Правили ли сте секс на нестандартно място с ...мъжа си?

  • 16 735
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 965
Правили сме.
Правим понякога.
Ама децата все по-рядко заспиват в подходящия момент.
И все по-често ги вземаме с нас, когато излизаме.
 Sad

П.П. Имам предвид нестандартните места. Иначе, секс си правим (почти) редовно Simple Smile.

# 46
Ми на плажа сме правили секс и то през деня(ама нямаше никой),а в колата най-редовно го правим, така че тва не го броя за нестандартно място

# 47
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз моя от как спряхме да сме гаджета и почнахме да живеем заедно, не мога да го навия на секс в кола и това си е.  Crossing Arms Твърди, че с две неща в живота си е прекалил и приключил завинаги - кърменето (кърмен е до 3 години и категорично отказа да пробва моята кърма) и сексът в кола.

# 48
  • Мнения: 431
- Правили ли сте секс на нестандартно място с ...мъжа си?

Не, аз съм дама.

# 49
А някой правил ли го е на бившия мавзолей в пиков час newsm10 newsm10 newsm10

# 50
да правила съм го . мисля ,4е е много релаксира6то.

# 51
  • Мнения: 22
- Правили ли сте секс на нестандартно място с ...мъжа си?

Не, аз съм дама.
JoyИ аз съм дама - пика при това!!! Joy

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, на работното ми място.

# 53
  • France
  • Мнения: 726
В басейн, св..ка под водата в морето, на джет и лодка(не е удобно), яхта, влак, кола, такси, на мавзолея, върху капака на колата, върху билярдна маса, под леглото(не помня как се озовах там  Shocked), на плажа(влезе ми пясък, много е гадно), на спасителен пост на плажа(посред бял ден, купон да става), на спасителен пост през нощта(главата ми заседна между стълбите Joy).
Май имаше още, но не се сещам. А да, дърветата по градинките и горите броят ли се?

# 54
  • Мнения: 1 952
pechovska, 2 въпроса:
- как стават нещата под леглото, че ми е бедно фентъзито?
- кво работиш?

# 55
  • Мнения: 73
Да, на една полянка след дълго катерене по чукарите, след което целите ни дрехи бяха в някаква лепкава трева, сред едни ниви, до една река... хммм в колата ама то май си е стандартно място  Joy

# 56
  • Мнения: 1 799
 Naughty

Обичам в легло.
На удобно. И на безлюдно.

Ааа, и да има баня преди и след.

Туй-то.

# 57
  • София
  • Мнения: 3 249
А да, дърветата по градинките и горите броят ли се?

Ми аз не ги броя, много са!  Joy

Не се стърпях просто! Иначе по темата - бихте ли разяснили как точно сте правили секс на мавзолея и защо не са ви арестували?

Иначе на тъмно съм правила френска любов на мъжа ми на улицата пред нас. Минаваха коли, добре че баща ми не мина.  ooooh!

# 58
  • France
  • Мнения: 726
pechovska, 2 въпроса:
- как стават нещата под леглото, че ми е бедно фентъзито?
- кво работиш?


Благодаря ти, че ме разсмя Laughing
Едната петилетка на 20-те ми години я изкарах ударно и предсрочно!

# 59
  • Мнения: 678
ДА - но докато бяхме гаджета. В асансьор на болница, на плажа(че даже един екземпляр спря да не би да ни познава - гледаха се много умно в очите с мъжо  Joy Joy Joy), на терасата, в стая с още 3 момчета, дето се правеха че спят, пък ние се правехме, че сме тихи, в морето(ама не ни хареса), на автобусна спирка, на балкон. Мале ква развратница съм била  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт