Правили ли сте секс на нестандартно място с ...мъжа си?

  • 16 720
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
На понтона в бунгалата на язовир Кърджали. Laughing Водата те люшка,после ти се люшкаш по-силно от водата.. Mr. Green Ама си беше малко екстремно,щото бях в трети месец.. На следващия ден изкачихме Перперикон и добре че ни заваля, иначе и там щяхме да се разпишем.. Joy

# 16
  • Мнения: 1 299
 ooooh! е не, на къде върви света - едната блиизо до манастир, другата искала на Перперикон  ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 187
ooooh! е не, на къде върви света - едната блиизо до манастир, другата искала на Перперикон  ooooh!

Ти пък,Васко-българчето го направи в църква за пусти имидж,а ние го правим от любов. Stop

# 18
  • Мнения: 526
На поляна с една остра трева,от която се изринах и 3 дена се чесах като крастава Embarassed
В спален вагон-кушетките са доста тесни,но не е необходимо да се движиш много-влака сам те клати Mr. Green
А и от приключението резултатът е подписа ми по-долу Laughing

# 19
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Има един научно-популярен филм на ББС,как секса лекува....какво чакате...мятайте се отново....клин клин избива... Mr. Green

А по въпроса....... Embarassed е случвало се е...тук там.....където ни хване желанието (и няма публика)

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 23:07 от Angel^wings

# 20
  • Мнения: 2 829
Ама само като си помисля,че може и децата да се разболеят направо настръхвам Crazy

И как така сте женени, а правите секс?!  ooooh!
Кажи - "Не", на семейния секс!




 ooooh! ooooh! Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 27 524
С него точно - не.

# 22
  • Мнения: 6 993
А, Блонди, и ти ли отричаш семейния секс Laughing

# 23
# 24
  • Мнения: 550
Цял ден бяхме доволни и щастливи и не споменахме случката.....до тази сутрин , когато реалността ни показа, че сексът на нестандартни места не е за семейни двойки - и двамата бяхме здраво настинали - запушени носове, подсмърчане, главоболие.......
Май сте малко кекави с мъжа ти, но поне сте се събрали заедно един тип хора.
Последния път с любимия го правихме под дъжда, на една поляна, и наивно си мислехме, че отворената задна врата на джипа скрива някого. Е, мен донякъде, но него хич. Никой не се разболя, здрава имунна система. И беше страхотно.

# 25
  • Мнения: 7 723
Охоооо, на кви места- не е за разпраяне, напрао....  Crazy

# 26
  • Мнения: 3 423
Цял ден бяхме доволни и щастливи и не споменахме случката.....до тази сутрин , когато реалността ни показа, че сексът на нестандартни места не е за семейни двойки - и двамата бяхме здраво настинали - запушени носове, подсмърчане, главоболие.......
Май сте малко кекави с мъжа ти, но поне сте се събрали заедно един тип хора.
То добре, че кърлежи не е имало...

# 27
  • Мнения: 2 792
 Тцъ, тцъ, тцъ, изчервих се докато те четох, ние такива неща не правим, деца имаме не може да се излагаме, ми ако някой разбере, че правим секс  ooooh!

# 28
  • Мнения: 399
Тцъ, тцъ, тцъ, изчервих се докато те четох, ние такива неща не правим, деца имаме не може да се излагаме, ми ако някой разбере, че правим секс  ooooh!

 Joy  Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 6 417
А що да е нестандартно място полянката?  newsm78 Имам познат, който беше правил секс в градския транспорт в час пик. Ей на тва му викам аз нестандартно  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт