се страхотно. Подкрепяме ви изцяло Peace Успех

# 28
  • Мнения: 152
Беше страхотно най накрая някой да излезе и да каже гласно и ясно проблемите на майките с близнаци ,три знаци и така нататък .Клиповете са страхотни и за майчинството също най вече ще стискам палци за 19.06.2007 .Този пат трябва да променят най накрая майчинството ако трябва ще се вдигнем всички майки на близнаци на протест .Имате пълната ми подкрепа и ако мога да ви помогна с нещо пишете.

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 18:10 от danisia

# 29
  • Мнения: 335
mishlentze ,справи се страхотно  Peace Момичета,и аз ви се възхищавам и от сърце ви пожелавам инициативата да има успех  Peace  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт